banegad
Domaćin
- Poruka
- 4.560
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.



Kooooooooji si ti lik....rile_laki_oblak:dakle... pu prvi... konacno i malo svezine na forumu... jel to neko prskao lak za kosu? ne lazim, znaci, najozbiljnije... stvarno volim taj miris... jel ima neko? dajte malo...

)))
ala smo zli 
gledam u tekmu i umesto golum stavim britney
....neeeeeeeeeeeeeee!!!! BRITNEY JE GADNA!! GOLUM JE LEPSHI!
Golum ima lepshe ochi whitenicky:Britni ..... sigurno je slusala nasu HIP HOP grupu Ding Dong i pesmu :
Celav sam pa sta ....ako celav sam pa sta)))



