Quantcast

Britanija u čabru: Kraljica traži perača sudova za samo 1400 evra mesečno!!!

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.215
Kraljica Elizabeta traži osobu za pranje sudova
Блиц - Пре сат и 16 минута

LONDON - Kraljica Elizabeta traži nekoga ko će prati sudove, budući da kraljevska svita koristi posuđe i pribor od dragocenog porcelana i skupocenog kristala, koji se moraju prati ručno.

Naime, kako saznaje Ansa, britanska kraljevska kuća dala je oglas u kome traži nekoga za pranje sudova, za platu od 14.200 funti godišnje (16.800 evra).......

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/236992/Kraljica-Elizabeta-trazi-osobu-za-pranje-sudova

Ovo je jedan od dokaza da je anglosaksonska bagra prdnula u čabar. Drugi je to što se kraljica skoro žalila kako nema para da plaća grejanje u palati.

Ja kad sam pročitao naslov, pomislio sam da je plata najmanje 10 000 ojra pa da preporučim posao nekom anglosaksonskom drugosrbijašu kad ono-samo 1400 ojra. Pa za te pare ni drugosrbijaši ne bi radili u UK. :hahaha:

Inače u uslovu na linku piše da kandidat treba biti spreman na svakodnevni seks sa kraljicom odma posle čaja u 5 i na grupni seks u kome će kraljica imati glavnu reč i birati poze i u kome će učestvovati i princ Vilijam dok mu je žena u švaleraju. :hahaha:

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.215
Ne piše da li će prinčevi da testiraju Pepeljugu pre nego što je prime za stalno?
To ne piše al piše da kandidat mora da nagna kraljicu i da bude spreman na grupni sex sa kraljicom, princom i princezom na gomili. Odmah posle čaja u 5. :hahaha:

mda, britanija u cabru jer perac sudova radi za 1400 e. a gdje smo mi, kod nas doktor nauka ima 1250 e?
Ma šta ti upoređuješ UK sa nama kad smo mi prdnuli u čabar odavno? Generalno, plata od 1400 ojra u Britanskoj kraljevskoj palati je mizerna. Pa ja mislim da perač sudova kod BoTe prima veće pare. :lol:

Hehe...a koliko kosta tanjir,ako se razbije...:) Moze li plata zaleci?:)
E to. Moraće još on njima da plaća štetu. I plus 6 meseci da nagna kraljicu za dž. :lol:

gost 191696

Elita
Poruka
16.583
Ma šta ti upoređuješ UK sa nama kad smo mi prdnuli u čabar odavno? Generalno, plata od 1400 ojra u Britanskoj kraljevskoj palati je mizerna. Pa ja mislim da perač sudova kod BoTe prima veće pare. :lol:
:mrgreen: vecina ljudi kada im je "lose" a komsiji "dobro" izmedju opcije a: "da se njemu poboljsa stanje i komsiji srazmjerno" i b: "da njemu bude jos losije ali i da komsiji crkne krava", bira b :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.