Britanija u čabru: Kraljica traži perača sudova za samo 1400 evra mesečno!!!

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Kraljica Elizabeta traži osobu za pranje sudova
Блиц - Пре сат и 16 минута

LONDON - Kraljica Elizabeta traži nekoga ko će prati sudove, budući da kraljevska svita koristi posuđe i pribor od dragocenog porcelana i skupocenog kristala, koji se moraju prati ručno.

Naime, kako saznaje Ansa, britanska kraljevska kuća dala je oglas u kome traži nekoga za pranje sudova, za platu od 14.200 funti godišnje (16.800 evra).......

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/236992/Kraljica-Elizabeta-trazi-osobu-za-pranje-sudova

Ovo je jedan od dokaza da je anglosaksonska bagra prdnula u čabar. Drugi je to što se kraljica skoro žalila kako nema para da plaća grejanje u palati.

Ja kad sam pročitao naslov, pomislio sam da je plata najmanje 10 000 ojra pa da preporučim posao nekom anglosaksonskom drugosrbijašu kad ono-samo 1400 ojra. Pa za te pare ni drugosrbijaši ne bi radili u UK. :hahaha:

Inače u uslovu na linku piše da kandidat treba biti spreman na svakodnevni seks sa kraljicom odma posle čaja u 5 i na grupni seks u kome će kraljica imati glavnu reč i birati poze i u kome će učestvovati i princ Vilijam dok mu je žena u švaleraju. :hahaha:
 
Ne piše da li će prinčevi da testiraju Pepeljugu pre nego što je prime za stalno?

To ne piše al piše da kandidat mora da nagna kraljicu i da bude spreman na grupni sex sa kraljicom, princom i princezom na gomili. Odmah posle čaja u 5. :hahaha:

mda, britanija u cabru jer perac sudova radi za 1400 e. a gdje smo mi, kod nas doktor nauka ima 1250 e?

Ma šta ti upoređuješ UK sa nama kad smo mi prdnuli u čabar odavno? Generalno, plata od 1400 ojra u Britanskoj kraljevskoj palati je mizerna. Pa ja mislim da perač sudova kod BoTe prima veće pare. :lol:

Hehe...a koliko kosta tanjir,ako se razbije...:) Moze li plata zaleci?:)

E to. Moraće još on njima da plaća štetu. I plus 6 meseci da nagna kraljicu za dž. :lol:
 
Ma šta ti upoređuješ UK sa nama kad smo mi prdnuli u čabar odavno? Generalno, plata od 1400 ojra u Britanskoj kraljevskoj palati je mizerna. Pa ja mislim da perač sudova kod BoTe prima veće pare. :lol:
:mrgreen: vecina ljudi kada im je "lose" a komsiji "dobro" izmedju opcije a: "da se njemu poboljsa stanje i komsiji srazmjerno" i b: "da njemu bude jos losije ali i da komsiji crkne krava", bira b :lol:
 

Back
Top