Britanac napustio ženu zbog Ukrajinke izbeglice samo 10 dana nakon što su je primili u svoj dom

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.994
Nakon što se zaljubio u 22-godišnju ukrajinsku izbeglicu koja je došla da živi sa njima da bi pobegla od sukoba, britanski otac dvoje dece napustio je svoju ženu zbog nje. Toni Garnet i njegova supruga Lorna primili su Sofiju Karkadim, ukrajinsku izbeglicu početkom maja, samo 10 dana kasnije Toni je pobegao sa Sofijom.

On u intervjuu za The Sun tvrdi da se zaljubio u 22-godišnjakinju i da želi da provede ostatak života sa njom. Sofija, s druge strane, koja je napustila grad Lavov na zapadu Ukrajine, tvrdila je da joj se Toni dopao čim ga je videla i da njih dvoje žive svoju ljubavnu priču.

71bc3730-d989-11ec-ac6d-fb1d5fd88cda_800_420.png

Odakle da krenem sa analizom koliko je ovo pogrešno?

Poslednja izmena:

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.994
Sofija, koja je bila IT menadžer, stigla je u Mančester 4. maja nakon nekoliko nedelja u Berlinu čekajući da njena viza za UK bude prihvaćena. Toni tvrdi da su on i Sofija odmah "kliknuli". Toni, koji govori slovački, mogao je da razgovara sa svojom budućom verenicom dok je ona govorila ukrajinski i tako dok su je njegova šestogodišnja i trogodišnja deca volela, njegova 10-godišnja supružnica nije. Lorna nije imala pojma o čemu pričaju.

Toni je tvrdio: „Slagali smo se briljantno, ali u to vreme to nije bilo više od toga - iako vidim zašto je Lorna počela da oseća ljubomoru i ljutnju na nju. Sofija se često pridružila Toniju u teretani i razgovarali su u njegovom autu kako su dani prolazili, a fizički su se zbližili kod kuće. Toni je rekao: „Kod kuće sam shvatio da nalazimo izgovore da se dodirujemo, bilo je to veoma flertujuće, ali ništa više od toga se nije desilo u toj fazi. Iako je bilo prilično nevino, izazvalo je svađe. Mogu to da razumem. Kada bih ušao noću, Sofija bi bila ta koja bi mi spremila obrok da probam.

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.994
Stvari su došle do vrhunca nakon intenzivne svađe između žena koje su ostavile Sofiju u suzama i izjave da više ne može da živi u istoj kući sa Lornom. Toni je objasnio, 'nešto je u meni škljocnulo' i rekao je Lorni: 'Ako ona ide, idem ja'. Par je odmah spakovao svoje stvari i preselio se kod Tonijevih roditelja, ali još uvek traže mesto za život. Toni tvrdi da se oseća užasno i da Lorna nije kriva za to što se njihova desetogodišnja romansa završila za samo deset dana. Rekao je: „Tako mi je žao zbog onoga kroz šta Lorna prolazi, to nije bila njena greška i nije se radilo o nečemu što je uradila loše. Nikada to nismo nameravali da uradimo, nije bilo planirano i nismo hteli nikoga da povredimo.”

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.994
U međuvremenu, Lorna je rekla za The Sun: „Odlučila sam da je ispravna stvar da stavim krov nad nečijom glavom i pomognem im kada su bili u očajničkoj potrebi. I ovako mi se Sofija odužila što sam joj dala dom. Njen pogled na Entonija od početka, odlučio je da ga želi i uzela ga je. Nije marila za pustoš koja je ostala iza. Sve što sam znala se okrenulo naopako u roku od dve nedelje. Ja ne znam šta bih uradila bez mojih prijatelja, koji su tu za mene svakog minuta otkako je otišao. Samo ne razumem kako je mogao sve to da baci za ženu koju poznaje dve nedelje. Život koji sam poznavala je razbijen.”

Mr No

Buduća legenda
Poruka
46.751
Nakon što se zaljubio u 22-godišnju ukrajinsku izbeglicu koja je došla da živi sa njima da bi pobegla od sukoba, britanski otac dvoje dece napustio je svoju ženu zbog nje. Toni Garnet i njegova supruga Lorna primili su Sofiju Karkadim, ukrajinsku izbeglicu početkom maja, samo 10 dana kasnije Toni je pobegao sa Sofijom.

On u intervjuu za The Sun tvrdi da se zaljubio u 22-godišnjakinju i da želi da provede ostatak života sa njom. Sofija, s druge strane, koja je napustila grad Lavov na zapadu Ukrajine, tvrdila je da joj se Toni dopao čim ga je videla i da njih dvoje žive svoju ljubavnu priču.

Pogledajte prilog 1158127

Tacno. Posebno ako su otisli za Harkov ili Kramatorsk.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.443
Za deset dana ne stigneš novog kera da zavoliš a ne da se zaljubiš u nekoga do tog nivoa da rasturaš porodicu. To je nezadovoljstvo verovatno malo duže traje i traženje "izlaza" je verovatno bilo u toku već neko vreme.

Inače koji IT stručnjak ima potrebu da bude izbeglica i živi kod NN "dobrotvora"? Sa stanjem na tržištu poslova ona može da bira gde će da radi u dobrom delu zapadne Evrope. Sve mi se čini da su se oni malo duže poznavali verovatno online i fino namestili "izbegličku priču".

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
55.060
usvojio trece dete...odveo je kod zene i dece..IT menadzer sa 22 godine... :) Skoro pa "romanticno" :aha:
Debili postoje...nista novo...
Poruka je automatski spojena:

meni je najludja njegova žena koja je pustila drugu ženu u njihov dom
nije zena vec je dete.....starije dete...

BojaMagije

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.459

Pogledajte prilog 1158127

eto ti ga sad.

žena mu baš lepa. evo slike... (manijak)

Pogledajte prilog 1158129

po meni lepša od Ukrajinke

obe su ruznjikave, ali bivsa je lepsa.

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
55.060
ajde sto je lik kreten pa na osnovu dizanja na novu i svezu zenku sa akcentom hoce da ostavi porodicu...
ali da je uvede u porodicu...pored zene i dece...to je zaista dno dna...
a i ta mlada radodajka je divan primerak ljudske vrste kada se da opaliti pred decom i zenom...

BojaMagije

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.459
U međuvremenu, Lorna je rekla za The Sun: „Odlučila sam da je ispravna stvar da stavim krov nad nečijom glavom i pomognem im kada su bili u očajničkoj potrebi. I ovako mi se Sofija odužila što sam joj dala dom. Njen pogled na Entonija od početka, odlučio je da ga želi i uzela ga je. Nije marila za pustoš koja je ostala iza. Sve što sam znala se okrenulo naopako u roku od dve nedelje. Ja ne znam šta bih uradila bez mojih prijatelja, koji su tu za mene svakog minuta otkako je otišao. Samo ne razumem kako je mogao sve to da baci za ženu koju poznaje dve nedelje. Život koji sam poznavala je razbijen.”

nije bila upoznata sa mentalitetom ukrajinki.

meni je najludja njegova žena koja je pustila drugu ženu u njihov dom

da bre...ja ne bih pustila, makar ta skapala napolju.

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
25.584
ajde sto je lik kreten pa na osnovu dizanja na novu i svezu zenku sa akcentom hoce da ostavi porodicu...
ali da je uvede u porodicu...pored zene i dece...to je zaista dno dna...
a i ta mlada radodajka je divan primerak ljudske vrste kada se da opaliti pred decom i zenom...
to su redovne pojave...samo me neka pozitiva moze iznenaditi...a ovo je normalno, proradili hormoni i odsustvo morala...evo epiloga...na kraju balade, vratice se zeni, a zena oprostice ovu prevaru

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.994
to su redovne pojave...samo me neka pozitiva moze iznenaditi...a ovo je normalno, proradili hormoni i odsustvo morala...evo epiloga...na kraju balade, vratice se zeni, a zena oprostice ovu prevaru
ne verujem. Izduvao je on kod žene, a ukajinka će da ga otkači kad stane na noge i dobije državljanstvo

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
55.060
moram da se slozim sa tobom...previse tog nenormalnog je danas sasvim normalno...
hemija i hormoni...ceznja...se danas plasiraju kao vrhunac ljubavi...

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.