Brisel : Završen prvi sastanak na početku dijaloga Beograda i Prištine

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Izdajice SRBSKOG naroda i vere pocele dogovor sa SIPTARIMA kako i sta dalje da se radi povodom i namenom da SRBI zaborave na KOSMET.
Danas su neki 5kolonasi iz ove trenutne LOPOVSKE VLASTI koja je na Vlasti sa svojim USTASKIM poglavarom Franceticem uh izvinjavam se Udbaskim Tadicem pokrenula proces priznavanja SIPTARSKE narko mafijaske organizacije koja ce u dogledno vreme da bude zastupljena na nasim prostorima a koja bi trebalo VREMENOM da GLUPI SRBI zaborave i izgube iz interesa jer ima ce vecih problema a to je rasprodaja Narodne imovine,Unistavanje Poljoprivrede i narodnih dobara kao i sva druga unistenja koja im-nam pretstoje.Tako da ti isti pod pritiskom i izgovorom da "Eurupa nema Alternative" ali takodje da ista i nema neku drugu mogucnost.
IZDAJICE SRBSKOG NARODA su danas seli za STO u svom glavnom gradu Briselu naravno a koji bi drugi i bio i sve to otpoceli uz svoje savesne prijatelje EU i USA.USA i EU trebaju da daju konstantnu podrsku tim razgovorima u BRISELU/e RUSI pic ++e jedne sto nam ne date jednu ATOMSKU nebi vam trebao O sama ili nije tako da su eto seli neki koji se predstavljaju SRBIMA ali mene ne predstavljaju niti ih ja priznajem niti cu ih priznavati,a u SRBI koliko je narod ZAGLUPLJEN zamislite da nema nikakvih ni protesta niti sta vec svi cute ko pi ke koliko su zaglupljeni. Izdajice sele za sto sa Hirurzima za unutrasnje organe a savetnici su im USA i EU isti oni koji su UBIJALI nas narod i nasu omladinu,isti oni koji su i podrzali SIPTARE isi oni koji su to sve aranzirali a ovi 5kolonaske pi cke izdajnicke njima veruju. Sve to treba PO biti u sto skorijem vremenskom periodu jer braco i sestre UNISTISE nas dok SPAVATE.

SMRT IZDAJNICIMA
ZIVELA SRBIJA
ZIVEO SRBSKI NAROD


ah da procitajte malo:
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...a=2011&sifra=df2a329c0884672c9f076973492bf6b1
 
Izdajice SRBSKOG naroda i vere pocele dogovor sa SIPTARIMA kako i sta dalje da se radi povodom i namenom da SRBI zaborave na KOSMET.
Danas su neki 5kolonasi iz ove trenutne LOPOVSKE VLASTI koja je na Vlasti sa svojim USTASKIM poglavarom Franceticem uh izvinjavam se Udbaskim Tadicem pokrenula proces priznavanja SIPTARSKE narko mafijaske organizacije koja ce u dogledno vreme da bude zastupljena na nasim prostorima a koja bi trebalo VREMENOM da GLUPI SRBI zaborave i izgube iz interesa jer ima ce vecih problema a to je rasprodaja Narodne imovine,Unistavanje Poljoprivrede i narodnih dobara kao i sva druga unistenja koja im-nam pretstoje.Tako da ti isti pod pritiskom i izgovorom da "Eurupa nema Alternative" ali takodje da ista i nema neku drugu mogucnost.
IZDAJICE SRBSKOG NARODA su danas seli za STO u svom glavnom gradu Briselu naravno a koji bi drugi i bio i sve to otpoceli uz svoje savesne prijatelje EU i USA.USA i EU trebaju da daju konstantnu podrsku tim razgovorima u BRISELU/e RUSI pic ++e jedne sto nam ne date jednu ATOMSKU nebi vam trebao O sama ili nije tako da su eto seli neki koji se predstavljaju SRBIMA ali mene ne predstavljaju niti ih ja priznajem niti cu ih priznavati,a u SRBI koliko je narod ZAGLUPLJEN zamislite da nema nikakvih ni protesta niti sta vec svi cute ko pi ke koliko su zaglupljeni. Izdajice sele za sto sa Hirurzima za unutrasnje organe a savetnici su im USA i EU isti oni koji su UBIJALI nas narod i nasu omladinu,isti oni koji su i podrzali SIPTARE isi oni koji su to sve aranzirali a ovi 5kolonaske pi cke izdajnicke njima veruju. Sve to treba PO biti u sto skorijem vremenskom periodu jer braco i sestre UNISTISE nas dok SPAVATE.

SMRT IZDAJNICIMA
ZIVELA SRBIJA
ZIVEO SRBSKI NAROD


ah da procitajte malo:
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...a=2011&sifra=df2a329c0884672c9f076973492bf6b1

Prvo nauči srPski jezik, pa onda spominji srPski narod. Nije uvijek za državu dobro pljuvati sve redom. Potrudi se da ohladiš glavu i shvatiš da nije uvijek najbolja opcija zaletanje glavom u zid, već da nekad treba ići i drugim putem. Već vidim da bi ti pljuvao Miloša Obrenovića kao lud, iako je on uradio mnogo za Srbiju.

I Rusi pi**e što nam ne daju atomsku bombu? Šta s tobom nije u redu? o.O

Hajde sad popij mlijeko, pa na spavanje. ;)
 

Back
Top