Quantcast

Brisanje tema/profila

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 199422

Ističe se
Poruka
2.233
Posto dragi moderatori/admini ili ko vec, kojima sam slao PP, nisu uspeli da mi pomognu, tj. nisu odgovorili na postavljeno pitanje, mozda ovde nadjem odgovor.

Dakle, kako je najlakse moguce izbrisati sve teme, attachmente, poruke, i sve ostalo sto je postavljeno sa nekog profila. I da li, ukoliko neki moderator, admin, supermoderator, sta god, obrise profil, nestaje sve to, ili ipak ostaje ?

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
425.922
Posto dragi moderatori/admini ili ko vec, kojima sam slao PP, nisu uspeli da mi pomognu, tj. nisu odgovorili na postavljeno pitanje, mozda ovde nadjem odgovor.

Dakle, kako je najlakse moguce izbrisati sve teme, attachmente, poruke, i sve ostalo sto je postavljeno sa nekog profila. I da li, ukoliko neki moderator, admin, supermoderator, sta god, obrise profil, nestaje sve to, ili ipak ostaje ?

Praznici su, budi malo strpljiv, dobićeš odgovor i od njih.

Za sada evo male pomoći: ništa što si postovao se ne briše brisanjem tvog naloga.
Kad otvoriš temu. ona nije tvoje vlasništvo, već ima svoj život, bio ti tu ili ne.

Što bi rekli : Sve je isto, samo njega nema :lol:

gibica

Veoma poznat
Poruka
14.885
Slao sam pre praznika, ima par nedelja. Inace, poslao sam sad i taj zahtev, pa cemo da vidimo.
Da li si proveravao svoj mail sa kojim si se registrovao na forum?
Nakon podnosenja zahteva za brisanje naloga administracija ti salje mail, na koji moras da odgovoris da bi potvrdio zahtev za brisanje naloga.
Ponekad taj mail zavrsi u spam/bulk folderu, pa je zato vazno da i ovaj folder proveravas.

Poruke i teme koje su korisnici pisali ne brisemo, osim ako se ne radi o narusavanju privatnosti korisnika, odnosno u slucajevima kada su ostavljeni privatni podaci: ime i prezime, broj telefona, adresa i slicno.

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.