Brisanje Srba iz Knjige Državljana!?

Србија је сада моментално слаба,јер је воде људи без морала и карактера,али била је Србија и у тежем и безизлазнијем положају па се увијек дочекала на ноге,па тако ликујте и веселите се док можете,јер Србин ста не освети он то никада не посвети.;)

Неће ни Америка вијечно бити најаћа сила,јер она се распада изнутра,док је Русија све снажнија,а када се једном улоге замијене,пожалит ћете шта сте са Врагом тикве садили.
Кина,Русија,Иран,Сјеверна Кореја,само су неке од земаља са које би радо видјеле Америку како пада,а све те земље Америка и њезини европски послушници неће моћи вијечно контролисати.
И тако,када дође до преокрета и Америка изгуби улогу доминантног свијетског полицајца,а Русија и Кина је преузму,онда ће доћи вријеме за преиспитиванје свих неправедних потеза Амера и љихових европских савезника.
Е онда јао си га вама и свима који су утекли Америки под скуте и узели је ѕа своју заштитницу.
Када дође до промјене односа снага на глобалној свијетској сцени,и Срби ће опет бити у прилици да се раскусурају са свима онима који су им протеклих 20 година помоћу Америке наносили неправду.;) и онда јао си га вама,усташама и балијама.:mrgreen:

"Србија је сада моментално слаба,јер је воде људи без морала и карактера" - A ko je birao te ljude ? Ako Srbiju po tebi vode ljudi bez morala i karaktera sta mozes reci za ljude koji su ih birali.
 
јесте ..имам терет ..превише арбанаса на КиМ-у и Епиру...и желим да га се ослободим..ош помоћ!Сваки предлог за сузбијање арбанашког беснила прихватам!
Ако има ветеринар на форуму обавезно да се јави!



Видиш како их је тешко разликовати..усташе и арбанасе...иста сорта!

Tesku bolest imas,bolje reci neizlechivu idi kod psihijatra mozda ti bude lakse.
 
"Србија је сада моментално слаба,јер је воде људи без морала и карактера" - A ko je birao te ljude ? Ako Srbiju po tebi vode ljudi bez morala i karaktera sta mozes reci za ljude koji su ih birali.

Pazi ga sto proziva.....:lol:
Nego da te pitam(opet:)).Jesi li svestan ko ce zadati prvi uarac?:per:

edit-vidim da znas:)
 
Poslednja izmena:
Ovo boldovano ti je tacna konstatacija.
Da vreme ce pokazati chije ce biti Kosovo,ja barem tvrdim da vreme to po malo vec sada pokazuje........
I ja se slazem da igra na Kosovu jos traje ali je pri kraju ....
Novih ratova .... mozda ....... ali znas li kakav ishod moze biti izmedju STARIH I MLADIH.....
"Kosmet ce biti Srbija" to ne predvidja nijedan astrolog,ne znam odakle tebi to

cuo sam da vam dole isto tako naglo opada natalitet
nece valjati kad evropa postane jos crnja zuca i braon od kinzea arapa i crnaca:think:
 
Osim svih nepravilnosti i kršenja koja su išla uz proglašenje nezavisnog KiM-a, da napomenemo još jedan pojam:
Tom odlukom su, kada bi ona bila priznata, Srbi, stanovnici KiM-a, pripadnici većinskog naroda, IZBRISANI iz Knjige Državljanja Srbije, tj. formalno-pravno proterani iz Srbije i trebali bi da se upisuju u Knjigu Državljana šiptarske 'države', kao manjina.

Ko ima moralno pravo na tako nešto?
Činjenicu da po Ustavu niko ne može da bude brisan iz te Knjige, neću ni da spominjem, koga briga za to!?:D:D

SEVERNI DEO KiM-a DA SE ODMAH VRATI SRBIJI!


Stvarno samo debil i kreten moze da smisli nesto takvo .
Ili se ne radi o kretrenu vec o nekom eko ima vrlo lose planove za Srbe gdje se nalaze ti ljudi iz sijenke koji rade o glavi cijeloj Srbiji i svim Srbima.
Ko moze da smisli takvo sto i da provodi takav cin.
Pa ne moze se opistati sta se time cini Srbima sa KIM i sta treba da trpe torturu sad i od \Srbije i da im neko kaze niste vi vise nasi drzavljani niste vise nasa briga
 
Taj pasos sa"crnim gloubom"je moj pravi pasos a ovaj sa zutim zvezdicama je za prelazni period i ovaj prvi je sigurno vise cenjen od srpskog.Albanija je chlan Nato i chlan za EU i jedina drzava u Evropi koja ove godine nece imati recesiju i da ne pisem dalje i dalje.

Ali ti nesto zaboravljas....vi ste "drzava" Kosovo........"nezavisna" OD BILO KOGA:lol:....zasebna....ne pripojena Albaniji........ne vidim kako ce vam oni pomoci!:lol:


edit-Dugo ti treba da smislis nesto...ubuduce pre nego sto napises post misli s ono malo mozga sto ti je ostalo;)!
 
Poslednja izmena:
Osim svih nepravilnosti i kršenja koja su išla uz proglašenje nezavisnog KiM-a, da napomenemo još jedan pojam:
Tom odlukom su, kada bi ona bila priznata, Srbi, stanovnici KiM-a, pripadnici većinskog naroda, IZBRISANI iz Knjige Državljanja Srbije, tj. formalno-pravno proterani iz Srbije i trebali bi da se upisuju u Knjigu Državljana šiptarske 'države', kao manjina.

Ko ima moralno pravo na tako nešto?
Činjenicu da po Ustavu niko ne može da bude brisan iz te Knjige, neću ni da spominjem, koga briga za to!?:D:D

!

Usput: Kako je ovo rešeno!?
 
Vrlo lepo izrazavanje.I ne chudi me sto takvi kao ti nazivaju nekog gamad jer osecaju veliki teret i zele ga se osloboditi.

Zna se ko je trgovao ljudskim organima , zna se da je glavna privredna grana siptara sverc heroina , zna se da siptari jos ni do plemeskog uedjenja nisu stigli vec jos uvek zive po rodovima , itd , itd ...Reci siptarima da su divljaci je zapravo kompliment jer ih ipak svrstava u ljudska bica sto ipak nije relano .
 
Kako se čini država Srbija je Srbe sa Kosova i Metohije tiho izbrisala sa svog spiska samim tim što ih neće biti ni na popisu.

U razgovoru sa ljudima sa KIM pitam ih za popis, a oni ništa ne znaju. Očigledno da oni neće ući u knjige stanovnika RS, a to kasnije povlači niz drugih stvari.Od glasačkog prava do prava na lečenje ili školovanje. Možda će Srbija doneti neke uredbe pa kroz njih to omogućiti,ali svejedno ostaje gorak ukus zbog ove cele situacije sa popisom.
 
Kako se čini država Srbija je Srbe sa Kosova i Metohije tiho izbrisala sa svog spiska samim tim što ih neće biti ni na popisu.

U razgovoru sa ljudima sa KIM pitam ih za popis, a oni ništa ne znaju. Očigledno da oni neće ući u knjige stanovnika RS, a to kasnije povlači niz drugih stvari.Od glasačkog prava do prava na lečenje ili školovanje. Možda će Srbija doneti neke uredbe pa kroz njih to omogućiti,ali svejedno ostaje gorak ukus zbog ove cele situacije sa popisom.

Za ovo boldovano se u uređenim državama daju ostavke i plaćaju kazne jer je to protivno Ustavu!?
 
Kako se čini država Srbija je Srbe sa Kosova i Metohije tiho izbrisala sa svog spiska samim tim što ih neće biti ni na popisu.

U razgovoru sa ljudima sa KIM pitam ih za popis, a oni ništa ne znaju. Očigledno da oni neće ući u knjige stanovnika RS, a to kasnije povlači niz drugih stvari.Od glasačkog prava do prava na lečenje ili školovanje. Možda će Srbija doneti neke uredbe pa kroz njih to omogućiti,ali svejedno ostaje gorak ukus zbog ove cele situacije sa popisom.

Još treba dodati: Nije me briga ako se izbace šiptari koji su se izjasnili da neće biti u zajednici sa Srbima. Treba ih proterati nekuda, i oduzeti im sve ono što su povoljno stekli za vreme Juge-Pljuge ( uz pomoć ulaganja u nerazvijenu Bosnu i KiM.)

Međutim, brisati Srbe s Kosova je ravno zločinu počinjenim PEROM!
Podseća me na onaj brod sa Jevrejima koji je mesecima plovio morima jer ih niko nije hteo da primi!:hahaha:
 
E svaka chast bas si humanista.zbog takvih kao ti Srbija moze zaboraviti Kosovo.
p.s. A da sam ja rekao gamad treba proterati u Srbiju moderator bi me sigurno banovao.

А зашто ти поистовећујеш цео албански народ са гамадима?! Човек је лепо рекао да само гамад треба протерати, то значи, све криминалце, терористе, нелегално насељене на територији јужне Србије која се назива Косово и Метохија.
Иначе, пре ће сви заборавити да си ти икада постојао.....
 

Back
Top