Quantcast

Brisanje Srba iz Knjige Državljana!?

lav8

Poznat
Poruka
8.137
Taj pasos sa"crnim gloubom"je moj pravi pasos a ovaj sa zutim zvezdicama je za prelazni period i ovaj prvi je sigurno vise cenjen od srpskog.Albanija je chlan Nato i chlan za EU i jedina drzava u Evropi koja ove godine nece imati recesiju i da ne pisem dalje i dalje.
Sta mi naprica?:mrgreen:

Yebote,koliki je vas strah od Srbije,da se uzdate u Albaniju kao clana NATO-a:mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:

Siptaru,doci ce vreme kad cemo vam sve vratiti s kamatom!!!

Nece vam pomoci ni Albanija,ni NATO!!!

Ima da vas preoremo kao Rusija Gruziju!!!

Onoga dana kada se ovaj narod i vlast okrenu majci Rusiji(a morace,ko ima pare taj i vlada)mozete i Nato i Albaniju da stavite u bulju,istu onu koju cete preneti preko Prokletija,kada ponovo budete bezali!

xheki

Domaćin
Poruka
3.138
Pa trenutna situacija nije povoljna za nas Srbe:(, ali pustimo vreme ce da pokaze ciji ce biti Kosmet,.... Svi znamo da nista jos nije zavrseno, ali i svi znamo da ce ratova na ovim prostorima jos biti,...ali Kosmet ce ostati Srpski kao sto je vazda bio...

Kosmet je Srbija!!!:rtfm::)
Ovo boldovano ti je tacna konstatacija.
Da vreme ce pokazati chije ce biti Kosovo,ja barem tvrdim da vreme to po malo vec sada pokazuje........
I ja se slazem da igra na Kosovu jos traje ali je pri kraju ....
Novih ratova .... mozda ....... ali znas li kakav ishod moze biti izmedju STARIH I MLADIH.....
"Kosmet ce biti Srbija" to ne predvidja nijedan astrolog,ne znam odakle tebi to

xheki

Domaćin
Poruka
3.138
Sta mi naprica?:mrgreen:

Yebote,koliki je vas strah od Srbije,da se uzdate u Albaniju kao clana NATO-a:mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:

Siptaru,doci ce vreme kad cemo vam sve vratiti s kamatom!!!

Nece vam pomoci ni Albanija,ni NATO!!!

Ima da vas preoremo kao Rusija Gruziju!!!

Onoga dana kada se ovaj narod i vlast okrenu majci Rusiji(a morace,ko ima pare taj i vlada)mozete i Nato i Albaniju da stavite u bulju,istu onu koju cete preneti preko Prokletija,kada ponovo budete bezali!
Kad im se okrenete i namestite bulju "ima da vas OSLOBODIL I ...."

emilly1

Domaćin
Poruka
3.280
Mozete da se davite tamo Patrijote i Izdajnici jer ovamo ste odprdeli svoje.
Mozda bi mogao malo da izmenis taj recnik jer si na srpskom forumu,ne zaboravi! A sto se tice sadasnje situacije, Ameri su uspeli da uzmu Kosovo i Metohiju i nama Srbima i vama narodu albanskog porekla, jer sva ova farsa sa ljudskim pravima i nepravima izmedju nas je rezultirala stacioniranjem Amerike na strateski najvaznijem mestu kad je rec o ovom delu Evrope. U Srbima ce pokusati da uguse svaku pomisao i zelju da je Kosmet srpski, a vas ce drzati u getu sa "kvazinezavisnoscu" i takvom kontrolom, da cete za par godina imati lepo secanje na slobodu koju ste imali ziveci sa Srbima, jer ste se razmnozili u fascinirajucem broju i sa podatcima za svetsku demografsku statistiku u jako kratkom periodu od 50 -60 godina. Sto znaci, svrseno je sa slobodnom trgovinom drogom i ljudima... narodski receno "stali su vam na rep"...

lav8

Poznat
Poruka
8.137
Vidi sinko,vi siptari nemate mozga sem da valjate drogu.

Zapitas li se sinko,zasto Rusija pravi gasovod,zasto Rusi kupise NIS,zasto ni Dinkic Sorosev pajac i ostala bratija to ne moze da spreci?

E,u tome grmu lezi zec!!

Ovo je ruska interesna zona,u koju se vi NATO sluge ne uklapate.

Prvi,koga treba pocistiti ste vi kukala vam majka.

A,ruski medo to radi lagano i opusteno,nema toga sto moze da ga spreci.

Ko to jos ne vidi,njegov problem.

Obnavlja se slava i moc carske Rusije!!!

;);):whistling::whistling:

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Osim svih nepravilnosti i kršenja koja su išla uz proglašenje nezavisnog KiM-a, da napomenemo još jedan pojam:
Tom odlukom su, kada bi ona bila priznata, Srbi, stanovnici KiM-a, pripadnici većinskog naroda, IZBRISANI iz Knjige Državljanja Srbije, tj. formalno-pravno proterani iz Srbije i trebali bi da se upisuju u Knjigu Državljana šiptarske 'države', kao manjina.

Ko ima moralno pravo na tako nešto?
Činjenicu da po Ustavu niko ne može da bude brisan iz te Knjige, neću ni da spominjem, koga briga za to!?:D:D

SEVERNI DEO KiM-a DA SE ODMAH VRATI SRBIJI!
pa ako si vec toliki patrijota, a i postovaoc ustava, zar te ne interesuju i oni koji zive po unutrasnjosti kosova:dash::dash:
ili daj sta das, hebes ustav

slavonija

Veoma poznat
Poruka
12.203
pa ako si vec toliki patrijota, a i postovaoc ustava, zar te ne interesuju i oni koji zive po unutrasnjosti kosova:dash::dash:
ili daj sta das, hebes ustav[/QUOTE]

ademe, nakon duze pauze vratio se folsi...
on jos nezna da nam jer vrli moderator zabranio (uz prijetnju kaznom) pisanje misljenja suprotnih drzavnom stavu Srbije, Ustavu itd. :dash:
pa se samo malo zaletio, ne misli on to, ma kakvi..:hahaha:

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
ademe, nakon duze pauze vratio se folsi...
on jos nezna da nam jer vrli moderator zabranio (uz prijetnju kaznom) pisanje misljenja suprotnih drzavnom stavu Srbije, Ustavu itd. :dash:
pa se samo malo zaletio, ne misli on to, ma kakvi..:hahaha:
kome zabranio??? komsijam aili svim ucesnicima??? ako je ono prvo onda se ti pazi, ja ne moram,:lol::lol: ali ako je ovo drugo, onda moze forum slobodno zatvoriti. pa ovde je najpopularnije kritikovati ustav, zakon i sl. a mislim da je i to vrsta demokratije:worth::worth:

Dragan_srbcg

Ističe se
Poruka
2.641
Ovo boldovano ti je tacna konstatacija.
Da vreme ce pokazati chije ce biti Kosovo,ja barem tvrdim da vreme to po malo vec sada pokazuje........
I ja se slazem da igra na Kosovu jos traje ali je pri kraju ....
Novih ratova .... mozda ....... ali znas li kakav ishod moze biti izmedju STARIH I MLADIH.....
"Kosmet ce biti Srbija" to ne predvidja nijedan astrolog,ne znam odakle tebi to
daleko od toga da je igra pri kraju, tek je pocelo.....

slavonija

Veoma poznat
Poruka
12.203
]kome zabranio[/B]??? komsijam aili svim ucesnicima??? ako je ono prvo onda se ti pazi, ja ne moram,:lol::lol: ali ako je ovo drugo, onda moze forum slobodno zatvoriti. pa ovde je najpopularnije kritikovati ustav, zakon i sl. a mislim da je i to vrsta demokratije:worth::worth:
nisam bas sigurna, trazila sam pojasnjenje ali nisam dobila...
bar da nam objasni sto je drzavni stav Srbije , tek tako da znamo..:confused:
naravno, ali patrijoitska demokracija je nesto sasvim drugo...:)

xheki

Domaćin
Poruka
3.138
Vidi sinko,vi siptari nemate mozga sem da valjate drogu.

Zapitas li se sinko,zasto Rusija pravi gasovod,zasto Rusi kupise NIS,zasto ni Dinkic Sorosev pajac i ostala bratija to ne moze da spreci?

E,u tome grmu lezi zec!!

Ovo je ruska interesna zona,u koju se vi NATO sluge ne uklapate.

Prvi,koga treba pocistiti ste vi kukala vam majka.

A,ruski medo to radi lagano i opusteno,nema toga sto moze da ga spreci.

Ko to jos ne vidi,njegov problem.

Obnavlja se slava i moc carske Rusije!!!

;);):whistling::whistling:
A vi Srbi ste mozda dobri da je konzumirate sto je mnogo gore od valjanja

lav8

Poznat
Poruka
8.137
Ajde priznaj da te malo zaintrigirala ova lepa slicica:per:;)

Kad ova ''momcadija'' preuzme kontrolu,u Srbiji je odzvonilo Sorosevim pajtasima i fukari.

Receptura ista kao u Ceceniji.

Prvo cemo da vas izoremo,kao Rusi Grozni,a onda bulja put Albanije u NATO skroviste:mrgreen:

Samo opusteno sinko,doci ce taj dan mnogo pre nego sto mislite!!!

xheki

Domaćin
Poruka
3.138
Ajde priznaj da te malo zaintrigirala ova lepa slicica:per:;)

Kad ova ''momcadija'' preuzme kontrolu,u Srbiji je odzvonilo Sorosevim pajtasima i fukari.

Receptura ista kao u Ceceniji.

Prvo cemo da vas izoremo,kao Rusi Grozni,a onda bulja put Albanije u NATO skroviste:mrgreen:

Samo opusteno sinko,doci ce taj dan mnogo pre nego sto mislite!!!
Mislis li na slike ovog pijanog choveka.......... E bas sam se uplasio jer pijani ljudi se slabo samokontrolisu jer su prvo opasni za sebe pa onda za druge.Oni sa Vodkom a vi sa sljivovicom............

Dragan_srbcg

Ističe se
Poruka
2.641
Sto se Kosova tice je pri kraju,a sto se tice Srbije ne znam ...... Moze tu mnogo sto sta da se preokrene jer glavni stub drzave su mladi ljudi a u srbiji je ih je sve manje i manje...
E pa baš sto se Kosmeta tice, nije jos nista pri kraju. pa naravno moze tu mnogo sta da se preokrene i da, jos ce granice na balkanu da se mijenjaju.....

Kosmet je Srbija!!!:rtfm: a ti misli pa pisi sta god hoces......:bye:

Poruka
256
Mislis li na slike ovog pijanog choveka.......... E bas sam se uplasio jer pijani ljudi se slabo samokontrolisu jer su prvo opasni za sebe pa onda za druge.Oni sa Vodkom a vi sa sljivovicom............

Србија је сада моментално слаба,јер је воде људи без морала и карактера,али била је Србија и у тежем и безизлазнијем положају па се увијек дочекала на ноге,па тако ликујте и веселите се док можете,јер Србин ста не освети он то никада не посвети.;)

Неће ни Америка вијечно бити најаћа сила,јер она се распада изнутра,док је Русија све снажнија,а када се једном улоге замијене,пожалит ћете шта сте са Врагом тикве садили.
Кина,Русија,Иран,Сјеверна Кореја,само су неке од земаља са које би радо видјеле Америку како пада,а све те земље Америка и њезини европски послушници неће моћи вијечно контролисати.
И тако,када дође до преокрета и Америка изгуби улогу доминантног свијетског полицајца,а Русија и Кина је преузму,онда ће доћи вријеме за преиспитиванје свих неправедних потеза Амера и љихових европских савезника.
Е онда јао си га вама и свима који су утекли Америки под скуте и узели је ѕа своју заштитницу.
Када дође до промјене односа снага на глобалној свијетској сцени,и Срби ће опет бити у прилици да се раскусурају са свима онима који су им протеклих 20 година помоћу Америке наносили неправду.;) и онда јао си га вама,усташама и балијама.:mrgreen:

Poruka
22.429
Vrlo lepo izrazavanje.I ne chudi me sto takvi kao ti nazivaju nekog gamad jer osecaju veliki teret i zele ga se osloboditi.
јесте ..имам терет ..превише арбанаса на КиМ-у и Епиру...и желим да га се ослободим..ош помоћ!
Сваки предлог за сузбијање арбанашког беснила прихватам!
Ако има ветеринар на форуму обавезно да се јави!

Ma kakav siptar !!!

To je jedna obicna ustaska bitanga.
Видиш како их је тешко разликовати..усташе и арбанасе...иста сорта!

Lomnica_city

Domaćin
Poruka
4.560
Taj pasos sa"crnim gloubom"je moj pravi pasos a ovaj sa zutim zvezdicama je za prelazni period i ovaj prvi je sigurno vise cenjen od srpskog.Albanija je chlan Nato i chlan za EU i jedina drzava u Evropi koja ove godine nece imati recesiju i da ne pisem dalje i dalje.
Onda se vrati odakle si dosao dok jos mozes da ides polagano bez puske u rebrima,a sto se tice tog nemanja recesije,pa dal si ti normalan kako ona pustara bez icega sem kamenja i supljih mozgova moze da ima recesije,onda ispada da treba da idete u minus ******? :hahaha:
Pozdrav :cool: