Brisanje poruka na viberu

Ipizz

Zainteresovan član
Poruka
112
Svima se dogodi da pošalju poruku krivoj osobi tu i tamo. Ja sam slučajno poslao fotografiju u Viber studentsku grupu (profesor suradnik sam na jednom studijskom smjeru) i obrisao je nedugo nakon toga (kliknuo "obriši za sve"). A sada, znam da je na WhatsAppu moguće da se fotografije primateljima ipak pohrane u medijske zapise, iako je poruka obrisana za sve. Puno puta mi se dogodilo da kad bi netko tako obrisao poruku u konverzaciji sa mnom, u galeriji ipak naiđem na poslanu fotografiju, video ili glasovnu poruku.
Da skratim priču, je li takav slučaj i s viberom ili je brisanjem zauvijek obrisano?

4thman

Domaćin
Poruka
3.517
Ako je downloadovao pre na korisnički uredjaj onda ne, onda će ga sačuvati. I zato ti se prikazuje fajl u galeriji fotografija...
Meni tako iz raznih grupa dopadnu raznorazne fotografije, koje ne znam ni odakle su sem iz tih grupa nekih grupa....

Zavisi od toga kako je podešeno što se tiče Vibera, a jednom kad nešto se postavi na Internet, i ostane tamo. Sad koliko je dostupno, je druga priča...
Ako obrišeš za sve, ne bi trebalo više da se prikazuje u chat prozoru, ali to ne znači da ga neki korisnik pre toga nije povukao sebi....

Uskoro će se početi pričati o digitalnom djubretu, pretpostavljam oko 2026.godine...

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
9.115
Колико знам текстуалне поруке не чува, а слике, ако их је неко већ погледао стоје сачуване у неким тамо фолдерима на рачунару, иако их Viber више не види.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.