Brisanje Kolacica

Ribnica

Zainteresovan član
Poruka
208
Pozdrav, imam naime jedan veliki problem sa brisanjem kolacica,igram jednu "online" igru ,gde je potrebno da ukucate samo vas nick i da igrate (znaci nije potrebna registracija). E sad,taj nick sto sam ukucao ,on mi ostaje i sledeci put kada hocu da igram,odnosno tamo gde je polje za unos nicka,tu mi se pojavljuje moj nick kojeg sam poslednji put upotrebljivao.
Probao sam da izbrisem kolacice ,da mi ne bi pisao nick kojeg sam poslednji put koristio,ali ne vredi,dzaba,opet mi ostaje. Da li neko zna ,kako mogu da izbrisem nick ? Odnosno da mi ne ostaje vise...
 

Back
Top