Брига га за народ! Трамп изненадио: "То ми није приоритет"

  • Začetnik teme Začetnik teme Zauz
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Zauz

Legenda
VIP
Poruka
54.446
Не размишљам о финансијској ситуацији Американаца. Не размишљам ни о коме. Размишљам о једној ствари: Не можемо да дозволимо Ирану да има нуклеарно оружје, то је све - рекао је Трамп новинарима испред Беле куће пре пута у Кину, пренео је ЦНН.

На питање да објасни да ли занемарује економске последице сукоба по грађане САД, Трамп је поновио да је спречавање Ирана да развије нуклеарно оружје "далеко најважнија ствар".

Он је додао да је важније спречити Иран да дође до нуклеарног оружја него кретање америчке берзе, за коју тврди да је на рекордном нивоу.

- Најважнија ствар је да Иран не може да има нуклеарно оружје - рекао је Трамп, наводећи да ће Американци разумети значај рата чак и ако тржиште акција буде осциловало.

Председник САД је поновио и тврдњу да ће цена нафте брзо пасти након завршетка сукоба.

https://www.google.com/amp/s/nporta...za-narod-tramp-iznenadio-to-mi-nije-prioritet

Амерички сви председници овако мисле (осамсто војних база се није изградило преко ноћи) а он је једини то саопштио јавности и добро да јесте коначно неко.
 
Mene bi iznenadilo da je priznao da je Netanjahuova "lutka", moze da dozvoli da Severna Koreja ima nukearno oruzje (i treba da ima), sto joj je u dometu Amerika, a ne moze da dozvoli da Iran ima nukearno oruzje (sto mu nije u dometu Amerika, vec Izrael)?

Kenedija ubise zbog toga sto je trazio dokaze da Izrael ne formira nukearno oruzje, a ovaj "pic.kica", celu Ameriku podredio Izraelu tj. dvojici trojici verskih fanatika i ubica dece iz Gaze.
 
2786.jpg
 
Realno, ljudi, vi biste dopustili da neki muslimani poseduju nuklearno oružje.
Pa njima ne treba mnogo pa da upotrebu objasne kao Allahovo naređenje, i onda će da postupe, ne mareći za sopstveni život. Muslimani su sposobni da se samoindoktriniraju, da se samoraznesu eksplozivom među ljudima, samo da bi poslali nekakvu poruku, izazvali strah, kaznili zbog zajebancije sa Muhamedom i sl.
 
Realno, ljudi, vi biste dopustili da neki muslimani poseduju nuklearno oružje.
Pa njima ne treba mnogo pa da upotrebu objasne kao Allahovo naređenje, i onda će da postupe, ne mareći za sopstveni život. Muslimani su sposobni da se samoindoktriniraju, da se samoraznesu eksplozivom među ljudima, samo da bi poslali nekakvu poruku, izazvali strah, kaznili zbog zajebancije sa Muhamedom i sl.
Aha , iranci su prvo iranci pa onda ostalo .
 
Не размишљам о финансијској ситуацији Американаца. Не размишљам ни о коме. Размишљам о једној ствари: Не можемо да дозволимо Ирану да има нуклеарно оружје, то је све - рекао је Трамп новинарима испред Беле куће пре пута у Кину, пренео је ЦНН.

На питање да објасни да ли занемарује економске последице сукоба по грађане САД, Трамп је поновио да је спречавање Ирана да развије нуклеарно оружје "далеко најважнија ствар".

Он је додао да је важније спречити Иран да дође до нуклеарног оружја него кретање америчке берзе, за коју тврди да је на рекордном нивоу.

- Најважнија ствар је да Иран не може да има нуклеарно оружје - рекао је Трамп, наводећи да ће Американци разумети значај рата чак и ако тржиште акција буде осциловало.

Председник САД је поновио и тврдњу да ће цена нафте брзо пасти након завршетка сукоба.

https://www.google.com/amp/s/nporta...za-narod-tramp-iznenadio-to-mi-nije-prioritet

Амерички сви председници овако мисле (осамсто војних база се није изградило преко ноћи) а он је једини то саопштио јавности и добро да јесте коначно неко.
Jedite kolače ako nemate hleba!! :hahaha: Režite hleb na tanje kriške! :hahaha:
 
Mene bi iznenadilo da je priznao da je Netanjahuova "lutka", moze da dozvoli da Severna Koreja ima nukearno oruzje (i treba da ima), sto joj je u dometu Amerika, a ne moze da dozvoli da Iran ima nukearno oruzje (sto mu nije u dometu Amerika, vec Izrael)?

Kenedija ubise zbog toga sto je trazio dokaze da Izrael ne formira nukearno oruzje, a ovaj "pic.kica", celu Ameriku podredio Izraelu tj. dvojici trojici verskih fanatika i ubica dece iz Gaze.
Лаже бре ко Кер.
Трамп жели путем Ирана да ослаби Кину како би јој продавао Нафту вишеструко скупље.
Он само жели да заплени Иранску Нафту.
Никакво нуклеарно Оружје ту не постоји.
 

Back
Top