Не размишљам о финансијској ситуацији Американаца. Не размишљам ни о коме. Размишљам о једној ствари: Не можемо да дозволимо Ирану да има нуклеарно оружје, то је све - рекао је Трамп новинарима испред Беле куће пре пута у Кину, пренео је ЦНН.
На питање да објасни да ли занемарује економске последице сукоба по грађане САД, Трамп је поновио да је спречавање Ирана да развије нуклеарно оружје "далеко најважнија ствар".
Он је додао да је важније спречити Иран да дође до нуклеарног оружја него кретање америчке берзе, за коју тврди да је на рекордном нивоу.
- Најважнија ствар је да Иран не може да има нуклеарно оружје - рекао је Трамп, наводећи да ће Американци разумети значај рата чак и ако тржиште акција буде осциловало.
Председник САД је поновио и тврдњу да ће цена нафте брзо пасти након завршетка сукоба.
https://www.google.com/amp/s/nporta...za-narod-tramp-iznenadio-to-mi-nije-prioritet
Амерички сви председници овако мисле (осамсто војних база се није изградило преко ноћи) а он је једини то саопштио јавности и добро да јесте коначно неко.
На питање да објасни да ли занемарује економске последице сукоба по грађане САД, Трамп је поновио да је спречавање Ирана да развије нуклеарно оружје "далеко најважнија ствар".
Он је додао да је важније спречити Иран да дође до нуклеарног оружја него кретање америчке берзе, за коју тврди да је на рекордном нивоу.
- Најважнија ствар је да Иран не може да има нуклеарно оружје - рекао је Трамп, наводећи да ће Американци разумети значај рата чак и ако тржиште акција буде осциловало.
Председник САД је поновио и тврдњу да ће цена нафте брзо пасти након завршетка сукоба.
https://www.google.com/amp/s/nporta...za-narod-tramp-iznenadio-to-mi-nije-prioritet
Амерички сви председници овако мисле (осамсто војних база се није изградило преко ноћи) а он је једини то саопштио јавности и добро да јесте коначно неко.
Režite hleb na tanje kriške!