Nebac69
Domaćin
- Poruka
- 4.915
Putinu: meni je važan neulazak Srbije u NATO
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=24&nav_category=11&nav_id=501468
Evo razloga zasto je KGB mafija odrzavala na vlasti zadnju KOMUNISTICKU BASTILJU u EVROPI KGB PLACENIKA posle pada BERLINSKOG zida, Milosevicev SAVEZ KOMUNISTA, da se ti KGB placenici SLOBA- MIRA- SESELJ, takozvani novi Savez komunista SPS-JUL-SRS, odrzali na vlasti posle 1989. sporovodeci politiku KGB mafije i uvodeci nas preko svojih placenika u konflikt sa pobednicima hladnog rata, kad su se svi narodni Istocne Evrope OSOBODILI RUSKE OKUPACIONE cizme i izbacili iz svojih drzava KGB bandite.....
Danas u Ceskoj u Pragu prosecna plata preko 1200 evra mesecno, tokom RUSKE okupacije doktor nije primao $300 mesecno 1989. Koja god zemlja da se otarasila RUSA, usla u EU i NATO EKONOMSKI procvetala.
SAY NO TO KGB!!!!!
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=24&nav_category=11&nav_id=501468
Evo razloga zasto je KGB mafija odrzavala na vlasti zadnju KOMUNISTICKU BASTILJU u EVROPI KGB PLACENIKA posle pada BERLINSKOG zida, Milosevicev SAVEZ KOMUNISTA, da se ti KGB placenici SLOBA- MIRA- SESELJ, takozvani novi Savez komunista SPS-JUL-SRS, odrzali na vlasti posle 1989. sporovodeci politiku KGB mafije i uvodeci nas preko svojih placenika u konflikt sa pobednicima hladnog rata, kad su se svi narodni Istocne Evrope OSOBODILI RUSKE OKUPACIONE cizme i izbacili iz svojih drzava KGB bandite.....
Danas u Ceskoj u Pragu prosecna plata preko 1200 evra mesecno, tokom RUSKE okupacije doktor nije primao $300 mesecno 1989. Koja god zemlja da se otarasila RUSA, usla u EU i NATO EKONOMSKI procvetala.
SAY NO TO KGB!!!!!





