Breznjevov KGB bandit dosao da daje DIREKTIVE iz MOSKVE kao nekada Staljin KPJ-u!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nebac69

Domaćin
Poruka
4.915
Putinu: meni je važan neulazak Srbije u NATO

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=24&nav_category=11&nav_id=501468

Evo razloga zasto je KGB mafija odrzavala na vlasti zadnju KOMUNISTICKU BASTILJU u EVROPI KGB PLACENIKA posle pada BERLINSKOG zida, Milosevicev SAVEZ KOMUNISTA, da se ti KGB placenici SLOBA- MIRA- SESELJ, takozvani novi Savez komunista SPS-JUL-SRS, odrzali na vlasti posle 1989. sporovodeci politiku KGB mafije i uvodeci nas preko svojih placenika u konflikt sa pobednicima hladnog rata, kad su se svi narodni Istocne Evrope OSOBODILI RUSKE OKUPACIONE cizme i izbacili iz svojih drzava KGB bandite.....

Danas u Ceskoj u Pragu prosecna plata preko 1200 evra mesecno, tokom RUSKE okupacije doktor nije primao $300 mesecno 1989. Koja god zemlja da se otarasila RUSA, usla u EU i NATO EKONOMSKI procvetala.

SAY NO TO KGB!!!!!

tumblr_kz2rbeKIEL1qz55f0o1_250.jpg
 
pitaj bugare kako zive....mi smo za njih EU....

Pa pitaj......zasto niko iz BUGARSKE nece opet pod RUSKU OKUPACIONU CINZU i zasto 96% Bugara niko iz te Bugarske ne zeli da izadje iz NATO-a i EU?.... A ne samo Bugare, nego pitraj Cehe, Slovake, Madjare, Poljake, Balticke zemlje......zasto niko NIKAD vise nece vise NIKAD pod RUSKU OKUPACIONU cizmu, sto ti mislis zasto ????
 
HAHAH Ilije Cvorovici opet hoce pod RUSKUIJU...bezite bre iz te KANADE i NJIHOVE SOCIJALE pa pravac SIBIR kad je tamo tako dobro......

Pre svega , Ruske okupacije nije bilo . Bilo je Sovjetske , i ona je bila u mnogim slucajevima opravdana . Rusi i Sovjeti nisu jedno te isto , kao sto Srbi i Jugosloveni nisu jedno te isto . \
 
Нису ни близу...
Црква поново јача...Козаци су поново добили аутономију...Белогардејци се враћају у Русију ....
Све се мења...
te tvoje KOMI bajke pricaj nekom drugom, gotovi svi iz danasnje SPC surovali sa KOMUNISTOM ALEKSANDROM RANKOVICEM
aj_9_gf1_32_s.jpg

i KOMUNISTOM SLOBOM i KOMUNISTKINJOM MIROM......ista situacijai u Rusiji.Sta vas nacional-komuniste veze sa tu RUSIJU je SRP I CEKIC i BOLJSEVIZAM i mrznja prema svemu sto dolazi za Zapada, , jer su vas ti isti AZIJATI i dovukli na vlast i jos ste na vlasti u Srbiji, i zato u toj KGB-ovskoj Srbiji LUSTRACIJA ne moze da se izvrsi sve do 2071.
 
Putinu: meni je važan neulazak Srbije u NATO

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=24&nav_category=11&nav_id=501468

Evo razloga zasto je KGB mafija odrzavala na vlasti zadnju KOMUNISTICKU BASTILJU u EVROPI KGB PLACENIKA posle pada BERLINSKOG zida, Milosevicev SAVEZ KOMUNISTA, da se ti KGB placenici SLOBA- MIRA- SESELJ, takozvani novi Savez komunista SPS-JUL-SRS, odrzali na vlasti posle 1989. sporovodeci politiku KGB mafije i uvodeci nas preko svojih placenika u konflikt sa pobednicima hladnog rata, kad su se svi narodni Istocne Evrope OSOBODILI RUSKE OKUPACIONE cizme i izbacili iz svojih drzava KGB bandite.....

Danas u Ceskoj u Pragu prosecna plata preko 1200 evra mesecno, tokom RUSKE okupacije doktor nije primao $300 mesecno 1989. Koja god zemlja da se otarasila RUSA, usla u EU i NATO EKONOMSKI procvetala.

SAY NO TO KGB!!!!!

tumblr_kz2rbeKIEL1qz55f0o1_250.jpg

Dobro...I?

Jesi ti bio u Češkoj Republici pa znaš?

Vidi kolika je plata po Moravi...

A lepo mu je stajala uniforma.Baš naočit čovek!
 
Pa pitaj......zasto niko iz BUGARSKE nece opet pod RUSKU OKUPACIONU CINZU i zasto 96% Bugara niko iz te Bugarske ne zeli da izadje iz NATO-a i EU?.... A ne samo Bugare, nego pitraj Cehe, Slovake, Madjare, Poljake, Balticke zemlje......zasto niko NIKAD vise nece vise NIKAD pod RUSKU OKUPACIONU cizmu, sto ti mislis zasto ????

Dao Milorad dinar da uđe u kolo .... a sada bi dao i 2 samo da izađe ...... ali ne može.....
 
Pre svega , Ruske okupacije nije bilo . Bilo je Sovjetske , i ona je bila u mnogim slucajevima opravdana . Rusi i Sovjeti nisu jedno te isto , kao sto Srbi i Jugosloveni nisu jedno te isto . \

HAHAHAHA ma jes, RUSIJA se danas zove RUSIJA, zato sto su svi ostali narodi iz SSSR-a 1989. pobegli od RUSA i ostala samo Rusija. Slicna situacija sa Milosevicemom komi Jugoslavijom, kad su svi pobegli od takve KOMI Jugoslavije koje su zagovaraili komunsta iz Lijeve Rijeke Slobodan Milosevic i marksistkinja Mirjana Markovic, koja danas zivi u KGB drzavi pod punom zastitom KGB mafije,
 
HAHAHAHA ma jes, RUSIJA se danas zove RUSIJA, zato sto su svi ostali narodi iz SSSR-a 1989. pobegli od RUSA i ostala samo Rusija. Slicna situacija sa Milosevicemom komi Jugoslavijom, kad su svi pobegli od takve KOMI Jugoslavije koje su zagovaraili komunsta iz Lijeve Rijeke Slobodan Milosevic i marksistkinja Mirjana Markovic, koja danas zivi u KGB drzavi pod punom zastitom KGB mafije,

Eh, prikane .... otputovala Jevropa starim ćirom u II klasi i propala kroz rupu na drvenom mostu ...... nema je više....... a baš mi je žao ..... doduše moram priznati da je nekada bila mlada i lepa ali sada je baš oglodana i poružnela kao stara baba ...... načisto demode ....
 
Dobro...I?

Jesi ti bio u Češkoj Republici pa znaš?

Vidi kolika je plata po Moravi...

A lepo mu je stajala uniforma.Baš naočit čovek!

Bio sam u Pragu i 1989 i bio sam pre dve godine opet, totalno DRUGA drzava od kad su izbacili Ruse, sada bogata i prospertaivna od kad u EU i NATO-u, koja ne zeli vise NIKAD POD RUSKU CIZMU?? A da li si to bio??? Vidis, da si bio, imao bi sanse da vidis u PRAGU muzej KOMUNISTKCKIH ZLOCINA ''brace'' Rusa nad CESKIM narodom od 1945-1990, i sta su im RUSI i njihovi KGB placenici po Ceskoj radili.

 
Putinu: meni je važan neulazak Srbije u NATO

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=24&nav_category=11&nav_id=501468

Evo razloga zasto je KGB mafija odrzavala na vlasti zadnju KOMUNISTICKU BASTILJU u EVROPI KGB PLACENIKA posle pada BERLINSKOG zida, Milosevicev SAVEZ KOMUNISTA, da se ti KGB placenici SLOBA- MIRA- SESELJ, takozvani novi Savez komunista SPS-JUL-SRS, odrzali na vlasti posle 1989. sporovodeci politiku KGB mafije i uvodeci nas preko svojih placenika u konflikt sa pobednicima hladnog rata, kad su se svi narodni Istocne Evrope OSOBODILI RUSKE OKUPACIONE cizme i izbacili iz svojih drzava KGB bandite.....

Danas u Ceskoj u Pragu prosecna plata preko 1200 evra mesecno, tokom RUSKE okupacije doktor nije primao $300 mesecno 1989. Koja god zemlja da se otarasila RUSA, usla u EU i NATO EKONOMSKI procvetala.

SAY NO TO KGB!!!!!

tumblr_kz2rbeKIEL1qz55f0o1_250.jpg

Vrbovo je i Obamu ....:eek:

Amerika potpisala sporazum sa KGB banditskom drzavom da joj Rusi eksploatisu uran po americi i preradjuju ga u ruskim fabrikama koje ce biti izgadjene u americi ... i jos kazu da je to zato sto su Rusi 20 - 30 godina ispred njih u toj vrsti tehnologija ... :eek:

Вашингтон. 24 марта. ИНТЕРФАКС - Россия и США начинают предметные переговоры о совместном предприятии по строительству на территории США завода для обогащения урана по российской технологии.

Как заявил журналистам глава "Росатома" Сергей Кириенко в Вашингтоне, соответствующий меморандум был подписан сторонами еще в январе 2010 года, но вступил в силу лишь теперь, когда ОАО "Техснабэкспорт" и американская USEC подписали долгосрочный контракт по поставкам низкообогащенного урана, начиная с 2013 года.
........

IZDAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA .... :manikir:

http://www.interfax.ru/business/news.asp?id=182638

UZALUD UPOZORAVAS ,, SAY NO TO KGB ,, - NIKO DA CUJE TVOJ KRIK RAZUMA .... :mazi:
 
Poslednja izmena:
HAHAHAHA ma jes, RUSIJA se danas zove RUSIJA, zato sto su svi ostali narodi iz SSSR-a 1989. pobegli od RUSA i ostala samo Rusija. Slicna situacija sa Milosevicemom komi Jugoslavijom, kad su svi pobegli od takve KOMI Jugoslavije koje su zagovaraili komunsta iz Lijeve Rijeke Slobodan Milosevic i marksistkinja Mirjana Markovic, koja danas zivi u KGB drzavi pod punom zastitom KGB mafije,

Ajdeeee...sta naprica...
Putin je dobar...uvek je podrzavao Srbiju...ceo Balkan...a ti ga ne volis...
Verovatno volis NATO...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top