Lacibg
Buduća legenda
- Poruka
- 26.498
"Koncert Lepe Brene u Osijeku šamar je svim stanovnicima grada, ali i Osječko-baranjske županije. Županija nije Šumadija, a Osijek nije Šabac! Njime se ozbiljno narušava dignitet Domovinskog rata – rekao je tamošnji političar Daniel Srb
, inače funkcioner desničarske Hrvatske stranke prava. On je tražio zabranu Breninog koncerta 26. marta, ali je predsednik Skupštine Osijeka to odbio."-----------------
Hahah, bravo za ovog ustašu, tako se to radi. Ne želi da gleda ovu mumiju, fosila u svom obitavalištu.
A ne ko mi Terezu Kresoviju ...




