Brčko ,Goražde ili Krajina

Šta im zaplijeniti

• Brčko

• Goražde

• Krajina

• nešto drugo

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

wwwlado

Ističe se
Poruka
2.054
Pošto je Muslimansko-hrvatska federeracija dužna Srpskoj 1 milijardu ,a para nema . JEdini način da izmiri dugove je oduzimanje imovine tj. teritorije .

Šta mislite da je bolje uzeti Brčko ( predratna opština i ukinuti Distrikt ) ili Goražde , ili možda pripojiti tri opštine koje su Srbi većina Glamoč ,Grahovo .

Angažovati neku Američku privatnu kompaniju , da to uradi za novac , zaplijeniti teritoriju i gotovo . Ameri neka uzmu proviziju i kraj priče .

MAda bi im ja taj dug uračunao u miraz kada bi se osamostalili , porasli su ima im Federacija 20 godina , vrijeme je da idemo svak svojim putem , eto im miraz , a od Srpske 1 milijarda .

Poraz na tom frontu je evidentan ali ja se nikad necu pomiriti sa tim jer mi je izmijenio zivot iz korijena u goru stranu, da nekazem upropastio a istu sudbinu dijele i desetine hiljada Srba raseljenim po raznim vukojebinama Republike Srpske ali i po mnogim svjetskim zabitima.

NAjnovija informacija Rusija dug FBIH :

te vraćanju ratnog duga BiH za isporuku gasa iz Rusije od oko 102 milijuna američkih dolara. A ima i ovih tekućih Dugova ( od posleratnog perioda )

Prenosi na Srpsku , nisu više dužni Rusima sada su dužni Srpskoj , sa ovim prethodnim dugovima sada su Srpskoj dužni 1,5 milijardi maraka .

Poraz na tom frontu je evidentan ali ja se nikad necu pomiriti sa tim jer mi je izmijenio zivot iz korijena u goru stranu, da nekazem upropastio a istu sudbinu dijele i desetine hiljada Srba raseljenim po raznim vukojebinama Republike Srpske ali i po mnogim svjetskim zabitima.

Zao mi je brate. I mene srce boli jer znam kako ste junacki branili srpske djelove Sarajeva.

Jes' , al' ovaj stajao iza svojih riječi ..
Могао је дубити на глави.
ВРС разбила је АБиХ, ХВО и ХВ у Посавини, а Тузла је била ненаоружана, гладна, неорганизована, није имала ни делић онога чиме је непријатељ располагао у Посавини и то још на утврђеним положајима.
И преко свега под ватреном контролом тешког наоружања и авијације СР Југославије.

NAjnovija informacija Rusija dug FBIH :

te vraćanju ratnog duga BiH za isporuku gasa iz Rusije od oko 102 milijuna američkih dolara. A ima i ovih tekućih Dugova ( od posleratnog perioda )

Prenosi na Srpsku , nisu više dužni Rusima sada su dužni Srpskoj , sa ovim prethodnim dugovima sada su Srpskoj dužni 1,5 milijardi maraka .

Jesu rekli Rusi da su vam sad oni tutori , pa će otpisati dug , i dati nam još svašta , samo da mogu da se brinu o vama ?
Ne znam bil vas prodali u rusko roblje ..

Back