Brčkanje u Vrdniku 5.900 dinara po osobi

Screenshot_20220705-072851_Chrome.jpg
 
Ovo je za kategoriju Verovali ili ne :D
U Srbiji ulaz na bazen za jednu osobu 50 evra.

Mislim sumnjam da ljudi idu tamo, realno, cena je astronomska za brčkanje u bazenu.

Zaista ne znam šta opravdava ovu cenu, ako neko ima informaciju... :D

CENA SITNICA: Brčkanje na novim bazenima u Vrdniku 5.900 dinara po osobi

Srbija je prepuna raznih turističkih destinacija koje definitivno treba videti i obići, međutim, letovanje u rođenoj zemlji često ispari kroz prozor kada se susretnemo sa cenama koje su neizostavni deo naše turističke avanture.


Novinari Nove.rs su otišli da istraže kakav je to bazen na kom se plivanje plaća 5.900 dinara i to samo onda ako na kupanje idete sami, budući da je to cena za jednu osobu.

Kompleks unutar sebe krije 11 bazena, tri bara, saunu, masaže i welness spa centar. Ali, svaka od ovih usluga se plaća odvojeno i ne ulazi u punu cenu dnevne karte kojom ste platili samo ulaz.

Takođe, uz kartu dobijate i pristup garaži sa parking mestom, a svoju garderobu i ostale stvari možete ostaviti u ormarićima koji su pod ključem, a ključ poneti sa sobom.

Ono što je pozitivna strana koju sa sobom nosi astronomska cena ulaza jeste da će te u 99% posto slučajeva na bazenu biti potpuno sami, kako posetioca ima vrlo malo.

ft-1.jpg
Što je previše , previše je..
Brčkaću se u nekom potoku..
 
Иду многи. Неки да се докажу а неки да се покажу, па се међусобно лове.
Озбиљно, има оних који имају своју циљну групу на основу материјалног стања. Тако многе које да истресеш наопачке не би им испало 50 е из џепа, али иду по ски центрима када су припреме спортиста и вребају :lol: Ово је тако нешто...
 
Što je previše , previše je..
Brčkaću se u nekom potoku..
Bukvalno Srbija je dovoljno velika da se letuje bukvalno bez nekih troškova , samo hrana , piće i put kesiras i to je to.
Nekada i nije bilo toliko turističkih atrakcija pa je mnogo više ljudi letovali i uživalo , odmor nije samo odlazak na more iako je to samo u fokusu sada.
 
Bukvalno Srbija je dovoljno velika da se letuje bukvalno bez nekih troškova , samo hrana , piće i put kesiras i to je to.
Nekada i nije bilo toliko turističkih atrakcija pa je mnogo više ljudi letovali i uživalo , odmor nije samo odlazak na more iako je to samo u fokusu sada.
pa sad...zavisi od osobe ali ja u Srbiji ne znam ni jedno mesto, okolinu mesta koje mi ne bi dosadilo 10 dana... :think:
dok na moru...cak i da se dosadjujem, lepo mi je...dovoljno je samo more i to je to...
 
pa sad...zavisi od osobe ali ja u Srbiji ne znam ni jedno mesto, okolinu mesta koje mi ne bi dosadilo 10 dana... :think:
dok na moru...cak i da se dosadjujem, lepo mi je...dovoljno je samo more i to je to...
Mene i more smori , svaki dan isto izlazis na plazu i to je to ... mora da se razgleda , pa nismo zombiji da budemo u mestu.
Ja sada planiram malo Deliblastsku pescaru da posetim , e tu je avantura , svaku dan menjam lokaciju i sve sto volim to i posetim , dobro ne bas sve.
A mogao bi i da kampujem malo :D
 
Mene i more smori , svaki dan isto izlazis na plazu i to je to ... mora da se razgleda , pa nismo zombiji da budemo u mestu.
Ja sada planiram malo Deliblastsku pescaru da posetim , e tu je avantura , svaku dan menjam lokaciju i sve sto volim to i posetim , dobro ne bas sve.
A mogao bi i da kampujem malo :D
ma jasno...ali verujem kada bih "morala" izdrzala bih i na 1 plazi 10 dana, mislim nije se jos desilo ali :D
sta ima sve da se vidi u Pescari...daj nesto za inspiraciju :)
 
To mesto je verovatno po fin. pokazateljima uvek dupke puno..
Otvoris mesto koje kosta kao da je u predgradju Havane, i tvoj 'drug', kum ili komsija koji ima milion evra zaradjenih nelegalno- svaki dan za kes (ko ce proveriti??) kupi odredjen broj ulaznica. Taj kes je automatski 'opran' i ide u legalne tokove.....
ali zaista i jeste stalno puno,sa gostima od krvi i mesa
U hotelu sa 5 zvezdica u Vrdniku,postoji Premier apartman,u njemu je cena noćenja 1950e.
Nije svaki dan pun,ali većinu nedelje jeste.
 
naravno da nije...gde mislis da bi za te pare uvezli morske bakterije...
prociscena je od svih bakterija, sterilna, od svih zlih energija, bustovana konjukcijom Jupitera sa Venerom i sljokicama :mrgreen:
Znaju i da se seksaju po tim bazenima ,ne bih tamo isao ni u ludilu .

a nije tu je, barem na njihovom sajtu...

nemojte me terati da proverim licno :rotf:

ljubav po ceni od 200 evra po noci...ukljucen dorucak!!! :mrgreen:

ali mora minimum 2 noci :D

https://www.frusketerme.com/ljubav.html
Naravno ,ima tu i prostitucije ,svega ...
 
Ovo je za kategoriju Verovali ili ne :D
U Srbiji ulaz na bazen za jednu osobu 50 evra.

Mislim sumnjam da ljudi idu tamo, realno, cena je astronomska za brčkanje u bazenu.

Zaista ne znam šta opravdava ovu cenu, ako neko ima informaciju... :D

CENA SITNICA: Brčkanje na novim bazenima u Vrdniku 5.900 dinara po osobi

Srbija je prepuna raznih turističkih destinacija koje definitivno treba videti i obići, međutim, letovanje u rođenoj zemlji često ispari kroz prozor kada se susretnemo sa cenama koje su neizostavni deo naše turističke avanture.


Novinari Nove.rs su otišli da istraže kakav je to bazen na kom se plivanje plaća 5.900 dinara i to samo onda ako na kupanje idete sami, budući da je to cena za jednu osobu.

Kompleks unutar sebe krije 11 bazena, tri bara, saunu, masaže i welness spa centar. Ali, svaka od ovih usluga se plaća odvojeno i ne ulazi u punu cenu dnevne karte kojom ste platili samo ulaz.

Takođe, uz kartu dobijate i pristup garaži sa parking mestom, a svoju garderobu i ostale stvari možete ostaviti u ormarićima koji su pod ključem, a ključ poneti sa sobom.

Ono što je pozitivna strana koju sa sobom nosi astronomska cena ulaza jeste da će te u 99% posto slučajeva na bazenu biti potpuno sami, kako posetioca ima vrlo malo.

ft-1.jpg
oce kazes da nasa politicka elita nije normalna?
 

Back
Top