Brazilian wax

zorica-francuska:
doxiciklin:



...pogled sa zenske strane...

meni se dopada,jer je SVE mnogo ljepse,a i higijenskije je i osjecam se mnogo sredjenije i cistije i ...ma sve u superlativu!!!

Ali,...ne lezi vraze...negativna strana je ta sto kako godine prolaze mora da se sve cesce i odrzava,a voskom - moras da sacekas da porastu,sto opet nije bas lijepo,zar ne?
Zdravo dOXICIKLIN,

Ja redovno odrzavam i nije toliko komplikovano: trenutno je u prodaji proizvod VEET u obliku spreja, pomalo lici na penu za brijanje,naprskas i sacekas par minuta, posle spuzvom za kupanje jednostavno uz blazi pritisak skines penu i s njom odlaze sve dlacice!Pozdrav damama
PA MI SMO SIROMASNA ZAMLJA, TOGA KOD NAS NEMA MI TO PRZIMO UPALJACIMA JES' DA MALO SMRDI ALLI NEMA VEZE!!
 
Moon_flower:
pitanje vazi i za mushkarce, pa zbog njih i trpimo svashta:)Ppp
Zena je najokrutnija onda kada njenu mrznju podbada sramota koju je dozivela.Mislim da ne trpite samo vi nas vec i nas to zadovoljstvo nije mimoislo, naprotiv, zene se danas mnogo vise raduju i paznje posvecuju izgledu nego postenju i razumu i tako se odnose ne samo prema muzu vec generalno zivotu.
 
Pa da dobro je to..jos ove vrucincine kolike su ovako bi bilo lakse i bolje u svakom slucaju.A pre svega jer si mirna jedno vreme..daj se javite gde se to moze u BG napravit?!? Pozdrav
 
Ja se depiliram, i tako se osecam odlicno.Pa nista nema lepse nego kada je zena dole sredjena,osecam se sigurnije, i sexije. A to se moze uraditi u svakom kozmetickom salonu. Sada se u BGDu otvorio i salon za intimne frizure. Nisam bila,ali sam cula da je sve popunjeno, i da svakakve frizurice prave,pa cak i farbanje.
 
pa, neka ja budem konzerva-tivna, ali meni je to estetski ruzno, i to vrlo!Pritom,moj momak voli sto sam cupava, a to je i vecinski komentar ljudi (muskih) sa kojima sam pricala o tome. Ostalo sve cupam, depiliram, brijem, ali ovo mi je simpaticno tako kako je.
 
Uhh ma grozno je imati shumu...lazu te ti muski konzervo.., ja godinama radim brazilian ili sve izdepeiliram i nekkako svi moji decaci su to voleli...glupo je sad da pravis strelice i srca i sta znam, ali dlake, fuj, pa to je nehigijenski...
 
Viđao sam vrlo različite frizurice, mohiko.. razdeljak,.. kratke,.. duge.,, Mogu reći da mi se taj WAXXX strašno sviđa kao oružje (protiv otmičara, ha,ha,ha,) protiv muškaraca i obrnuto,.. Ja sam se malo igrao pincetlicom i na kratkoj frizurici nacrtao munjicu u pravcu glavice.. Toliko od mene o meni.. A šta mislite o voskiranju okoline rupice na guzi (pitanje za one malo slobodnije kod orala) ( a što da ne i za ostale)????
 
Dragi svi vi tu a pogotovu DR T!
Ja depiliram skoro sve i pozadi i napred i sve je to super,normalno a i sve moje drugarice to rade i ne vidim sta je sad tu problem!Pitajte bilo koju kozmeticarku i videcete da to nije nista novo ni strasno
pozdrav
 
verovali ili ne moja najveca ljubav u zivotu je rekla da on tako nesto ne moze da prihvati jer to njega uzas podseca na "*****" (????) ....a ne shvata da je em lepsi,em prijatniji osecaj!
 
Joj drage moje,ima jedna knjiga,cini mi se da se zove "Kljuc za Rebeku",u kojoj njemacki spijun Wolf brije trbusnu plesacicu Sonju (bjese li Sonja,ma nije ni vazno) i u jednom trenutku ona,maximalno napaljena,kaze:"Gurni ga podlace!" i meni je taj dio ostao duboko u sjecanju da sam mnogo godina nakon citanja knjige probala to isto sa svojim dragim i toliko se napalila da smo nakon toga imali mozda i najbolji sex u zivotu.Voskom nisam probala,nemam hrabrosti,ali dragi me redovno odrzava u urednom stanju i preporucujem svima da obavezno probaju.Naravno,pod uslovom da partneru ne drhte ruke. :wink:
 
dzoni1:
mene drugarice nagovaraju da obrijem noge kazu da cu onda biti pravo zgodan
ali ne znam sta cu
pa mi vi pomozite
E AKO TE ONE NAGOVARAJU ONDA TI OSTAJE JEDINO DA IH OBRIJEŠ(SAM)POŠTO OVDE NIKO NE MOŽE DA TI POMOGNE...MADA ZVUČI KAO VELIKI IZAZOV! :lol: :wink: :wink: :!: :wink:
 
Ja volim da ostavim male siskice dole, nekako mi bez veze izgleda skroz celava. Kao da sam devojcica. Mislim da muskarci koji vole potpuno celave ribice imaju pedofilskih sklonosti.
 
Kakve veze ima pedofilija sa depilacijom? Odakle vam pomisao na tako nešto, pitanje se odnosi posebno za zadnju gošću, pa da li, cenjena gošćo znaš da arapkinje od ranog puberteta pa do kasnih godina depiliraju celu erogenu zonu i nikom ne pada na pamet pedofilija...??? :shock:
 
Ležim ja tako na stolu u salonu (lepote naravno:) i razmišljam koliko njih-vas to radi i da li ovako kao ja, ili ako ne, kako...
Pa, pošto ne upitah "devojku koja me ulepšava" reših da pitam vas...
Samo iskreno i otvoreno...
:lol:
Za početak...ja sam za minimalizam-kako zbog estetike, tako i zbog higijene!
 
Minimalizam ili totalizam? Ako je do totalizma, to ces uraditi samo jednom, a zasto, pa shvatices kada intimna frizurica pocne da ti raste. :)
Minimalizam kod mene, totalizam - not anymore!
 
Ahahahhaa... ja sam se navikla na "urednost" i osisanost i sada kada su malo duze dlake bas mi smeta i svrbi me :((
i posto sve manje vidim svoje intimne delove jer mi stomak raaaasteee... mislim da ce moj muz imati novi zadatak :lol:
 

Back
Top