Brazilian wax

Moon_flower:
ne volish ti to:)..ostani neznalica:)pppp

Mama bre pa uputi me, posalji neku fotku da vidim kako ti stoji. Al' ja bih ti to verovatno bolje uradio. U sustini sam umetnicka dusa. Esteta. Verovatno sam neotkriveni talenat. Sve zavisi od materijala.
 



...pogled sa zenske strane...

meni se dopada,jer je SVE mnogo ljepse,a i higijenskije je i osjecam se mnogo sredjenije i cistije i ...ma sve u superlativu!!!

Ali,...ne lezi vraze...negativna strana je ta sto kako godine prolaze mora da se sve cesce i odrzava,a voskom - moras da sacekas da porastu,sto opet nije bas lijepo,zar ne?
 
Pa vidis devilko prolece je najlepse godisnje doba, tada sve cveta ama bas sve, a to Moon zna:))) jesen i zima i nisu neka godisnja doba da bi se sa njima igrali:))
 
doxiciklin:



...pogled sa zenske strane...

meni se dopada,jer je SVE mnogo ljepse,a i higijenskije je i osjecam se mnogo sredjenije i cistije i ...ma sve u superlativu!!!

Ali,...ne lezi vraze...negativna strana je ta sto kako godine prolaze mora da se sve cesce i odrzava,a voskom - moras da sacekas da porastu,sto opet nije bas lijepo,zar ne?
Zdravo dOXICIKLIN,

Ja redovno odrzavam i nije toliko komplikovano: trenutno je u prodaji proizvod VEET u obliku spreja, pomalo lici na penu za brijanje,naprskas i sacekas par minuta, posle spuzvom za kupanje jednostavno uz blazi pritisak skines penu i s njom odlaze sve dlacice!Pozdrav damama
 

Back
Top