Браво за дијаспору- Срби за Србе

gost 214153

Poznat
Poruka
7.802
Ово је прича о групи младих ентузијаста расутих по свету, који су поред властитих обавеза успели крајем 2005. године покренути Хуманитарну организацију СРБИ ЗА СРБЕ, неполитичку, непрофитну, невладину и потпуно јавну. Спремну да се суочи са тенденцијом тихог изумирања Срба у отаџбини, и да помогне сваку српску породицу са ПЕТОРО и више деце на просторима бивше Југославије. Речју и делом.

15.1.2011.
Помогнуто је укупно 11 породица из општина Ново Брдо и Штрпце, као и народна кухиња у Прековцу. Испоручена помоћ износила је око 5.000 евра. 15.01.2011.

166805_1778690154415_1454232841_31893318_3274868_n.jpg

180479_1778695314544_1454232841_31893338_5651103_n.jpg

180193_1778697074588_1454232841_31893345_7749353_n.jpg

167179_1778706834832_1454232841_31893383_1247352_n.jpg


Свака им част. Отворио сама тему јер одише хуманошћу за разлику од ових о митингу и свађи ко је мањи лопов. Још једном, капа доле овим младим људима.
 
Al ovo su prave price.Pomogli 11 porodica. Stvarnih , zivih, poznatih 11 porodica.

Dosta nam je onih sto prodaju maglu, paradiraju, obecavaju i ...nikada nista ne urade ( osim za sebe i svoj dzep).

U stvari, cela ova prica je putokaz mladima - onima oko 20god. Oni treba da imaju ideju, da nose promenu, da se bore za svoj svet buducnosti, da ne prihvataju sve zdravo za gotovo.
 
Al ovo su prave price.Pomogli 11 porodica. Stvarnih , zivih, poznatih 11 porodica.

Dosta nam je onih sto prodaju maglu, paradiraju, obecavaju i ...nikada nista ne urade ( osim za sebe i svoj dzep).

U stvari, cela ova prica je putokaz mladima - onima oko 20god. Oni treba da imaju ideju, da nose promenu, da se bore za svoj svet buducnosti, da ne prihvataju sve zdravo za gotovo.

И ТРАНСПАРЕНТНИ!
http://www.srbizasrbe.net/index.php?option=com_content&task=view&id=628&Itemid=78
ТАКО ДА ИМ СЕ МОЖЕ ВЕРОВАТИ!
 
Ja se slažem da tema odiše humanošću ali 5000 evra za 5 godina pa još sakupljenih u dijaspori?!
Ja nešto stičem utisak da bi mi njima u dijaspori trebali pomoći

Не читаш пажљиво. 500.000 РСД само у тој једној акцији. Зашто омаловажавати нечије време, новац и вољу да помогне неком коме је помоћ неопходна?
 
Не читаш пажљиво. 500.000 РСД само у тој једној акцији. Зашто омаловажавати нечије време, новац и вољу да помогне неком коме је помоћ неопходна?

Našu dijasporu večito treba kritikovati iz jednog prostog razloga a taj je što konstantno većina
njih zaboravlja odakle je otišla, ali zato redovno jedared godišnje iznebuha osete potrebu
da zamene pločice u svojim palatama u istočnoj Srbiji koje su za paukove sagradili
 

Back
Top