Bravo Tadiću!!!

Jes da je Lazar imao mnogostruko manji problem,Turci tada verovatno nisu bili ni medju ni najjace sile na svetu,dok je NATO ubedljivo najjaci na svetu.
Turci su bili dupro brojniji od Srba,NATO vise desetina puta.
Srbi i turci su imali priblizno isto naoruzanje,Srbi u odnosu na NATO mozak,hrabrost,daske i gume od kamiona.

Lazar je vojno porazen,Milosevic vojno pobedio-ekonomski porazen.

Dakle,Milosevic pa par praznih mesta pa Lazar.

Zdravorazumski.

чиста провокација али ајд одговорићу.z:)
лазар није био самоубица и није улазио у сукоб који је унапред био осуђен на неуспехм него са великом надом на победу, што је било и реално.
србија 99 са 8 милиона становника, није имала шансе против 19 најјачих светских сила од пола милијарде становника ни у ризику а камоли у реалном рату.
милица а касније и деспот стефан прихватају вазални однос са турцима, врло мудро чувају народ и раде на даљем продуховљењу народа а не инате се и гурају народ у сигурну смрт.
стефан је ратовао у бајазитовој војсци, сестру дао у харем, имао вазалан однос с турцима...
ех тај грозни и страни плаћеник и издајник деспот стефан лазаревић, шта нам уради.z:shock:
па зар за он да добије и утврди београд и прошири границе, он да изгради манасију, еј једну манасију пред чијим зидинама и данас занемимо, а камоли у тада у 14. веку.
најобразованији владар у европи, велика личност...
ма требао је лепо да ратује са бајазитом, па да и тад изгине и нестане србија и ово буде турска, страшно какав глупак.z:((
 
Dodao bih jos da je Milosevicev uspeh veci nego Lazarov jer smem da pricam o njemu kako jeste.

Nije dozvolio potpunu okupaciju,350 godina u Srbiji Lazar je bio "budala,izdajnik,koji je poveo narod u smrt,inatio se"celom svetu" itd.

Posto je Srbija 1999' dozivela mnogo manji poraz protiv mnogo vece vojske nego 1389' jos ima koliko toliko prividne slobode u njoj.

I nece trajati 350 godina,nego mnogo manje.

само да те питам јел се зајебаваш или стварно верујеш у то што причаш.z:lol:
надам се да је обична захебанција или си под седативима или тешки антисрпски провокатор.

да су хтели могли су за 5 дана да нас згрунзају "ки малце", а очито нису и то нема никакве везе са милошевићем већ са трошећем залиха ратне технике....
 
чиста провокација али ајд одговорићу.z:)
лазар није био самоубица и није улазио у сукоб који је унапред био осуђен на неуспехм него са великом надом на победу, што је било и реално.
србија 99 са 8 милиона становника, није имала шансе против 19 најјачих светских сила од пола милијарде становника ни у ризику а камоли у реалном рату.
милица а касније и деспот стефан прихватају вазални однос са турцима, врло мудро чувају народ и раде на даљем продуховљењу народа а не инате се и гурају народ у сигурну смрт.
стефан је ратовао у бајазитовој војсци, сестру дао у харем, имао вазалан однос с турцима...
ех тај грозни и страни плаћеник и издајник деспот стефан лазаревић, шта нам уради.z:shock:
па зар за он да добије и утврди београд и прошири границе, он да изгради манасију, еј једну манасију пред чијим зидинама и данас занемимо, а камоли у тада у 14. веку.
најобразованији владар у европи, велика личност...
ма требао је лепо да ратује са бајазитом, па да и тад изгине и нестане србија и ово буде турска, страшно какав глупак.z:((

Post nije moje misljenje a kamoli provokacija,vec fakti.

Sa prvim delom posta se ne slazem i ne bi ulazio u polemiku jer moze da traje beskonacno.
Ne znam sa kim bi poredio Lazarevica posto smo mi dolaskom novih vlasti izgubili 2 drzave.

Pa trebao je da ratuje sa Bajazitom,posto i jesmo oslobodili Srbiju.

Nije nista provokacija druze moj nego je realnost totalno spinovana diktatom iz vasingtona,pa se i ja pitam dok ovo pisem-smem li ovo da napisem?

Istorija nece pamtiti neke dafine i nase licne utiske,kao sto ni nece pamtiti Miskovica i slicne baljezgrarije.


Istorija ce pisati-tad i tad se zaratilo,taj i taj se branio,tako i tako se branio,a toi to je radio onaj koji je posle dosao na vlast.

Mi realno ne mozemo sagledavati stvari zbog stranackih i podlih stakora.

Dakle mi stefana nemamo,ali brankovica imamo.
 
Post nije moje misljenje a kamoli provokacija,vec fakti.

Sa prvim delom posta se ne slazem i ne bi ulazio u polemiku jer moze da traje beskonacno.
Ne znam sa kim bi poredio Lazarevica posto smo mi dolaskom novih vlasti izgubili 2 drzave.

Pa trebao je da ratuje sa Bajazitom,posto i jesmo oslobodili Srbiju.

Nije nista provokacija druze moj nego je realnost totalno spinovana diktatom iz vasingtona,pa se i ja pitam dok ovo pisem-smem li ovo da napisem?

Istorija nece pamtiti neke dafine i nase licne utiske,kao sto ni nece pamtiti Miskovica i slicne baljezgrarije.


Istorija ce pisati-tad i tad se zaratilo,taj i taj se branio,tako i tako se branio,a toi to je radio onaj koji je posle dosao na vlast.

Mi realno ne mozemo sagledavati stvari zbog stranackih i podlih stakora.

Dakle mi stefana nemamo,ali brankovica imamo.

dobro bi bilo da buduca istorija ukljuci i psihijatarski izvestaj za njene aktere.
a za slobu naravno vec ima.
 
само да те питам јел се зајебаваш или стварно верујеш у то што причаш.z:lol:
надам се да је обична захебанција или си под седативима или тешки антисрпски провокатор.

да су хтели могли су за 5 дана да нас згрунзају "ки малце", а очито нису и то нема никакве везе са милошевићем већ са трошећем залиха ратне технике....

Ne zajebavam se,ja sam ti nisam izneo moj stav nego cinjenice koje se ne mogu poreci,mozda je i Lazar bio veci od Milosevica,mozda i vise puta ali ih je istorija stavila na slicno mesto.
Lazar je istorija Srba i najveca licnost,ali po meni najsvetliji trenutak Srpske istorije je upravo 1999',zaslugom komepletne drzave.


Moj licni stav je da je Lazar istorijski veci od Milosevica,moze biti i 100 puta veci,ali cinjenice su ciste,ne zanima me stranacko opredeljenje i kojestarije,njih 2 su heroji,jedan 1 a drugi 2 Kosovskog boja.

Ja sam samo isprovociran nenormalnim pokusajem da se Miloseviceva uloga zemeni Tadicevom.
Pricajte vi sta hocete,Milosevic je 99' ispao heroj,pa sve i da je pre i posle radio ko zna sta,a Tadic je izdajnik voleo ja Cedu ili Slobu,nebitno.

I nema tu nekih "zadnjih 20 godina" gospodo odgovarajte za svoje postupke u zadnjih 11 godina koje su vase(ne tvoje licno).

Cela demokratska klika se poredi sa Vukom Brankovicem.

Mozda tu ima malo teatralnosti,ali ne skodi.

.....................

I da pomenem,mi nemamo nikakve "Stefane" tj. ljude koji sluze neprijatelju da bi sacuvali svoj narod,nasa vlast je gora od naseg neprijatlja,halapljiva a njihovi sledbenici besomucno lazu na ulici,novinama i ovde po forumima.

Nisu mogli jer to nisu uradili,da su mnogli uradili bi.
Odmah bi bacili nuklearku da su mogli.
No,ni to im se ne bi isplatilo,posto su nas bombardovali da bi obrnuli kesh,posle za 70 miliona kupili drzavu cije ce gradjane cediti dugo,dugo,duo vremena.
 
Poslednja izmena:
Ne zajebavam se,ja sam ti nisam izneo moj stav nego cinjenice koje se ne mogu poreci,mozda je i Lazar bio veci od Milosevica,mozda i vise puta ali ih je istorija stavila na slicno mesto.
Lazar je istorija Srba i najveca licnost,ali po meni najsvetliji trenutak Srpske istorije je upravo 1999',zaslugom komepletne drzave.


Moj licni stav je da je Lazar istorijski veci od Milosevica,moze biti i 100 puta veci,ali cinjenice su ciste,ne zanima me stranacko opredeljenje i kojestarije,njih 2 su heroji,jedan 1 a drugi 2 Kosovskog boja.

Ja sam samo isprovociran nenormalnim pokusajem da se Miloseviceva uloga zemeni Tadicevom.
Pricajte vi sta hocete,Milosevic je 99' ispao heroj,pa sve i da je pre i posle radio ko zna sta,a Tadic je izdajnik voleo ja Cedu ili Slobu,nebitno.

Cela demokratska klika se poredi sa Vukom Brankovicem.

Mozda tu ima malo teatralnosti,ali ne skodi.

.....................

I da pomenem,mi nemamo nikakve "Stefane" tj. ljude koji sluze neprijatelju da bi sacuvali svoj narod,nasa vlast je gora od naseg neprijatlja,halapljiva a njihovi sledbenici besomucno lazu na ulici,novinama i ovde po forumima.

Nisu mogli jer to nisu uradili,da su mnogli uradili bi.
Odmah bi bacili nuklearku da su mogli.
No,ni to im se ne bi isplatilo,posto su nas bombardovali da bi obrnuli kesh,posle za 70 miliona kupili drzavu cije ce gradjane cediti dugo,dugo,duo vremena.

одох да се бацим кроз прозор, не могу више.z:cry:
милошевић, комунстичка клика са женетином са све црвеним цветом у коси, некоме србину највећи херој.:zroll:

ај, лаку ноћ.z:poz:
 
Poslednja izmena:
Totalno nebitno,istorija se time nece baviti vec grubim cinjenicama,i kratkim.
Nema potrebe vide se dela,a svako ko je predsednik morao bi biti normalan,zar ne?

плитка и површна историја неће.
али она суштинска, дубинска, аналитична и те како хоће.
као и данас што се бави анализом личности хитлера, стаљина, черчила...

но, лаку ноћ.:zzzz:
 
одох да се бацим кроз прозор, не могу више.z:cry:
милошевић, комунстичка клика са женетином са све црвеним светом у коси, некоме србину највећи херој.:zroll:

ај, лаку ноћ.z:poz:

Pa sad najveci ili ne,jedini je posle 45'.

Vecini Srba da preciziramo,za 50 godina 90% a za 300,400 god.svima.

Nekima zato sto ce sa distance bez predrasuda gledati na stvari,a nekima zato sto se nece poput tebe baviti marginalnim stvarima kao sto je cvet u kosi,komunista itd.

Inace nigde nisam pominjao njegovu da nazovemo zenu.

Laku noc:)
 
плитка и површна историја неће.
али она суштинска, дубинска, аналитична и те како хоће.
као и данас што се бави анализом личности хитлера, стаљина, черчила...

но, лаку ноћ.:zzzz:

Tu si u pravu.
Mada nema veze nikakav psihijatrijski izvestaj sa doticnim,jer se veoma lako vidi u kakvom je bio stanju.

:bye:
 
i šta onda kad 2 miliona Šiptarije nagrne na onu šaku jada Srba što je ostalo...? Nisu im potrebne trojke, samo krenu i odjednom raskrste sa nama...

А ко гарантује тим људима који су остали тамо да неће нагрнути зато што немају дрину без филтера? Или што нису ставили црвену капицу данас? Стварно мислиш да банди треба логичан повод?
Има други разлог зашто је сада касно за тако нешто. Шиптари су то већ примењивали и добили шта су хтели. Сада би то било проглашено за реваншизам и ништа се не би добило осим што би шиптари били представљени као жртве. Мада, да је некадашња служба, све би то могло да изгледа као обрачун мафије изнутра...
 
http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)


iz ovoga se može zaključiti da se dođoš krije iza savetnika i dačića....čoveka koji je rođen tu......i koji ubira političke poene.......tadić može samo da plače..........a zasluge tadićeve ima,zasigurno......eto kako se dogovorio sa svojim saborcem tačijem da im dozvoli da odu na Kosovo i Metohiju.........ovde samo sps ubira poene......i ove šiptarčine su odlično uočile da je spc tadićeva......to svi vide osim stoke sitnoga zuba koja pase po Srbiji....
 
http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)

Prvo , ovo boldirano je SIGURNO a ne možda ....

Drugo ..... DS vezano za KOSOVO vodi politiku DE FACTO priznanja ...i to sam objašnjavao više puta ne bih se ponavljao

Treće ... ovo što navodiš su neke DNEVNOPOLITIČKE mišolovke koje međusobno Albanci postavljaju jedni drugima .....
 
Poslednja izmena:
http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)

i koji je REZULTAT te njegove "genijalne" politike?

jel uspeo da povrati makar delic makar komadic okupirane srpske teritorije ?

sta je uradio?

nije uradio nista.

a zahvaljujuci takvima kao ti koji sude o politicarima na osnovu onoga sto se kaze mesto na osnovu onoga sto se URADI - nam je tako kako nam je
 
http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)


Uspeh Borisa Tadica je sto ga mrze siptari, iz prostog razloga sto je Srbin :zelenko::zelenko:

sta sve neces ovde cuti,..................bravo Tadicu sto te mrze siptari:zroll::sanke:
 
to sto na kosovo ode poneki ministar nekad ne znaci nista...nista ne znaci ni sto ode crkveni velikodostojnik....kosovo moze biti srpsko samo ako na kosovu bude zivelo vise srba od albanaca...posto albanci ne zele da odu ostaje jedina mogucnost da se srbi nasele...u ovom trenutku na kosovo treba da se naseli vise od 2 miliona srba..samo tako srbi mogu povratiti kosovo...sve ostalo je cisto politikanstvo i gubljenje vremena....
apsolutno je nebitno kako ce se voditi kosovo --kao samostalno ili u okviru srbije sve dok na kosovu bude 2 miliona siptara i nekoliko hiljada srba...zna se ko ce kositi a ko vodu nositi...i da povuce svet priznanje kososva i sta,..?? oce li srbija imati suverenitet nad kosovom..?? ko ce da omogucava taj suverenitet bez srba..?? decenijama se srbi sele sa kosova....dok srpska elita ne nadje model za obrnuti smer kosovo nce biti srpsko...
a tadic je postavljen da ozvanici samostalnost kosova kao predstavnik srba...zivi bili pa videli....
 
to sto na kosovo ode poneki ministar nekad ne znaci nista...nista ne znaci ni sto ode crkveni velikodostojnik....kosovo moze biti srpsko samo ako na kosovu bude zivelo vise srba od albanaca...posto albanci ne zele da odu ostaje jedina mogucnost da se srbi nasele...u ovom trenutku na kosovo treba da se naseli vise od 2 miliona srba..samo tako srbi mogu povratiti kosovo...sve ostalo je cisto politikanstvo i gubljenje vremena....
apsolutno je nebitno kako ce se voditi kosovo --kao samostalno ili u okviru srbije sve dok na kosovu bude 2 miliona siptara i nekoliko hiljada srba...zna se ko ce kositi a ko vodu nositi...i da povuce svet priznanje kososva i sta,..?? oce li srbija imati suverenitet nad kosovom..?? ko ce da omogucava taj suverenitet bez srba..?? decenijama se srbi sele sa kosova....dok srpska elita ne nadje model za obrnuti smer kosovo nce biti srpsko...
a tadic je postavljen da ozvanici samostalnost kosova kao predstavnik srba...zivi bili pa videli....

APSOLUTNO SE SLAŽEM SA SVAKOM REČENICOM ......
 
http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)

A kakve veze Tadić ima sa ovim ???


Ovakvo povezivanje dve potpuno nevezane stvari ni Jomu još nije uspelo ...

Jel se vi to takmičite ????

z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
А хајде се више договорите, да ли је Тадић издајник или марионета.

Јер, по дефиницији појма, не може бити истовремено и једно и друго.

(Сем у конфузним, квазипатриотском демагогијом смућеним главама).

Pa mislim da je toliko slab da nema nikakvu ulogu :D
 

Back
Top