Bravo Tadiću!!!

Тадић са својим режимом, ће као најобичнија западна марионета бити упамћен као растурач и уништитељ државе чији је председник.

Вероватно и као и саучесник најгнуснијег злочина који је у мом потпису описан.Прикривао је доказе, није учинио ништа да се они у међународној јавности обелодане ,а сам злочин подигне на ниво какав заслужује такав монструозни криминал .

Довео је Еулекс на КиМ чиме је додатно утврдио лажни легитимитет власти шиптарских терориста.

Изгласавањем Резолуције о Сребреници, наметнуо је већинском српском народу лажну кривицу за лажни геноцид и тиме навукао омчу око врата којом ће се манипулисати у недоглед.

Речју, човек без морала и интегритета, који све више губи углед у народу.
 
Ovo je najbezocnija i takoreceno najgluplja laz koju sam ikada cuo.

Dobro znamo i ti i ja da svaki shiptar dobije napad histerije kada se pomene Milosevic(bilo koji).

A veoma dobro znamo da su voleli Tita i Tadica.

Niko nikada nije sreo siptara koji voli Milosevica i to zna ceo svet,tako da je totalno retardirano da ti govoris da ceo jedan narod voli nekog koga ne voli da bi opravdala svoje baljezgarije.


Drugo,Milosevic je ucinio najvise sa najmanje mogucnosti.

Tadic je omogucio okupaciju i ucestvovao u proglasavanju nezavisnosti Kosmeta.

Nema tu mnogo polemike,znas.

Ja tebe ne vredjam na forumu,tako da ne moras ni ti mene,a negirajuci da je Tadic izdajnik koji je doveden da bi licno omogucio nezavisno Kosovo znaci da sagovornika nazivas najpogrdnijim recima.

Bio sam malo direktniji da bi me lakse shvatila.
Ма, ти си безнадежан случај.
 
Ovo je barem malo manje debilno od predjasnjeg posta.
Ali i dalje ne moz' da prodje na psihotestu.

шта мислиш, како да су се срби против турака тек масовније и јаче побунили после 350 година од пада деспотовине(први српски устанак)?
наравно било је и пре побуна али мањег интезитета.
који је непосредан повод за устанак?
власт дахија.....јел знаш ону "почетак буна против дахије"... Боже мили чуда великог.....
е сад да се вратимо мало и на Мехмеда Пашу Соколовића и обнову пећке патријашије и патријарха Макарија Соколовић(16 век)
е сад коначно да допутејемо у 1989. долазак слобе и да повезујемо ствари и узрочно везане последице и за 90те и за 1999. и 2007 као коначан епилог.
 
шта мислиш, како да су се срби против турака тек масовније и јаче побунили после 350 година од пада деспотовине(први српски устанак)?
наравно било је и пре побуна али мањег интезитета.
који је непосредан повод за устанак?
власт дахија.....јел знаш ону "почетак буна против дахије"... Боже мили чуда великог.....
е сад да се вратимо мало и на Мехмеда Пашу Соколовића и обнову пећке патријашије и патријарха Макарија Соколовић(16 век)
е сад коначно да допутејемо у 1989. долазак слобе и да повезујемо ствари и узрочно везане последице и за 90те и за 1999. и 2007 као коначан епилог.

Ja to rado poredim.

Direktna paralela-1389-1999

Slobodan Milosevic je paralelan zna se s' kojom licnoscu.

Djindjic takodje se zna s' kojom licnoscu(Tadic,Ceda,Sunatovac itd.) su paralelni sa licnostima vlasti koja se formirala posle turaka.
 
Da,a siptari vole Milosevica.
E koliko oni njega vole toliko si ti normalna i postena.
А сем тога си крајње безобразан и неваспитан.

Сваки даљи разговор с тобом је бесмислен, тако да те од сад отписујем .

Ионако си само јадни клон без маште.

Ћао, бедниче.
 
Ja to rado poredim.

Direktna paralela-1389-1999

Slobodan Milosevic je paralelan zna se s' kojom licnoscu.

Djindjic takodje se zna s' kojom licnoscu(Tadic,Ceda,Sunatovac itd.) su paralelni sa licnostima vlasti koja se formirala posle turaka.

то ни мало није за поређење и крајње је дегутантно и увредљиво, да јунаке 90 тих и 5октобарске србије поређујемо са било којом историјском личношћу.
јер наши владари су били мудри, тактични, стрпљиви, дипломате а ови у последњих 20 година су шљам, вуцибатине и барабе.
мислим на људе а не на догађаје код поређења.
 
Milunka imaj razumevanja za "taze" otpustenike.
Уважавам свако различито мишљење док саговорник показује основну пристојност и спремност на цивилизовану размену мишљења.

Рекох, немам разумевања за безобразне и неваспитане.

Такве одхебавам и у реалном животу а камоли на некаквим форумима.
 
то ни мало није за поређење и крајње је дегутантно и увредљиво, да јунаке 90 тих и 5октобарске србије поређујемо са било којом историјском личношћу.
јер наши владари су били мудри, тактични, стрпљиви, дипломате а ови у последњих 20 година су шљам, вуцибатине и барабе.
мислим на људе а не на догађаје код поређења.

Razlicita vremena oblikuju razlicite ljude,to je normalno.
I narod je takav.

Ja sam 99' otisao u vojni odsek sa svojih 15 godina da se prijavim ako ima kako da pomognem posto sam znao da mi pusku nece dati,roditelji su me zadnji put tada dobro ispeglali,sada se vodim sa mislju da bi me moj "narod" vise cenio da sam uvodio demokratiju postavljanjem lokatora.

Inace,nisam hteo da odem jer nisam imao sta da radim,bio sam prvoklasan sportista a nasledstva imam podosta,tako da mi se smrt ne isplati.
 
Уважавам свако различито мишљење док саговорник показује основну пристојност и спремност на цивилизовану размену мишљења.

Рекох, немам разумевања за безобразне и неваспитане.

Такве одхебавам и у реалном животу а камоли на некаквим форумима.

Ja tebe nigde nisam vredjao to je laz,ti si mene vredjala na licnoj osnovi.
 
Razlicita vremena oblikuju razlicite ljude,to je normalno.
I narod je takav.

Ja sam 99' otisao u vojni odsek sa svojih 15 godina da se prijavim ako ima kako da pomognem posto sam znao da mi pusku nece dati,roditelji su me zadnji put tada dobro ispeglali,sada se vodim sa mislju da bi me moj "narod" vise cenio da sam uvodio demokratiju postavljanjem lokatora.

Inace,nisam hteo da odem jer nisam imao sta da radim,bio sam prvoklasan sportista a nasledstva imam podosta,tako da mi se smrt ne isplati.

чек бре какве то везе има са темом.z:)
 
то ни мало није за поређење и крајње је дегутантно и увредљиво, да јунаке 90 тих и 5октобарске србије поређујемо са било којом историјском личношћу.
јер наши владари су били мудри, тактични, стрпљиви, дипломате а ови у последњих 20 година су шљам, вуцибатине и барабе.
мислим на људе а не на догађаје код поређења.
Да.
Али...

Тачно је да су ови из последњих 20ак година шљам, вуцибатине и барабе.

Али, не треба идеализовати ни оне претходне. (Сетимо се само Домановића и Нушића).

Ипак, они претходни су имали, како ко, нека мање, неко више, све у свему, и они најлошији, барем зрно осећања и за општу ствар, не само за личну корист.

Како год, сложена је та прича наша из задња два века (да не идемо даље у историју, јер средњи век није тако просто упоредив), састављена из комликованог сплета - објективних околности и субјективних слабости.

А крај 20. и почетак 21. века за Србе је кулминација и својеврсна декаденција свега тога.
 
Да.
Али...

Тачно је да су ови из последњих 20ак година шљам, вуцибатине и барабе.

Али, не треба идеализовати ни оне претходне. (Сетимо се само Домановића и Нушића).

Ипак, они претходни су имали, како ко, нека мање, неко више, све у свему, и они најлошији, барем зрно осећања и за општу ствар, не само за личну корист.

Како год, сложена је та прича наша из задња два века (да не идемо даље у историју, јер средњи век није тако просто упоредив), састављена из комликованог сплета - објективних околности и субјективних слабости.

А крај 20. и почетак 21. века за Србе је кулминација и својеврсна декаденција свега тога.

да са тим се слажем али мој пост је био одговор поређења милошевића са кнезом лазаром и косовском битком из 1389.
усуђујем се да кажем да је такво поређење крајње увредљиво за здрав разум, дегутатно, непримерено и болесно.
 
Jes da je Lazar imao mnogostruko manji problem,Turci tada verovatno nisu bili ni medju 3 najjace sile na svetu,dok je NATO ubedljivo najjaci na svetu.
Turci su bili dupro brojniji od Srba,NATO vise desetina puta.
Srbi i turci su imali priblizno isto naoruzanje,Srbi u odnosu na NATO mozak,hrabrost,daske i gume od kamiona.

Lazar je vojno porazen,Milosevic vojno pobedio-ekonomski porazen.

Dakle,Milosevic pa par praznih mesta pa Lazar.

Zdravorazumski.

Po cistim cinjenicama Milosevic je daleko ispred Lazara po ucinku a u sustini i nista nije izgubio(1244).

Ipak su dobri za poredjenje.
 
Poslednjih 10,odnosno 11.
"Necete nas prevariti"

20.
а да још отежам почиње пре 65 година а кулминира од пре 20 година.
уствари отров је засађен и много раније (прочитај рајса, обавезно ако ниси)
касније је само растао и растао.
 
20.
а да још отежам почиње пре 65 година а кулминира од пре 20 година.
уствари отров је засађен и много раније (прочитај рајса, обавезно ако ниси)
касније је само растао и растао.

Do 90' je posebna prica,tad smo iz sr&anja pokusavali se odrzimo barem slobodni.
Onda je usledio kosovski boj i nastavak se desio i posle 1 kosovskog boja.
 
Dodao bih jos da je Milosevicev uspeh veci nego Lazarov jer smem da pricam o njemu kako jeste.

Nije dozvolio potpunu okupaciju,350 godina u Srbiji Lazar je bio "budala,izdajnik,koji je poveo narod u smrt,inatio se"celom svetu" itd.

Posto je Srbija 1999' dozivela mnogo manji poraz protiv mnogo vece vojske nego 1389' jos ima koliko toliko prividne slobode u njoj.

I nece trajati 350 godina,nego mnogo manje.
 

Back
Top