Bravo Tadiću!!!

А хајде се више договорите, да ли је Тадић издајник или марионета.

Јер, по дефиницији појма, не може бити истовремено и једно и друго.

(Сем у конфузним, квазипатриотском демагогијом смућеним главама).

Ni izdajnik, ni marioneta. Glupak, jednostavno.
 
....videcemo kako ce se boriti sa Tachijem kad se sretnu na sastanku "koji nishta ne sme sprechiti"............

Dolje na Kosovu treba organizovati tajne trojke i svaki dan neka se minira bar 20 objekata đe žive OVK i njihovi qurci.
Oni nesmiju ni jednu noć mirno zaspati.
Pa da vidimo koliko će dugo da se *****.

Isto u N.Pazaru kod onih sa turskim zastavama.

Ja sam siguran, da se nešto slično desi u CG, da bi došlo do samoorganizovanja i da onaj što bi digao tursku zastavu, nebi zore dočekao.
 
Poslednja izmena:
Dolje na Kosovu treba organizovati tajne trojke i svaki dan neka se minira bar 20 objekata đe žive OVK i njihovi qurci.
Oni nesmiju ni jednu noć mirno zaspati.
Pa da vidimo koliko će dugo da se *****.

i šta onda kad 2 miliona Šiptarije nagrne na onu šaku jada Srba što je ostalo...? Nisu im potrebne trojke, samo krenu i odjednom raskrste sa nama...
 
А хајде се више договорите, да ли је Тадић издајник или марионета.

Јер, по дефиницији појма, не може бити истовремено и једно и друго.

(Сем у конфузним, квазипатриотском демагогијом смућеним главама).

kako ne može Milunka :) time što je neko marioneta u tuđim rukama automatski je i izdajnik :) e sad treba dokazati da li je Tadić nešto od toga :)
 
Dolje na Kosovu treba organizovati tajne trojke i svaki dan neka se minira bar 20 objekata đe žive OVK i njihovi qurci.
Oni nesmiju ni jednu noć mirno zaspati.
Pa da vidimo koliko će dugo da se *****.

Isto u N.Pazaru kod onih sa turskim zastavama.

Ja sam siguran, da se nešto slično desi u CG, da bi došlo do samoorganizovanja i da onaj što bi digao tursku zastavu, nebi zore dočekao.

..................nazalost 500 godina pod turcima nam govori da se mi drzimo one ".strpljen spashen ' parole,pishi propalo ..........
 
i šta onda kad 2 miliona Šiptarije nagrne na onu šaku jada Srba što je ostalo...? Nisu im potrebne trojke, samo krenu i odjednom raskrste sa nama...

To sam već davno rekao, da za njih dolje nema života i treba da se isele čim prije.
Oni Crnogorci iz Peći, Gnjilana i Vitomirice su već svi u Podgorici a njihove kuće zauzete ili popaljene i opljačkane.
A bolje i časno poginuti nego vječito živjeti u robstvu.
 
http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)

Ako sam dobro razumeo, Tadicev uspeh je sto siptarski krajnji desnicari, smatraju da kosovska vlast nije dovoljno desnicarska? :think:

Cekaj malo da se radujem. :zskace: :zroll:
 
upravo to.... mi smo svoju šansu prokockali da se po kratkom postupku i efikasno obračunamo sa divljacima sa juga...

Можда.
Но, нико не зна шта носи дан а шта ноћ.
И баш зато журе просрпске власти.На радост злурадих граџана.
Свака иоле нормална држава би макар сачекала окончање истраге.
И успут на сва звона величала злочине над својим народом.
А погледај овог представника,што је доносијо резолуцију по сваку цену,жури на разговоре.
И није га брига.А лијо је сузе и није се осврћао на препоруке да то не чини.
Његовом мудром политиком имамо Србе злочинце написмено, јер је ОН то јавно призно у име свих.
А где је сада,стручњак за једнострана извињења зарад будућности?
 
http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)

Siptarski ekstremisti(teroristi) su mrzeli Milosevica,sada vole Tadica a mrze Kostunicu.
Da,Tadica vole nisuravnodusni.
 
Siptarski ekstremisti(teroristi) su mrzeli Milosevica,sada vole Tadica a mrze Kostunicu.
Da,Tadica vole nisuravnodusni.
Шиптари, сви њихови политичари, од најекстремнијих до најумеренијих, су управо највише волели Милошевића, који им је, својом кратковидом и глупом политиком све омогућио.

Одатле све почиње. Онје имао у рукама све инструменте да заувек среди, "шиптарско питање", као и тзв. "Војводину". Да укине аутономије. Није то учинио.

Тадић и Коштуница су само марионете, без икакве реалне власти и могућности да учине било шта, јер су дошли после окупације Косова и Метохије.
 
Шиптари, сви њихови политичари, од најекстремнијих до најумеренијих, су управо највише волели Милошевића, који им је, својом кратковидом и глупом политиком све омогућио.

Одатле све почиње. Онје имао у рукама све инструменте да заувек среди, "шиптарско питање", као и тзв. "Војводину". Да укине аутономије. Није то учинио.

Тадић и Коштуница су само марионете, без икакве реалне власти и могућности да учине било шта, јер су дошли после окупације Косова и Метохије.

Ovo je najbezocnija i takoreceno najgluplja laz koju sam ikada cuo.

Dobro znamo i ti i ja da svaki shiptar dobije napad histerije kada se pomene Milosevic(bilo koji).

A veoma dobro znamo da su voleli Tita i Tadica.

Niko nikada nije sreo siptara koji voli Milosevica i to zna ceo svet,tako da je totalno retardirano da ti govoris da ceo jedan narod voli nekog koga ne voli da bi opravdala svoje baljezgarije.


Drugo,Milosevic je ucinio najvise sa najmanje mogucnosti.

Tadic je omogucio okupaciju i ucestvovao u proglasavanju nezavisnosti Kosmeta.

Nema tu mnogo polemike,znas.

Ja tebe ne vredjam na forumu,tako da ne moras ni ti mene,a negirajuci da je Tadic izdajnik koji je doveden da bi licno omogucio nezavisno Kosovo znaci da sagovornika nazivas najpogrdnijim recima.

Bio sam malo direktniji da bi me lakse shvatila.
 
Poslednja izmena:

Back
Top