Bravo Tadiću!!!

http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)

Патријаршија би требала да буде у Пећи...
О каквој генијалној политици према Косову говориш када у Србији " нико није надлежан" да подигне оптужницу против Тачија, након објављивања
Мартијевог извештаја..?
А закључак ти је.. па баш треба да се извиниш свима који смо прочитали..
Узгред.. Зашто си у клубу обожавалаца Бориса Тадића? Члан странке или наивни симпатизер?
 
http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)

Koja gomila gluposti. Je.bo te Tadic
 
Поздрав свим Србима!
Иако не живим у Србија, покушавајући да пратите све догађаје.
Ја сам радознао како се осећате о председнику Тадићу? Ако је лоше, зашто?
 
Поздрав свим Србима!
Иако не живим у Србија, покушавајући да пратите све догађаје.
Ја сам радознао како се осећате о председнику Тадићу? Ако је лоше, зашто?

Au,brate,trebalo bi mi vremena da sastavim jedan roman...
Evo,pitaj kolegu Macka,nadam se da je rad da ti objasni.
 
http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)

premijer je slab i nesposoban s razlogom - da bi moć predsedniak bila veća :) hm.... da li ovaj pojedinačan dobar potez, ako to uopšte jeste, može da okarakteriše čitavu srpsku politiku prema Kosovu i Metohiji kao dobru?
 
Поздрав свим Србима!
Иако не живим у Србија, покушавајући да пратите све догађаје.
Ја сам радознао како се осећате о председнику Тадићу? Ако је лоше, зашто?

Au,brate,trebalo bi mi vremena da sastavim jedan roman...
Evo,pitaj kolegu Macka,nadam se da je rad da ti objasni.

Ко кувац у леденој води....
Ето, тако се осећамо са председником....
:zskace: :zskace: :zskace:
 
i gde je ovde zasluga "rosnog cveća europejskog prosrbina"... :deda:

Браво Рег дивим се твојој генијалности до имбецилности. :sanke:

Takvi kao on iz fotelje samo mogu da zalegnu. :mrgreen:

Посе*ем му се на успех.
И на све оне што сматрају да је успех посетити рођену земљу.

Знају шиптари да ће им се Бота кад тад извинити а они не воле улизице па га зато искрено мрзе... :-)

koji si ti ispran mozak, shta je genijalno u tome shto se par ministara proshetalo pola sata, a srbi shto zive tamo ne smeju da izadju iz kuce ili nemaju gde da se vrate :dash:

Патријаршија би требала да буде у Пећи...
О каквој генијалној политици према Косову говориш када у Србији " нико није надлежан" да подигне оптужницу против Тачија, након објављивања
Мартијевог извештаја..?
А закључак ти је.. па баш треба да се извиниш свима који смо прочитали..
Узгред.. Зашто си у клубу обожавалаца Бориса Тадића? Члан странке или наивни симпатизер?

Koja gomila gluposti. Je.bo te Tadic






Ко кувац у леденој води....
Ето, тако се осећамо са председником....
:zskace: :zskace: :zskace:

Eto..i gde sam ja pogrešila kad sam rekla da ga podjednako mrze šiptarski ekstremisti i srpske patriote?? :mrgreen: :lol:
 
Eto..i gde sam ja pogrešila kad sam rekla da ga podjednako mrze šiptarski ekstremisti i srpske patriote?? :mrgreen: :lol:

Погрешили сте госпоџо јер још нисте променили Устав.
И да Вам кажем ко националиста језиком мржње,Косово је Србија.
А те ''објекте'' које обилазе ваши пред нову годину уз пратњу,постоје много векова пре Вас и ваших идола.
И постојаће и после Вас.
Ма колико се Ви злурадо трудили са Вашим просрпским представником.
Који шаље министра полиције у посету злочинцу против кога не да несме ни оптужницу да подигне.
И плус се спрема за диван са господином.
Срам Вас било.Заједно са Вашим просрбином и његовим сузама сребреничко-вуковарским.
И резолуцијама у моје име.
Зарад помирења,суживота, толеранције те заједнићке будућности.
:bljak:
 
Tadic nesto muti sa ovima iz SAD i EU! Ja mislim da su pustili tu pricu o trgovini organima u zamenu za defakto priznanje nezavisnosti Kosova.
EU i SAD pripremaju DS i saradnike za naredne izbore, hoce da im poprave imidz!
Posto je u ekonomiji Srbije kolaps, i posto sledi teska godina za srpsku sirotinju moraju da iskoriste Kosovo da narodu odvuku paznju sa praznog stomaka, ne bili nekako navukli dovoljno glasova za DS! Videcete pred izbore, razicice se ministri po Srbiji, delice sakom i kapom pare od Telekoma, pricace o pobedi u vezi Kosova, a narod srpski ce po obicaju ko som na buckalo glasati za DS ponovo.
Tako da Tadicevu politiku prema Kosopvu ili bilo cemu drugom mozemo nazvati svakako samo ne mudrom. Tadic i kompanija DS lazu narod i ispunjavaju naloge od gazda sa zapada!
 
http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=8aafdbb27964786a5e5adbbeed312fe6&lang=0



Možda Boris Tadić vodi lošu unutrašnju politiku i ima nesposobnog premijera i pojedine ministre, možda se ne bori protiv korupcije i tajkunizacije Srbije, ali politika prema Kosovu je genijalna.

Iz napred citiranog možemo zaključiti da Borisa Tadića mrze (iskreno mrze) šiptarski ekstremisti i srpske "patriote". Izvinjavam se, ali drugačiji zaključak ne može da se izvuče....:)

....videcemo kako ce se boriti sa Tachijem kad se sretnu na sastanku "koji nishta ne sme sprechiti"............
 
Slabo neko danas Srbiju i Tadica pita za bilo sta, a najmanje za Kosovo.
А хајде се више договорите, да ли је Тадић издајник или марионета.

Јер, по дефиницији појма, не може бити истовремено и једно и друго.

(Сем у конфузним, квазипатриотском демагогијом смућеним главама).
 

Back
Top