Bravo Nišlije! Održan LGBT performans u centru Niša bez i jednog incidenta!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

miloshgay1994

Početnik
Banovan
Poruka
33
Nakon što je zabranjen performas u KG-u, isti je u Nišu održan bez i jednog jedinog incidenta. Jedno veliko :ok: za Niš i NS

www.juznevesti.com/Drushtvo/LGBT-performans-u-Nisu-bez-problema-video.sr.html

490x370_lgbt1.jpg

Meni je ovo skroz normalno. Svako treba da ima jednaka prava. Ja se za ovu temu nisam nikad ni zanimala, ali sada iz razgovora sa njima vidim da su skroz okej, a i akcija im je baš dobra - kaže jedna od prolaznica koja je iz znatiželje prišla da vidi šta katronske lutke zapravo predstavljaju.

:ok:

момак,радије бежи из те сатанистичке подвале и запитај се ко то финансира и зашто...и чиме се то са својих 18 година поносиш?шта,не умеш да играш фудбал и тенис па мислиш да је ово адекватна замена?бежио из тог проклетства колико те ноге носе!

Nakon što je zabranjen performas u KG-u, isti je u Nišu održan bez i jednog jedinog incidenta. Jedno veliko :ok: za Niš i NS

www.juznevesti.com/Drushtvo/LGBT-performans-u-Nisu-bez-problema-video.sr.html

490x370_lgbt1.jpg

:ok:

Колико видим, људи нису ни знали о чему се ради:

Meni je ovo skroz normalno. Svako treba da ima jednaka prava. Ja se za ovu temu nisam nikad ni zanimala, ali sada iz razgovora sa njima vidim da su skroz okej, a i akcija im je baš dobra - kaže jedna od prolaznica koja je iz znatiželje prišla da vidi šta katronske lutke zapravo predstavljaju.

То и може да "прође" само на такав начин. Срећа њихова те су то урадили по врућини, можда је та (случајна) пролазница из цитата и једина која их је видела? :lol:

момак,радије бежи из те сатанистичке подвале и запитај се ко то финансира и зашто...и чиме се то са својих 18 година поносиш?шта,не умеш да играш фудбал и тенис па мислиш да је ово адекватна замена?бежио из тог проклетства колико те ноге носе!

Muke su to...:lol:

Колико видим, људи нису ни знали о чему се ради:

То и може да "прође" само на такав начин. Срећа њихова те су то урадили по врућини, можда је та (случајна) пролазница из цитата и једина која их је видела? :lol:
Перформанс је трајао неколико секунди, таман толико да се узме једна фотка та коју гледамо. :lol:

Poslednja izmena:
Овај дерперски лоби, бре, је гомила егзибициониста - камелеона, час су антифа, час друштво за заштиту људских права, а на овој слици видим да је момку на картону закачен онај знак што га употребљавају за акције против канцера.

Овај дерперски лоби, бре, је гомила егзибициониста - камелеона, час су антифа, час друштво за заштиту људских права, а на овој слици видим да је момку на картону закачен онај знак што га употребљавају за акције против канцера.

Ne kancera vec je to simbol osoba zarazenih HIV-om

Џаба причаш. Ако је "момак" намирисао нешто нема ту спаса,
Милосгеј1994, само напред и немој да те неко учи шта да радиш, ал немој сутра да ти неко буде крив ако се разочараш, сам бираш друштво, као и сви ми...
И ево, има још места где сам сигуран да вас неће дирати нико, чак вас неће нико ни приметити, а ја вам препоручујем Сомбор, и то што пре...

Нисам знала да је и за њих. А нисам знала ни за ово што, подстакнута твојим постом, нађох на Гуглу: http://www.trinitylondon.com/awareness-ribbon-meanings.asp

Ето, човек сваки дан научи понешто. :)

Годинама уназад их носе музичари и доста јавних личности. :) Била маса музичких дешавања са тим знаком.

Жалосно је на који смо ниво спали! Уместо да идемо напред ми идемо назад као цивилизација. Страшно ако је педерлук виши степен цивилизације!

Корак назад, само што пара врти против природе.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back