Branko Milanović: Sankcije Zapada teško bi pogodile Srbiju

Ima i Hrvata u Sankt Peterburgu i u Moskvi, ali to nije poanta, jer je većina iseljenih Hrvata u zapadnim državama. Ista je stvar i sa Srbima. Ima nekih koji žive i rade u Rusiji, ali to je minorna brojka u usporedbi s brojem Srba koji žive i rade u zapadnim državama.
Istina,doduse ova moja familija je otisla tamo da cisti klozete a ovde su gospoda.
Sve na kredite,aj ok neka snasli su se,ali sto su ponasanje promenili.Iz Beca su najvece patriote a ovde kad dodju kao oslobodioci se ponasaju.
 
To su najveći licemeri u Srbiji.
Mrze EU a šalju decu tamo.
I to ali i sveukupan njihov pogled na to kako funkcioniše jedna zemlja, njena privreda, kakvu spoljnu politiku treba da vodi itd.

Stavovi ovih likova su apsolutno protiv svih pravila, protiv geografskih okolnosti, protiv svega što (bi trebalo da) se uči na FPN, Vojnoj akademiji, Ekonomiji...

Recimo, kolektivno su ubeđeni da to što smo okruženi EU i NATO zemljama ne predstavlja nikakav problem da sprovodimo prorusku politiku. Ako neko kaže da tako više ne može, misle da ga je Zapad potkupio, a ne da su objektivne okolnosti takve.

Ili, ozbiljno veruju da je Rusija ''samodovoljna zemlja''. Zbogom pameti. To je možda moglo u Srednjem veku ali danas je blam reći tako nešto i ukazuje na stepen neznanja i nesvesti.
 
Ne da mi se stalno otvarat konvertitor za pročitat tvoje glomazne komentare. Ili piši latinicom ili čekaj ako/kad ti odgovorim. Kraće komentare mogu nekako pročitat, ali ne da mi se gubit po ure na čitanje biblijskih tekstova.
Нема потребе за конвертовањем. Питај деду да ти чита, он ти зна ћирилицу :per:.
 
Ideš na nagradu za najgluplji komentar dana? Dobro ti je krenulo. :ok:
Опет те питам, како знаш шта коментаришем ако не знаш ћирилицу. Не брини, видим колико ти не сметају ти "глупи" коментари. Раде те конвертитски комплекси, са овим мојим минималним троловањем.
 
Опет те питам, како знаш шта коментаришем ако не знаш ћирилицу. Не брини, видим колико ти не сметају ти "глупи" коментари. Раде те конвертитски комплекси, са овим мојим минималним троловањем.
Kratke rečenice mogu malo i sam, za dulji tekst mi je potreban konvertor, jer nema toliko sati u danu da stignem to pročitat.

http://recnik.biz/cirilica-u-latinicu

Ali razumijem. Ja ne znam ćirilicu, ti ne znaš latinicu pa se moramo nekako snalazit. Nema brige. :ok:
 
Kratke rečenice mogu malo i sam, za dulji tekst mi je potreban konvertor, jer nema toliko sati u danu da stignem to pročitat.

http://recnik.biz/cirilica-u-latinicu

Ali razumijem. Ja ne znam ćirilicu, ti ne znaš latinicu pa se moramo nekako snalazit. Nema brige. :ok:
Ја знам латиницу, српско писмо, немам проблем да је употребљавам, читам и све друго. Па нисам ја комплексаш попут тебе.

Али добро је да те у овој нашој расправи мало научим писму твојих предака, када те већ они нису научили. Не брини, нећу одустати док те у 3 ујутру не пробудим да ми издекламујеш "Почетак буне против дахија". Сматрај ме својим личним учитељем. Пар недеља самном, ресетујем те на православље.
 

Back
Top