Brankica Stanković

Brankica je carica ...........

Za razliku od mnogih sa ovog foruma, a i sire, ona ima mooda , iako je zensko, pa iako ovdasnje patriJote tripuju da klikeri koje furaju medju nogama predstavljaju mooda, ispada da je Brankica moodonja, a oni samo yayare z:lol:

..........brankica stankovic je proizvod rezima kao i realiti emisije ,tj. preprichava u emisijama ono shto svi znaju ,bez dokaza i zagrebavanja prave istine i pravih problema ,chisto da se raja zanima od ponedeljka do ponedeljka ,kad bi znao sa kim se druzi i pije kafu bilo bi ti malo jasnija njena uloga u nashem rijalitiju zvanom "zivot u srbiji "................

Dobro placena mediska fuksa i nista vise od toga, u skladu sa B92 koji je gomila antisrpskih kvazi novinara .......pazi sad istrazivackih nije nego.

Brankica je carica ...........

Za razliku od mnogih sa ovog foruma, a i sire, ona ima mooda , iako je zensko, pa iako ovdasnje patriJote tripuju da klikeri koje furaju medju nogama predstavljaju mooda, ispada da je Brankica moodonja, a oni samo yayare z:lol:
Poceo si da se bacas sa polnim organima . Ako tvrdis da ima 00 Brankica mozda si u pravu vise nekako lici na muskarca a jajare su na adresi njene maticne TV stanice .

Naravno da je antisrpska novinarka, kada se usuđivala da otvori razne afere, na
primer u "Putevima Srbije".

A juče je patriota i Srbenda Jocić, inače kadar Nove Srbije, osuđen na dve godine zatvora.

Naravno da je antisrpkinja...gde se bre usudila da raskrinkava "patriotske"
lopuže...:kafa:

Dobro placena mediska fuksa i nista vise od toga, u skladu sa B92 koji je gomila antisrpskih kvazi novinara .......pazi sad istrazivackih nije nego.

Pa ti, licno, papane , ne bi nikada saznao sta rade miskovic i kompanija, kako se svercovale pljuge, kako mafija upravlja klubovima i jos mnogo toga, da ti Brankica nije , slepche kod ociju otvorila vidike........ali, dzaba...glup si ti da shvatis, makar i u televizijskoj formi..

vjeruj mi nemam pojma ko je ta brankica ali imam na kablovskoj b92 i b92 info pa ponekad pogledam ,kako je moguce da je jedna tako izrazito neprijateljska antisrpska tv instalirana u sred beograda

Prvo pogledaj bar jednu emisiju pa se javi na ovu temu...
Ajde mi navedi po cemu si zakljucio da je b92 anti srpska? Sta si to video kod njih pa da tako mislis?

Ona daleko od toga da je marginalna i napadala je svaku stranku i ne pripada ni jednoj stranci. Trebalo bi mnogo vise istrazivackih novinara da postoji, jer u srbiji ima dosta toga da se istrazi i ni jedna stranka nije cista. Ja ne bih nju pripajao ni jednoj stranci. Zasto anti srpska, sto napada kriminalce?

Akoga osudise zbog njenih ,,istrazivacki'' bravura?
Nije ona ni u jednoj nasoj stranci..obicna soros droljica kakih se pojavilo gomila posle 2000.g

A znači ona je kriva što sudovi i tužilaštvo ne rade svoj posao?

Hebote, prava antisrpkinja. z:mrgreen:

....za to antisrpkinja ili srpkinja ili marsovac nisam ni govorio ,a za sudove i tuzilashtvo sam i govorio ,klasichno menjanje teza u njenim emisijama ,evo po tebi shta ima ona da proziva bilo koga od pomenutih ,pa valjda dovedesh ministra za to i to pa ga pitash i tako svaku emisiju ,ovako ispadoshe ovi krivi shto se sami ne osude ,potpishu da su krivi i odu u zatvor .............sve shto ona iznosi u javnosti je opshte poznata stvar bar delu ljudi koji zive u beogradu ,samo shto je to samo delic priche koju svi znaju ,nedostaje onaj delic koji se tiche ljudi koji shtite te koje ona napada a to je poenta ,jel danas jedan huligan sutra drugi ,samo potroshna roba .......................zato kazem da su njene emisije teatar sa histerichnom muzikom iza i histerichnom novinarkom .....

Pa ti, licno, papane , ne bi nikada saznao sta rade miskovic i kompanija, kako se svercovale pljuge, kako mafija upravlja klubovima i jos mnogo toga, da ti Brankica nije , slepche kod ociju otvorila vidike........ali, dzaba...glup si ti da shvatis, makar i u televizijskoj formi..

Budi malo kulturniji sa izrazavanjem ja tebe nisam vredjao zasto sve shvatas licno. Sta me to briga sta radi Miskovic i kompanija , kad mu ova drzava dozvoljava da radi nisam ni ja a ni ti odgovorni za njega isuvise smo sitna riba da se brinemo o tome i da nam neko otvara oci u vezi sa tim. Glup sigurno nisam jer kad sam zavrsio studije ti si jos bio u pelenama ili se nisi ni rodio. Medjutim donekle te razumem ti si produkt ovog drustva koje je izgubilo sve moralne vrednosti i postovanje prema starijima.

Aha, znači trebalo bi da se šeta sama, pa da je dvadesetak "junačina" premlati, jel
tako?

Jel bi tada Srbija krenula napred?z:D

..ne nego zna da joj nece faliti dlaka sa glave pa moze da pricha shta hoce ,jedino zbog nje je uveden verbalni delikt pa se sudi nekim navijachima zbog pesme i sexi lutke ,u engleskoj pljuju kraljicu na tribinama pa josh niko zbog toga nije ishao u zatvor .........al jedna je brankica.......

..ne nego zna da joj nece faliti dlaka sa glave pa moze da pricha shta hoce ,jedino zbog nje je uveden verbalni delikt pa se sudi nekim navijachima zbog pesme i sexi lutke , u engleskoj pljuju kraljicu na tribinama pa josh niko zbog toga nije ishao u zatvor .........al jedna je brankica.......

U Engleskoj kada prebiješ nekoga na smrt, dobiješ pola veka robije.:ok:

Објавила је много тога што се нико није усудио ни да помисли, и за то јој треба одати признање.

Е, сад што је то урађено мало лаички,
и што се нико није потрудио да настави даље,
то је већ други пар чарапа ...
Суштински не видим неку разлику између њених емисија и текстова у Куриру
уз само једну ситну примедбу :
- Да је радила у Куриру уместо на Б92 до сада би већ била у затвору ....

Pre svega ona je veoma selektivna sta istrazuje, a istrazuje pogresnu vrstu korupcije, i to po zadatku vlasti. kad je ona istrazivala, na primer odakle Cedi Jovanovicu i mnogim drugim politicarima toliko bogatstvo? Oni koji istrazuju tako nesto obicno zavrse u zatvoru. Sta mene boli k.urac za krerofasiste? Ili za sverc cigara? Za navijacke grupe i slicne marginalne teme? Brankica je obicna rezimsko izdajnicki olos potpuni ista kao i oni koje navodno istrazuje.

Ne razumem, sta vi hocete da kazete? Da one sve krivicne prijave protiv navijaca nisu istina? Ako to tvrdite postoji tuzba za klevetu, a celo ministarstvo unutrasnjih poslova treba da odgovara zbog laznih podataka o "nevinoj buntovnoj Srpskoj omladini". svi ste jaki samo na recima.....

.......navijachi tj. huligani nisu bitna stvar u celoj prichi ,poshto su prolazna stvar i potroshna roba ,takvih ima svugde u svetu ,bitno je ono ko stoji iza njih i zashto svi znaju da oni mogu shta hoce a niko im nishta ne moze ,a ona te nije ni zagrebala ni pomenula ...............

Back