Quantcast

BRANISLAV TRIFUNOVIĆ CEPAO SRPSKU ZASTAVU

Ortar

Primećen član
Poruka
999

moonja..

Elita
Poruka
17.387
Zato što je to po zakonu, Davide. Nije dozvoljeno ni stranu zastavu paliti.
Čak je i Šešelj prošle god. imao foru kad je palio neku stranu zastavu, da to ne bude tako da mogu da ga gone zbog toga. Izveo je trik, na šwšeljskom tvik. Naravno, mi znamo da ga ne bi ni po škembetu mazilimzbog toga, kao ni zbog drugih stvari.
Kakva su to uopšte pitanja?

DavidB92/BackUp

Primećen član
Banovan
Poruka
607
Čak je i Šešelj prošle god. imao foru kad je palio neku stranu zastavu, da to ne bude tako da mogu da ga gone zbog toga. Izveo je trik, na šwšeljskom tvik. Naravno, mi znamo da ga ne bi ni po škembetu mazilimzbog toga, kao ni zbog drugih stvari.
Cekaj ako palimo tudje zastave,kako onda necemo paliti svoje? Ovo nam se samo vraca i to dosta losije jer nas Srbin pali svoju zastavu...
Gore je paljenje tudje zastave to je cist nacionalizam,a paljenje svoje zastave moze se nazvati maloumno ponasanje.
I sad nam neko kriv sto se pale zastave,a nismo sakcionisali kad smo palili tudje...
Ne postoji zakon o paljenju ili u ovaom slucaju cepanju zastave.

Straks92

Elita
Moderator
Poruka
24.191
U svakoj normalnoj državi se za cepanje zastave
ili zbog nekog drugog vredjanaj simbola države (grb, f-ja predsednika
i sl. ide ekspresno pred sudijau, pa na duži odmor
U Americi ne, zato je Tramp tvitovao da to treba kažnjavati, medjutim ništa od toga, kod njih se to podvede na kraju pod slobodu govora. Oni uzmu i spale lutku predsednika i opet ništa. E kod nas bi za to palo hapšenje ako ne za zastavu.

skriboman

Aktivan član
Poruka
1.910
a kad se zvizdilo na himnu SRJ to bjese prihvatljivo

asketa

Ističe se
Poruka
2.310
Cekaj ako palimo tudje zastave,kako onda necemo paliti svoje? Ovo nam se samo vraca i to dosta losije jer nas Srbin pali svoju zastavu...
Gore je paljenje tudje zastave to je cist nacionalizam,a paljenje svoje zastave moze se nazvati maloumno ponasanje.
I sad nam neko kriv sto se pale zastave,a nismo sakcionisali kad smo palili tudje...
Ne postoji zakon o paljenju ili u ovaom slucaju cepanju zastave.

Kad bolest uzme maha onda je i pucanje na neprijatelja mnogo teži zločin
nego ubijanje svojih saboraca.