„Бранио си оно што се бранити мора“

Poruka
20.103
...написао је Сента у књигу утисака у Пожаревцу.

....na kapiji se pojavio general Senta, jedan od najbližih Miloševićevih saradnika. Položio je buket ljiljana na humku, a onda u stavu mirno nekoliko trenutaka ostao da stoji nad krstom sa imenom svog šefa.
- Ne volite gužvu? - pitamo ga dok kreće.
- Ne baš... Uglavnom izbegnem sve i dođem sam, kad nema nikog... Tako mogu da budem malo nasamo s njim - kaže Miloševićev bodigard dok glavom pokazuje prema grobu.

Posle nekoliko trenutaka, nešto zamišljenije dodaje: - Nedostaje mi... A valjda nam svima nedostaje.

senta-v.jpg

„Branio si ono što se braniti mora“

Miloševićev telohranitelj Senta upisao je u knjigu utisaka:
“Poštovani predsedniče, i ovaj rođendan proslavili biste da niste branili ono što se braniti mora“.

http://www.alo.rs/vesti/52857/Samo_Senta_i_Mrka_verni_Slobi_

Касно се сетио.:roll: Ваљда сада овако пере савест, јер га је и он напустио оног 5.октобра. КУКАВИЦА!!!

.

Poslednja izmena od moderatora:
"Nedostaje mi... A valjda nam svima nedostaje."

Pravo da ti kazem meni bas nesto i ne nedostaje .... super mi je bez njega. A da je odbranio .... i nije. Prodao je i predao sta god je mogao samo da ostane na vlasti.... Od Bosne do Krajine i Kosova ...

Не лупај!

"Боље је паметно ћутати, него будаласто говорити"

Много се ти разумеш у то што пишеш. А, мржња те разара, чувај здравље, јер она удара највише по њему!!!

.

Не лупај!

"Боље је паметно ћутати, него будаласто говорити"

Много се ти разумеш у то што пишеш. А, мржња те разара, чувај здравље, јер она удара највише по њему!!!

.

Daj reci nam sta je to Sloba "odbranio" Svojevremeno blokirao Republiku Srpsku, ni telefonom nisi mogao da nazoves, Krajinu predao bez metka a na Kosovu potpisao kapitulaciju. Plus masa politickih ubistava, pocev od rodjenog kuma Ivana Stambolica i novinara Slavka Curuvije .... Opljackane sve drzavne banke a novac sklonjen na sigurno, pa Dafina, Jezda sve afera do afere, Zajam za Privredni Preporod sve i svja opljackano do gole koze.... daj neki argument pa da razglabamo do sutra ako treba ...man se emocija

Pravo da ti kazem meni bas nesto i ne nedostaje .... super mi je bez njega. A da je odbranio .... i nije. Prodao je i predao sta god je mogao samo da ostane na vlasti.... Od Bosne do Krajine i Kosova ...

poslednju reč, kao što to obično i biva, daće istorija...
istorija je podložna reviziji, ali je takođe, veoma surova prema onima koji je ne znaju...
tera ih da mnogo, mnogo gore na vlastitim greškama uče...
kako će milošević biti upamćen...
da li će to biti po nečijoj meri / volji, nebitno je...
jer istina se ne može zakopati, niti negirati...
i ne može se u potpunosti razumeti, ako se posmatra iz ugla ideološki zadrtog, ograničenog uma...
treba razumeti, da je Srbija bila samo poligon...
za uvođenje demokratije neposlušno / nepodobnim državama (ukrajina, gruzija...)...
i odskočna daska za prodor ka istoku (tamo gde je adolf.h. stao, sad i eu su nastavili...)...

ps: mnogi su se pokajali što su tog famoznog 5og oktobra izašli na ulicu,
jbbg. kasno im je pamet došla iz dupeta u glavu...
oni koji se nisu pokajali, su se debelo obogatili...
a neki su se izvinjavali, pa čak i rukovali sa teroristom i zločincem...

Daj reci nam sta je to Sloba "odbranio" Svojevremeno blokirao Republiku Srpsku, ni telefonom nisi mogao da nazoves, Krajinu predao bez metka a na Kosovu potpisao kapitulaciju. Plus masa politickih ubistava, pocev od rodjenog kuma Ivana Stambolica i novinara Slavka Curuvije .... Opljackane sve drzavne banke a novac sklonjen na sigurno, pa Dafina, Jezda sve afera do afere, Zajam za Privredni Preporod sve i svja opljackano do gole koze.... daj neki argument pa da razglabamo do sutra ako treba ...man se emocija

imaš dokaze ? na sud sa njima :rtfm:
ps: nađi jednog, ali samo jednog hrvoja koji je tuđmana nazvao ratnim huškačem, zločincem, profiterom, banditom, ološem, ubicom, kriminalcem itditditditd... samo jednog...

Sudjenje je odrzano trebao bi to da znas a nalogodavac ubistva Ivana Stambolica je Slobodan Milosevic:

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=920460

Sto se tice Hrvoja oni ovde nisu tema a imaju svoj Forum Hrvatska, ne znam zasto povlaciti bilo kakvu paralelu, jedan zlocin ne opravdava drugi .... A sve i da hoce da kazu nesto lose i nemaju prevelikog razloga jel' im je ostavio drzavu nikada vecu, izneo citav Jadran, proterao sve Srbe i ostvario sve ono sto su Hrvati hteli .....

Poslednja izmena:

Али је сачувао власт за своје наследнике преко система који је и наследио и за који је све жртвовао па и самог себе.

Tebi nedostaje jedino onaj svinjoglavi Aleksandar što spika samo ingliš :lol: ljubi travu i obožava kad srpski junaci dopadnu Haga

Dokle će čitulje da budu teme?

Жали се њима,

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/248344/Poslednje-svedocenje-2-Nisu-mu-dozvolili-da-kaze-

А до тада би могао нешто да сазнаш из текстова које они објављују и не само они,

Sjedinjene Američke Države su - nastavlja Milošević sa optužbama na račun vodeće svetske velesile - kršenjem međunarodnog i domaćeg prava i Jugoslavije i SAD, instalirale vladu po svom izboru u Republici Srbiji i uklonile predsednika Savezne Republike Jugoslavije bombardovanjem, ekonomskom prinudom, uključujući sankcije, fizičke pretnje, tajne operacije i potkupljivanje izbornog procesa. SAD stvaraju satelitske vlade nametanjem izbora silom, koristeći milione dolara za kupovinu podrške za svog kandidata, a zatim finansiraju kampanju kojom se kupuju glasovi i korumpira demokratija. SAD su uložile više od 100 miliona dolara da bi podržale vladu narodnog jedinstva koja je bila na vlasti od oktobra 2000. godine. SAD su intervenisale u mnogim izborima u inostranstvu i tim putem postavljale vlade pokorne njihovim interesima.

Јасно и гласно је Милошевић пред милионима људи широм света,изговорио ове речи,

"Da li će Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija preuzeti bilo šta da spreči i kazni korišćenje osiromašenog uranijuma od strane Amerike?"

.

Slobodan je bio američki čovek isto kao i Sadam. Dok su im trebali bili su "faktor stabilnosti" a posle su odbačeni kao upotrebljani toalet papir. Ne vidim zašto bih plakao za usranim papirom?

Slobodan je bio američki čovek isto kao i Sadam. Dok su im trebali bili su "faktor stabilnosti" a posle su odbačeni kao upotrebljani toalet papir. Ne vidim zašto bih plakao za usranim papirom?

Boris se protiv imperijalizma tako sto si protiv Kolosa koji je izasao na megdan svim imperijalistickim silama okupljenim oko Amerike?

Cudan si ti mladic.

greška je bila gospodina miloševića što 99 nije dozvolio masovna ubistva među opozicijom kako liderima tako i simpatizerima.......tu grešku je kasnije skupo i platio.......a šta si ti radikal......samo radikali su bili protiv kumanovskog sporazuma svi ostali i sve političke stranke su bile za potpisivanje.....vidiš kako danas narod bedno živi.......preživljava......e milošević se protiv toga borio........kažeš uništio banke.....da te pitam te 99 ti si sisao .....prst.......kakio u gaće kao beba pošto vidim da veze sa vezom nemaš o dešavanjima 90..........znaš da kažeš da su uništene banke a ne kažeš zbog koga i zašto......ne pominješ sankcije.....embarga.......od strane ubica iz evrope.......možda je i bolje što si taj period preživeo kao beba jer znaš mnogi od nas su se odazvali pozivu države u odbrani iste od amerike,evrope i šiptara.......i još samo da promeniš tog ko ti prepričava tadašnja događanja jer taj što ti govori qurcu ne vredi......

Back