Brak sa razvedenim muskarcem

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
48.248
Koliko je pametno stupiti u brak sa covekom koji iza sebe ima bracni staz od 12 godina i dvoje sitne dece?
Koje se sve prilike i neprilike radjaju u takvom braku. Kako je biti druga zena u necijem zivotu..

Sta da kazem i kako da posavetujem rodjaku koja se zaljubila u takvog muskarca a plasi se sta sve moze da je snadje pa trazi savet..
Uzgred, ona se nije udavala ali je zivela u zajednici sa covekom prilicno dugo bez dece...
 
Koliko je pametno stupiti u brak sa covekom koji iza sebe ima bracni staz od 12 godina i dvoje sitne dece?
Koje se sve prilike i neprilike radjaju u takvom braku. Kako je biti druga zena u necijem zivotu..

Sta da kazem i kako da posavetujem rodjaku koja se zaljubila u takvog muskarca a plasi se sta sve moze da je snadje pa trazi savet..
Uzgred, ona se nije udavala ali je zivela u zajednici sa covekom prilicno dugo bez dece...

što dalje od njega.ona treba da ima svoju decu.znaci neko ko nema decu
 
Koliko je pametno stupiti u brak sa covekom koji iza sebe ima bracni staz od 12 godina i dvoje sitne dece?
Koje se sve prilike i neprilike radjaju u takvom braku. Kako je biti druga zena u necijem zivotu..

Sta da kazem i kako da posavetujem rodjaku koja se zaljubila u takvog muskarca a plasi se sta sve moze da je snadje pa trazi savet..
Uzgred, ona se nije udavala ali je zivela u zajednici sa covekom prilicno dugo bez dece...

Jel to ono - pitam za rodjaku :whistling: :lol:
Nema to neke veze.
 
Zavisi da li je ta rodjaka spremna na to da mu ne bude na prvom mestu mada ce on njoj najverovatnije biti jer nema dece.
Da razmisli da li moze da provodi vikend, umesto romanticno i opusteno, porodicno sa decom koja nisu njena i verovatno ce morati da ima kontakt sa tom prvom zenom.

I da dodam problem finansijske prirode, ako taj tip nema privatni biznis od koga dobija 1000e+ mesecno, onda ce da zivi malo vise na racun te tvoje rodjake jer treba da plati toj deci ekskurzije, knjige, patike, bicikl, kola, skolovanje...kako deca rastu sve su veci troskovi.
 
Poslednja izmena:
Ovo jedino moze da uspe ako ona dobije sa njim jos dece i onda on vremenom izgubi interesovanje za decu iz prvog braka. Ako ta deca svaki vikend budu provodila sa njima, isla na svako letovanje ja mislim da ona to nece moci da izdrzi.
 
Ovo jedino moze da uspe ako ona dobije sa njim jos dece i onda on vremenom izgubi interesovanje za decu iz prvog braka. Ako ta deca svaki vikend budu provodila sa njima, isla na svako letovanje ja mislim da ona to nece moci da izdrzi.

ti bolje da se ne udajes jer ces upropastiti muza sa tom logikom... tek onda nastaje picvajz sa decom koju je doveo i sa njenom... mada moz da bude i sklad al kolko me iskustva drugih uce to je karambol kad ti adolescenti kazu u lice stvari da bi ih najradije zadavio i odrobijao... a majka ce da trpi i kopni svakim danom sve vise proklinjuci dan kad je postavila temu a nije poslusala savete pametnijih
 
da ta rodjaka nisi ti? :zper:

Nisam ja...:lol:
A jel on planira da ima jos dece s njom?

Planira koliko je meni poznato..

romanticno u pm ako su deca hiperaktivna... ima ostari preko noci

glavno je pitanje u celoj prici sta je bilo s majkom?

Deca su i kod nje i kod njega, znaci uopste nisu striktno regulisali pravila. Deca dolaze kod njega kad pozele i odlaze kad pozele..

zaljubila se?
zakasnila si, tu se više pamet ništa ne pita

Mislim da ima jos nade obzirom da se preispituje, razmislja, kalkulise i sva je ko na iglama...:lol:

ti bolje da se ne udajes jer ces upropastiti muza sa tom logikom... tek onda nastaje picvajz sa decom koju je doveo i sa njenom... mada moz da bude i sklad al kolko me iskustva drugih uce to je karambol kad ti adolescenti kazu u lice stvari da bi ih najradije zadavio i odrobijao... a majka ce da trpi i kopni svakim danom sve vise proklinjuci dan kad je postavila temu a nije poslusala savete pametnijih

Pa cekaj, sa te druge strane gledano realno, pa sta ako ima dece..ako su oboje normalni, deca ne bi trebalo da budu problem..poraste to brzo bre...:lol:
 
ti bolje da se ne udajes jer ces upropastiti muza sa tom logikom... tek onda nastaje picvajz sa decom koju je doveo i sa njenom... mada moz da bude i sklad al kolko me iskustva drugih uce to je karambol kad ti adolescenti kazu u lice stvari da bi ih najradije zadavio i odrobijao... a majka ce da trpi i kopni svakim danom sve vise proklinjuci dan kad je postavila temu a nije poslusala savete pametnijih

Ako bude sve bilo kako treba necu se udavati za muskarca koji ima decu. A on tu ne dovodi nikakvu decu jer ona ostaju kod majke, znaci zivece sa njihovom zajednickom decom. Nije ona valjda luda da nema svoju decu pazeci na njegovu proslost?
 
Pa cekaj, sa te druge strane gledano realno, pa sta ako ima dece..ako su oboje normalni, deca ne bi trebalo da budu problem..poraste to brzo bre...:lol:

nema to veze sa normalnoscu...ljudima pucaju brakovi i pored sopstvene dece, jer se ljudi udalje jedno od drugog i ne posvecuju se, nego samo brinu o deci. a tek ovo da deca upadaju kad god pozele, pa tu nema nikakve intime, ona ce def. biti uvek druga.

djokicu brzo rastu, jel znas koliko kosta oprema za bebu..evo drugarica treba da se porodi krajem avgusta i quqa kako su deca skupa zabava. :lol: pokvario joj se fon, pre par meseci i evo jos nije kupila nov, a pre trudnoce je svaki cas menjala telefone. koristi neki stari koji ima samo pozive i poruke.
 
Poslednja izmena:
nema to veze sa normalnoscu...ljudima pucaju brakovi i pored sopstvene dece, jer se ljudi udalje jedno od drugog i ne posvecuju se, nego samo brinu o deci. a tek ovo da deca upadaju kad god pozele, pa tu nema nikakve intime, ona ce def. biti uvek druga.

E, to nju najvise i interesuje, kako je biti druga, sta je sve ceka jer su joj neke pricale da muskarac uvek ostaje vezan za prvu zenu, sto je po meni teska glupost ali otkud znam...mozda i jeste tako...
 
E, to nju najvise i interesuje, kako je biti druga, sta je sve ceka jer su joj neke pricale da muskarac uvek ostaje vezan za prvu zenu, sto je po meni teska glupost ali otkud znam...mozda i jeste tako...

da je vezan za prvu ne bi je odyebo ili se raskanto... vezan je u meri da pita decu kad ih vidi kako majka postupa sa njima i da li imaju da jedu i dzeparac
 

Back
Top