Brak bez intimnosti?

Sve češće čujem, uglavnom od muške populacije, da sa svojim izabranicama nisu intimni i to duži vremenski period.
Kao i to da su u braku zbog kojekakvih "opravdanih" razloga i da se neće razvesti.

Ono što mene interesuje da li takvi brakovi postoje ili je to samo priča kako bi ostvarili i opravdali "izlet" van braka?
Zavisi kolko je star brak i kolko su seksualno potentni. Tako kad si dugo sa nekim interesovanja
mogu da predju na druge stvari, mada seksualni nagon postoji, ali tu ima vise faktora.
Jedan od njih je to sto kada dugo zivis sa nekim i imas decu, period dok su mala sprecava
seksualne aktivnosti, ili ih znatno otezava...
 
Da, baš moji kumovi već neko vreme žive tako.
On ima odličnu platu, ona dosta manju. Svađaju se, čak ju je jednom pretukao pred decom. Ona nema gde da ode, njeni su rekli da im ne dolazi, da reši sama problem. Deca su sve to gledala. Zbog dece tako žive sada kao cimeri

Da su jedini, ne, imam više poznanic koje kažu da po više godina nisu seksale sa svojim muževima
Jedna kaže ne znam ni da li ima neku, niti me zanima. Samo da plaća svoj udeo u kreditu za stan i da je tu kad mi treba.
 
Da, baš moji kumovi već neko vreme žive tako.
On ima odličnu platu, ona dosta manju. Svađaju se, čak ju je jednom pretukao pred decom. Ona nema gde da ode, njeni su rekli da im ne dolazi, da reši sama problem. Deca su sve to gledala. Zbog dece tako žive sada kao cimeri

Da su jedini, ne, imam više poznanic koje kažu da po više godina nisu seksale sa svojim muževima
Jedna kaže ne znam ni da li ima neku, niti me zanima. Samo da plaća svoj udeo u kreditu za stan i da je tu kad mi treba.
Pazi to je vec ozbiljan problem , ne znam sta kaze praxa ali ako nasilje pocne pre dolaska dece onda i ne ulaziti sa takvom osobom u pricu roditeljstva ... to ce samo biti jos gore sem ako ne promene nesto kod sebe.
A kazu da se covek teze menja kada udje u neke godine , sta znam ... ja bih rekao da je individualno.
 
Da, baš moji kumovi već neko vreme žive tako.
On ima odličnu platu, ona dosta manju. Svađaju se, čak ju je jednom pretukao pred decom. Ona nema gde da ode, njeni su rekli da im ne dolazi, da reši sama problem. Deca su sve to gledala. Zbog dece tako žive sada kao cimeri

Da su jedini, ne, imam više poznanic koje kažu da po više godina nisu seksale sa svojim muževima
Jedna kaže ne znam ni da li ima neku, niti me zanima. Samo da plaća svoj udeo u kreditu za stan i da je tu kad mi treba.
To onda dodje kao neki poslovni sporazum.
Da li se u takvim brakovima intimnost sa drugim osobama smatra prevarom ili je to legitimno?
 
To onda dodje kao neki poslovni sporazum.
Da li se u takvim brakovima intimnost sa drugim osobama smatra prevarom ili je to legitimno?
Pa ima ljubomornih koji kažu e kad ne spavaš sa mnom nećeš ni sa kim ! A ima i onih koji kažu ne želim da znam. Jer niko ne voli da mu se pred očima muvaju drugi, već se očekuje da ako neko i ima nekog da se to ne zna. On da ga ne pravi rogonjom pred drugima, a ona takođe da ne bude ljubomorna. Ljudi su komplikovani :)
 
Ne znam da li si ti u braku..
Jer, jedno je šta misliš, a drugo realnost koja i tebe samog može da iznenadi
realnost je da ljudi vise vole bolesne odnose nego da preseku.
sta fali onoj tvojoj prijateljici da se odseli?
ima manju platu? pa sta..ne mora da uzme stan u centru grada, neka zivi u pancevu.. i tamo je lepo.
 
pazi..da se razumemo, moze uvek da nastane neki period iz raznih razloga..(i ja sam u jednoj vezi imao period od dva meseca apstitencije kad smo se nesto potkacili ali opet nismo hteli da se potpuno razdvoijimo nego da hladne glave izvagamo da li nastavljamo dalje i redovno smo bili u kontaktu) ali je poenta da se vrate seksu, ako se ne vracaju, sto paula rece, godinama nisu imali seks, onda brate oboma nesto fali jer ako i varaju..zasto onda nisu sa osobama sa kojima varaju?
 
Danas je praxa da vecinu mladih parova najvise kecaju primanja ... tu nastaju svadje na ono poznato ko koliko trosi i na sta trosi ...
Prioriteti se zapostave brzo haha.
Pomoc sa strane cini neke da manje rade posto jel ide kinta od mame , babe etc ... pa i tu nastaje ljubomora kod onog sto nema te donacije.
 
realnost je da ljudi vise vole bolesne odnose nego da preseku.
sta fali onoj tvojoj prijateljici da se odseli?
ima manju platu? pa sta..ne mora da uzme stan u centru grada, neka zivi u pancevu.. i tamo je lepo.
Pričaš napamet. Treba dvoje dece koji idu u osnovnu školu kod Sava centra, u muzičke škole, želi im dobro itd da prebaci u Pančevo?
Da svi troje žive pd 70000 din koliko zarađuje kao prof u muzičkoj školi?
 
Pričaš napamet. Treba dvoje dece koji idu u osnovnu školu kod Sava centra, u muzičke škole, želi im dobro itd da prebaci u Pančevo?
Da svi troje žive pd 70000 din koliko zarađuje kao prof u muzičkoj školi?
ljudi zive i od 30..40.000 pa ne umiru pitaj prodavacice u maxiju kako im je.
nego je ta tvoja razmazena..sa jedne strane ne odgovara joj muz, ali sa druge joj odgovara..mani me tih prica.
 
Sve češće čujem, uglavnom od muške populacije, da sa svojim izabranicama nisu intimni i to duži vremenski period.
Kao i to da su u braku zbog kojekakvih "opravdanih" razloga i da se neće razvesti.

Ono što mene interesuje da li takvi brakovi postoje ili je to samo priča kako bi ostvarili i opravdali "izlet" van braka?
Kakvih sve brakova ima ovakvi su jos i dobri.
Uostalom bitno je da ima ljubavi :p
 
pazi..da se razumemo, moze uvek da nastane neki period iz raznih razloga..(i ja sam u jednoj vezi imao period od dva meseca apstitencije kad smo se nesto potkacili ali opet nismo hteli da se potpuno razdvoijimo nego da hladne glave izvagamo da li nastavljamo dalje i redovno smo bili u kontaktu) ali je poenta da se vrate seksu, ako se ne vracaju, sto paula rece, godinama nisu imali seks, onda brate oboma nesto fali jer ako i varaju..zasto onda nisu sa osobama sa kojima varaju?
Nisu sve osobe za sve
Neke su samo za sex, dobar sex, ali nisu za vezu

Hej, bre, pa danas ljudi žive u brakovima iz socijalnih pa čak i emotivnih razloga a za sex imaju nekog drugog sa kojim inače ne bi funkcionisao brak.
Kao da ne živimo u sadašnjosti..
 

Back
Top