Браћо срби на збор 14.маја на Равну Гору!

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
Ravnogorski Sabor zakazan za 14. maj
Blic - Pre sat i 4 minuta

BEOGRAD - Tradicionalni Sabor na Ravnoj Gori biće održan u subotu, 14. maja, saopštila je danas Informativna služba Srpskog pokreta obnove (SPO).

Sabor organizuju SPO i Republička asocijacija za negovanje tekovina Ravnogorskog pokreta povodom "sedamdeset godina od početka ustanka Ravnogorskog pokreta protiv nacističkog okupatora."

Na skupu, koji se održava od 1990. godine, pored ostalih, govoriće i predsednik SPO Vuk Drašković.


Смета ми само СПО и Вук Драшковић,али ћу ипак отићи тамо!
Доћи ће равногорци из емиграције САД,Канаде,Аустралије!
Први пут ће се одржати скуп са ветеранима из емиграције!
Ђенералу Драгољубу Михајловићу у част!
Са вером у Бога у живот и у смрт за краља и отаџбину!
 
Добар повод да се окупе гибаничари

Ти вероватно имаш бољи повод да одеш у Титов маузолеј! Што се јављаш ако ти тема не одговара?
Ја сам ову тему наменио србима којима је у срцу Равногорски Покрет,а не комуњарама!
 
Ти вероватно имаш бољи повод да одеш у Титов маузолеј! Што се јављаш ако ти тема не одговара?
Ја сам ову тему наменио србима којима је у срцу Равногорски Покрет,а не комуњарама!

Са све Драшковићем који је за независно КиМ на челу?

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ти имаш везе са тим покретом као и Дарвин са настанком људи
 
Ја,нек им Хијена Драшковић одржи говор о неопходности признања Косова и уласка у НАТО, зарад будућности.....

Драшковића ће отерати са тог скупа! Скуп организује ПОКРЕТ СРПСКИХ ЧЕТНИКА РАВНЕ ГОРЕ из Милвокија у САД са осталим равногорским удружењима из дијаспоре и Србије. Курјак Драшковић ће само присуствовати,а нисам сигуран да ће и говорити!
http://www.ravnagorachetniks.org/home.html
 
Драшковића ће отерати са тог скупа! Скуп организује ПОКРЕТ СРПСКИХ ЧЕТНИКА РАВНЕ ГОРЕ из Милвокија у САД са осталим равногорским удружењима из дијаспоре и Србије. Курјак Драшковић ће само присуствовати,а нисам сигуран да ће и говорити!
http://www.ravnagorachetniks.org/home.html

Хбт.... која им је скраћеница ... ПСЧРГ? :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

И договори се... да ли ће га отерати или ће присуствовати :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Драшковића ће отерати са тог скупа! Скуп организује ПОКРЕТ СРПСКИХ ЧЕТНИКА РАВНЕ ГОРЕ из Милвокија у САД са осталим равногорским удружењима из дијаспоре и Србије. Курјак Драшковић ће само присуствовати,а нисам сигуран да ће и говорити!
http://www.ravnagorachetniks.org/home.html

Колико пута си био горе?
 
Ма где горе? Чекај мало, зар ти стварно верујеш у гибаничарску демагогију?

Верујем у људе који воле своју земљу.И свој народ.
Никад ме нису интересовала страначка обележја нити разне идеологије а поготово говори разних поликаната.....
 
Верујем у људе који воле своју земљу.И свој народ.
Никад ме нису интересовала страначка обележја нити разне идеологије а поготово говори разних поликаната.....

Ово си рекао исправно и потпуно коректно. Свака част.

Међутим, не можемо да зажмуримо на све чешће покушаје рехабилитовања четника који су клали по Србији.
 
Malo je promašena priča o tome zašto će baš Vuk govoriti i dal je on ovakav ili onakav , dal će govoriti Žika ili Mika , totalna budalaština . Tamo ljudi dolaze da se nažderu i napiju ko svinje , da se valjaju pijani po livadi i neratikulisano pevaju i urlaju u toplom četničkom gay zagrljaju sa kolegom do sebe , da okite pevaljku pod šatrom , okrenu vola ,ispeku roštilj , naliju se rakije i nešto šmrknu sa sa strane , prangijaju u vazduh , kampuju ... yebe se njima dal na toj bini govori Vuk . Šešelj , Čeda,sve i da ustane Draža iz groba i održi govor sve jedno,ko da neko tamo sluša trtljanja i govorancije .
 
Колико пута си био горе?

Био сам два пута! Први пут сам био згрожен колико је било људи пијаница и свакојаких болида,нисам се задржао ни 15 минута. Други пут сам ишао кад је споменик Дражи постављен али тад није био збор.
Слажем се да је све досад што се тамо организовало било лакрдија,али овај пут ће доћи ветерани волео бих да чујем шта ће рећи и како ће то све да изгледа!
Ја сам да за то да се обележавање устанка одржава уз организацију државе Србије а не онако како је било предходних година! Ја на то гледам као на скидање љаге са дела српске историје за коју комунисти тврде да је укаљана сарадњом са фашистима и као јачање националне политичке опције у Србији!
 
Био сам два пута! Први пут сам био згрожен колико је било људи пијаница и свакојаких болида,нисам се задржао ни 15 минута. Други пут сам ишао кад је споменик Дражи постављен али тад није био збор.
Слажем се да је све досад што се тамо организовало било лакрдија,али овај пут ће доћи ветерани волео бих да чујем шта ће рећи и како ће то све да изгледа!
Ја сам да за то да се обележавање устанка одржава уз организацију државе Србије а не онако како је било предходних година! Ја на то гледам као на скидање љаге са дела српске историје за коју комунисти тврде да је укаљана сарадњом са фашистима и као јачање националне политичке опције у Србији!

Ветерани алкохоличари?
 
Верујем у људе који воле своју земљу.И свој народ.
Никад ме нису интересовала страначка обележја нити разне идеологије а поготово говори разних поликаната.....

И ја кажем да ми смета Драшковић и политика у свему томе! Драшковић то ради ради кампање за изборе!
 
Ово си рекао исправно и потпуно коректно. Свака част.

Међутим, не можемо да зажмуримо на све чешће покушаје рехабилитовања четника који су клали по Србији.

Види овако у прошлом веку су нас други много више и много чешће клали од тих неких четника.
Свима је заборављено по директиви зарад неког помирења, суживота и сличних сра'ња.
Е па ред је да се стави тачка и овде.И на једну хисторију друга тите и комуниста.
А ти се успут запитај зашто Дража није после капитулације завршио у неком њемачком логору као и многи официри тадашање југославије,
пусти оно што су те учили у школама братства и јединства, те погледај где слини просрпски представник и за ким, па сусједе како пореде Јасеновац и Вуковар док просрбија ћути, разне НВо удруге, ма само покушај погледати ствари и из другог угла, зарад Србије и њеног опстанка, можда ти нешто постане јасније...
 
Malo je promašena priča o tome zašto će baš Vuk govoriti i dal je on ovakav ili onakav , dal će govoriti Žika ili Mika , totalna budalaština . Tamo ljudi dolaze da se nažderu i napiju ko svinje , da se valjaju pijani po livadi i neratikulisano pevaju i urlaju u toplom četničkom gay zagrljaju sa kolegom do sebe , da okite pevaljku pod šatrom , okrenu vola ,ispeku roštilj , naliju se rakije i nešto šmrknu sa sa strane , prangijaju u vazduh , kampuju ... yebe se njima dal na toj bini govori Vuk . Šešelj , Čeda,sve i da ustane Draža iz groba i održi govor sve jedno,ko da neko tamo sluša trtljanja i govorancije .


Доста реални показатељи.:)
Ти си рођо изгледа бијо, више пута?:mrgreen:
 
Види овако у прошлом веку су нас други много више и много чешће клали од тих неких четника.
Свима је заборављено по директиви зарад неког помирења, суживота и сличних сра'ња.
Е па ред је да се стави тачка и овде.И на једну хисторију друга тите и комуниста.
А ти се успут запитај зашто Дража није после капитулације завршио у неком њемачком логору као и многи официри тадашање југославије,
пусти оно што су те учили у школама братства и јединства, те погледај где слини просрпски представник и за ким, па сусједе како пореде Јасеновац и Вуковар док просрбија ћути, разне НВо удруге, ма само покушај погледати ствари и из другог угла, зарад Србије и њеног опстанка, можда ти нешто постане јасније...

Нико не спори да су клали по Србији, ко је како хтео и ко је како стигао. Међутим, оно што не можеш да тврдиш то је да је Титова историја да је Дража издајник.

Видиш, у школи сам имао професора из физике коме су породицу заклали четници на његове очи док се он као дете од 3 године сакрио од четничког ножа. Нису били комунисти, да те одмах спречим да напишеш да су четници клали само комунисте. Били су Срби.

Победници у том рату су били комунисти, а историју пишу победници, то је познато.
 
Био сам два пута! Први пут сам био згрожен колико је било људи пијаница и свакојаких болида,нисам се задржао ни 15 минута. Други пут сам ишао кад је споменик Дражи постављен али тад није био збор.
Слажем се да је све досад што се тамо организовало било лакрдија,али овај пут ће доћи ветерани волео бих да чујем шта ће рећи и како ће то све да изгледа!
Ја сам да за то да се обележавање устанка одржава уз организацију државе Србије а не онако како је било предходних година! Ја на то гледам као на скидање љаге са дела српске историје за коју комунисти тврде да је укаљана сарадњом са фашистима и као јачање националне политичке опције у Србији!

:)
Е сад како ће бити у организацији ових, па надам се да ћеш нам пренети утиске...
 
Нико не спори да су клали по Србији, ко је како хтео и ко је како стигао. Међутим, оно што не можеш да тврдиш то је да је Титова историја да је Дража издајник.

Видиш, у школи сам имао професора из физике коме су породицу заклали четници на његове очи док се он као дете од 3 године сакрио од четничког ножа. Нису били комунисти, да те одмах спречим да напишеш да су четници клали само комунисте. Били су Срби.

Победници у том рату су били комунисти, а историју пишу победници, то је познато.

Сад би овде мого да напишем књигу о злоделима комуниста и бивше браће, ал то не води ничему.
Нити је то кога брига.
Но за мене није издајник онај ко је остао после капитулације да се бори.
Такође не желим да спорим да је злочина било.Са свих страна.И биће их опет.Јер рат је такав, све најбоље и све најгоре исплива из појединца тада.
Једноставно Србији треба помирење.Кад смо опростили и заборавили свима, ред је да то учинимо и међу собом.Зарад нас.А за све друге ме заболе....
 
Сад би овде мого да напишем књигу о злоделима комуниста и бивше браће, ал то не води ничему.
Нити је то кога брига.
Но за мене није издајник онај ко је остао после капитулације да се бори.
Такође не желим да спорим да је злочина било.Са свих страна.И биће их опет.Јер рат је такав, све најбоље и све најгоре исплива из појединца тада.
Једноставно Србији треба помирење.Кад смо опростили и заборавили свима, ред је да то учинимо и међу собом.Зарад нас.А за све друге ме заболе....

Ја нисам рекао да комунисти нису чинили злочине. Јесу и те како.
 

Back
Top