Ако смо срби на 24. март морамо обележити дан почетка аграсије како доликује,положити венце на спомен обележја погинулима и запалити свеће!
Власт ће ради ЕУ интеграција покушати да 24.март прође што је могуће неприметно да неби стављали прст у око ЕУ!
То се несме дозволити! Зато 24. марта на улице,да покажемо агресорима да има нас који не праштамо и не заборављамо!
Власт ће ради ЕУ интеграција покушати да 24.март прође што је могуће неприметно да неби стављали прст у око ЕУ!
То се несме дозволити! Зато 24. марта на улице,да покажемо агресорима да има нас који не праштамо и не заборављамо!
Poslednja izmena od moderatora:


