БРАЋО СРБИ НА ПРОТЕСТ 24.МАРТА!

Хоћете ли изаћи на протест 24.марта?

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
Ако смо срби на 24. март морамо обележити дан почетка аграсије како доликује,положити венце на спомен обележја погинулима и запалити свеће!
Власт ће ради ЕУ интеграција покушати да 24.март прође што је могуће неприметно да неби стављали прст у око ЕУ!
То се несме дозволити! Зато 24. марта на улице,да покажемо агресорима да има нас који не праштамо и не заборављамо!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Тако је брате, излазимо обавезно!!!
Можемо да одемо и до амбасада Либије и Белорусије да се извинимо за онај срамни чин бесрамних издајника српског рода!
A mozete i u neki bar na picence svi zajedno da svratite :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Протест организује ПОКРЕТ 1389,ДВЕРИ СРПСКЕ и националне организације!
Треба питати РАДИКАЛЕ и ДСС да подрже протест!

Откуд то,кад не пише на сајту Двери ништа?
Сад је скуп код Руског Цара од 13-16ч.
 
ДА СЕ ЗЛОЧИН НЕ ЗАБОРАВИ

nato-anim.gif


ВЕЧНА СЛАВА СВИМ ПОГИНУЛИМА У НАТО ЗЛОЧИНУ
 
Те изласке и изливе љутње препуштам нешто млађима. Излазим са адекватном "опремом" само ако буде оружана побуна против ЕУро окупације. Све друго нема неког великог смилса, јер ова власт је дошла војном агресијом ЕУ и САД на нашу земљу, силом и репресијом одржава уништитељски про-банкарски режим и само ће силом напустити власт. Немојте да гајите илузије да ће се нешто изменити мирним путем. Неће. ;)
 

Back
Top