Bracne vode

ivana bg

Aktivan član
Poruka
1.491
A jel gledate According to Jim? Ide na Life-u pre Bracnih voda i meni je bas super!
Cak mi se vise dopada nego Bracne vode (bar se ne osecam ko budala dok ih gledam-sorry za one koji ih vole)
Dobro, dobro, znam da nije tema o njima, al evo jedne slicice:lol:

2ez7p1y.jpg

Poslednja izmena:

JAHVE

Poznat
Poruka
8.051
A jel gledate According to Jim? Ide na Life-u pre Bracnih voda i meni je bas super!
Cak mi se vise dopada nego Bracne vode (bar se ne osecam ko budala dok ih gledam-sorry za one koji ih vole)

2ez7p1y.jpg

pederska serija,takvih ima kolko oces puna kuca,pod istim krovom,sam svoj majstor...............bracne vode su prva serija koja ismeva srecnu porodicu bez problema.
stiv mi je bio bolji od jeffersona mada ima i ovaj svojih provala.

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.525

2ez7p1y.jpg

Ovo i jos nekoliko serija pre ove sam gledao na [email protected] tv...mislio sam da su se te serije zavrsile... :confused:

Inace, super serija...:D

Poruka
15
Ako razumete spanski, mozete pogledati na youtube-u argentinsku verziju serije Married with children.Zaista je dobro uradjena, nagradjena je veoma prestiznom nagradom Martin Fierro, glumci su fantasticni. Meni je bolja od originala.

Guillermo Francella - Pepe Argento (Al)
Florencia Pena - Moni Argento (Peggy)
Luisana Lopilato - Paola Argento (Kelly)
Dario Lopilato - Coqui Argento (Bud)

2z868hl.jpg

2r4smdy.png

29mvkpj.jpg

TEA_93

Domaćin
Poruka
4.146
Sećate se kad je Foks počinjao da emituje seriju, pa su epizode bile sinhronizovane ko dečji crtaći? Posle su brzo prestali sa sinhronizovanim verzijama i ubacili titl... što me nije iznenadilo. :D

xaxa, upravo to sam htela da napomenem, a ja i nisam neki fan sinhronizacije ovakvih tippva serija, pa sam u shirokom luku zaobilazila ovu seriju... Ali kasnije je ubachen titl i serija je dobra stvar... ;)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.