Bracna reputacija ili koliko ili hronika baronica Minhauzen

Da li biste ozenili devojku koja se sexala sa vishe tipova?


  • Ukupno glasova
    32
  • Anketa je zatvorena .

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Sa devojkom ste, volite se, spremni ste za brak...koliko vam smeta brojka pre vas? :think: Da li je to bitno, da li zamishljate shta je radila sa njima i sl? :neutral:
Evo po cenu da budem retrogradan, zaostao i out, i kkad bih se zenio ( shto se verovatno nikad nece desiti) brojka ne sme da predje 1.
E sad kako bih ja to znao. :think: Nemam pojma al bih kopao.
Uzasi promiskuiteta su zahvatili nashu zemlju, i uprljali zenskinje.:confused:

S druge strane da li za mushkarce vazi ista pricha, tj. kako devojke gledaju na recke svog dragog? :think:
 
Poslednja izmena:
Sa devojkom ste, volite se, spremni ste za brak...koliko vam smeta brojka pre vas? ;think: Da li je to bitno, da li zamishljate shta je radila sa njima i sl? :neutral:
Evo po cenu da budem retrogradan, zaostan i out, i kkad bih se zenio ( shto se verovatno nikad nece desiti) brojka ne sme da predje 1.
E sad kako bih ja to znao. :think: Nemam pojma al bih kopao.
Uzasi promiskuiteta s zahvatili nashu zemlju, i uprljali zenskinje.:confused:

S druge strane da li za mushkarce vazi ista pricha, tj. kako devojke gledaju na recke svog dragog? :think:


Odlicna tema, vidim da pravis spinof moje teme, koje je upravo postavljena "Mi i Vi na Ti?!". Ja necu imati tih problema sa svojim muzem, jer sam nevina. Njegov zivot pre me ne interesuje, kao sto ni njega ne treba da interesuje moj zivot.
 
Odlicna tema, vidim da pravis spinof moje teme, koje je upravo postavljena "Mi i Vi na Ti?!". Ja necu imati tih problema sa svojim muzem, jer sam nevina. Njegov zivot pre me ne interesuje, kao sto ni njega ne treba da interesuje moj zivot.

:hahaha::hahaha: Bila i jedna mala kod mene u kraju, veoma popularna. Tresla se ko blesava ali samo u gu.zu. :rumenko: Kaze cuva ovu drugu rupu za muza. :mrgreen:
 
Sa devojkom ste, volite se, spremni ste za brak...koliko vam smeta brojka pre vas? ;think: Da li je to bitno, da li zamishljate shta je radila sa njima i sl? :neutral:
Evo po cenu da budem retrogradan, zaostan i out, i kkad bih se zenio ( shto se verovatno nikad nece desiti) brojka ne sme da predje 1.
E sad kako bih ja to znao. :think: Nemam pojma al bih kopao.
Uzasi promiskuiteta su zahvatili nashu zemlju, i uprljali zenskinje.:confused:

S druge strane da li za mushkarce vazi ista pricha, tj. kako devojke gledaju na recke svog dragog? :think:

najbolje da nadjes nevinu pa je odmak zeni.
ali i himen moze da se kupi:P
najbolje se baci na celibat, da te ne uprljaju "uprljane zene".
 
Sa devojkom ste, volite se, spremni ste za brak...koliko vam smeta brojka pre vas? ;think: Da li je to bitno, da li zamishljate shta je radila sa njima i sl? :neutral:
Evo po cenu da budem retrogradan, zaostan i out, i kkad bih se zenio ( shto se verovatno nikad nece desiti) brojka ne sme da predje 1.
E sad kako bih ja to znao. :think: Nemam pojma al bih kopao.
Uzasi promiskuiteta su zahvatili nashu zemlju, i uprljali zenskinje.:confused:

S druge strane da li za mushkarce vazi ista pricha, tj. kako devojke gledaju na recke svog dragog? :think:

A kad smo vec kod teme, sve je dobro dokle god nije trocifrena brojka. :PPPPPPPP

Sad ozbiljno, mislim da prosla iskustva partnera ne mogu da budu problem ako znate sta trazite i "GDE trazite"... :) Pa sta sad ako je imala partnere pre vas, to je normalno. Osim ako ne jurite srednjoskolke. :mrgreen:
 
A neisprichani abortusi, oral i anal? :think:

Ako ocekujes da ona tebe na taj nacin zadovoljava, a kritikujes je sto je to radila u proslim vezama, onda si licemer. PA STA SAD? Ako je volis i ako ona tebe voli. U cemu je problem. A sta ako su tebe ribe oralno zadovoljile pre nje, sta ona treba da kaze. :/

Kada je o abortusima rec, pa moj savet svima je da koriste zastitu. Moze devojci da se dogodi da zatrudni, ali opet sta sad. Bila je u vezi i desilo se. Bitno je da nema zdravtvene probleme zbog toga.
 

Back
Top