Браћа Руси обележили годишњицу страдања српског народа од стране НАТО пакта у Москви са паролом "Нас и Срба 200 милиона"!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.362



Браћа Руси обележили вечерас годишњицу страдања српског народа од стране НАТО пакта у Москви са паролом

"НАС И СРБА 200 МИЛИОНА!"

https://mondo.rs/Info/Svet/a1613680...-Rusiji-na-godisnjicu-NATO-bombardovanja.html

СПАСИБА БРАТЬЯ!

🇷🇺СЛАВА РОССИЙСКОМУ СОЛДАТУ ОСВОБОДИТЕЛЮ ОТ фашизма 💪💪❤️🇷🇺



Работайте БРАТЬЯ
🥊🇷🇺💪
 
🇷🇺🇷🇸В годовщину кровавой НАТОвской агрессии против братской Югославии от имени многих русских патриотов: Как и сербы мы не забудем и не простим! Руси и Срби браћа заувек
 
photo_2022-03-25_01-22-59.jpg

🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺
▪️Выпущено 50 тысяч снарядов
▪️58 574 боевых вылетов НАТОвской авиации
▪️Сброшено 25 тысяч тонн взрывчатых веществ
▪️Уничтожено 300 заводов
▪️Повреждено и разрушено 190 школ и 20 больниц
▪️280 тысяч сербов были вынуждены покинуть Косово и Метохию
▪️Материальный ущерб составил 30-100 млрд. долл.
▪️Погибло порядка 1500- 2000 мирных жителей
▪️Убито 1002 военнослужащих
▪️79 детей погибло

🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸
▪️Испаљено 50.000 пројектила
▪️58.574 налета НАТО авиона
▪️Бачено 25.000 тона експлозива
▪️Уништено 300 фабрика
▪️Оштећено 190 школа и 20 болница
▪️280.000 Срба напустило Косово и Метохију
▪️Материјална штета између 30-100 милијарди долара
▪️Страдало између 1500 и 2000 цивила
▪️1002 војника погинула
▪️79 деце убијено
 
Овај Свет каквим га познајемо до сада..Он се дефинитивно мења.
Или ћемо сви да загинемо ил ћемо преко Ноћи да се пробудимо као Хероји,
чисто да нас се Часни Преци не стиде.

налетео на страшан текст..прочитајте:

Ne vidim u cemu je problem Nemcima da dodju na moskovsku berzu, kupe rublje i sa tim rubljama plate robu??? Pri tom, kolicine i cene iz potpisanih ugovora ostaju iste (za razliku nod lopuza iz Nemacke i sve ostale koje bez razloga povecavaju cenu benzina). Rusi su naterali one koji su im ukrali novac, da donesu svoju valutu u Moskvu i kupe rublje, tim rubljama plate robu, i tako i valuta i rublje ostaju u Rusiji. Sta je tu "osveta Putina". U svakom ugovoru postoji tacka: VISA SILA, a visa sila nije samo rat, to je i kradja novca svom partneru iz ugovora. Svaka normalna drzava treba da stiti svoju valutu. Problem je kod onih koji svoj bruto drzavni proizvod (bez obzira nizak ili visok), ne pokrivaju proizvodnjom, vec malverzacijama sa vrednosnim papirima. Jos 1989, jedan od sovjetskih finasijera u vladi, predlagao je da se predje na rublje, ali ga je progutala prozapadna banda. Lepo je bilo da ukrades tudje pare, sad idi u Moskvu, kupuj rublje i placaj, tesko da ce biti povratka na evro i dolar. Kina, Indija, Rusija, Brazil i Juznoafricka republika (a verovatno se pridruzuju Saudijska Arabija i Iran), vec imaju medjusobne ugovore u nacionalnoj valuti. Zapad je hteo da unisti Rusiju, a ko da unisti, Bajden, Dzonson, Psaki, Makron, Sulc, njihova inteligencija je ispod nivoa trave. Sve su uvek resavali silom I pretnjama, kome sad mogu da prete, Sijuksima, Apacima I Kajovama. I ko je to Zapad, Kanada, Amerika, Evropa (bez Srbije), Japan, Australija... I koliko je to ljudi, oko milijarde, a gde su Kina, Indija, Juzna Amerika, Afrika, Rusija, Arapski svet? Zapadna tehnoloska snaga se merila pljackama ostalog sveta, tih pljacki vise nema. Najblizi saradnik SAD, Sadijska Arabija ima novog kralja, koji je svog oca odavno pritiskao da "Amere" posalje tamo gde im je mesto. Kada ga je Bajden pozvao da razgovara o uvecanju proizvodnje nafte, desilo se ono sto nikada nije u diplomatskim odnosima, posebno sa SAD, kralj Saudijske Arabije, nije zeleo da razgovara sa predsednikom SAD!!! Obratio se Bajden i Maduru u Venecuelu, ali osim sto je tamo 70% nafte u vlasnistvu GAZ PROMA i Kineza, Maduro je napomenuo kako su "Ameri" hteli da ga lincuju pre neku godinu. "Ameri" su se spustili do toga da se obrate cak i Iranu, ali odgovor je bio isti. Niko vise ne veruje da njihov novac nece da zavrsi u dzepovima anglosaksonaca, kao novac ruskih tajkuna. Sad kad nema nafte koju su posle ubistva 100000 Iracana vozili preko Sirije (gde su pre bombardovanja Asada proglasili diktatorom i ubicom svog naroda), odakle su isterani od strane ruske vojcke, nema droge iz Avganistana, ostala im je samo jadna Ukrajina da uz pomoc vazala iz EU, nesto ucare. Cak i njima je jasno da od toga nema nista, pre nego sto je resio da im da po labrnji, Putin se dobro pripremio, a pripremao se 20 godina. Za to vreme, americka administracija se od jednog od najjacih diplomata u istoriji, Henrija Kisindzera, spustila na ove danasnje polupismene jadnike. Opasno je to, sto "Ameri" dok padaju zele da povuku mnoge sa sobom. Jedino se nadam da Srbija ima pameti da ostane na onom drugom spisku gde ima vise od sedam milijardi ljudi.
 
Браћа Руси обележили вечерас годишњицу страдања српског народа од стране НАТО пакта у Москви са паролом
vrhunac licemerja! obelezavaju gidisnjicu od NATO agresije u Srbiji, a danas to isto oni rade u Ukrajini!
gde su "braća" bila '99. kad su 3 meseca pljustale bombe po Srbiji? cutali k'o p*čke, nisu smeli da pisnu! hvala im sto obelezavaju gidisnjicu, ali mozemo mi i sami...
 
vrhunac licemerja! obelezavaju gidisnjicu od NATO agresije u Srbiji, a danas to isto oni rade u Ukrajini!
gde su "braća" bila '99. kad su 3 meseca pljustale bombe po Srbiji? cutali k'o p*čke, nisu smeli da pisnu! hvala im sto obelezavaju gidisnjicu, ali mozemo mi i sami...
Врхунац глупог поста!
Коментар класичног затуцаног русофоба који нема ни елементарно знање ни елементарни стид!
 
Врхунац глупог поста!
Коментар класичног затуцаног русофоба који нема ни елементарно знање ни елементарни стид!
Šta je pogrešno rekao?

Od kad su počeli agresiju na Ukrajinu,rusi često spominju Srbiju i bombardovanje 99.
Jesmo im mi izgovor,opravdanje ili šta?NATO je 99 razorio Srbiju,sad možemo i mi Ukrajinu.....ma nemoj.
I sad su se setili Srbije i da smo braća.

Istina boli znam.
 
Врхунац глупог поста!
Коментар класичног затуцаног русофоба који нема ни елементарно знање ни елементарни стид!
a ovo je komentar tipicnog rusofilskog trola sa 2 gr. mozga, koji nema argumente za raspravu pa onda krece da vredja.
 
vrhunac licemerja! obelezavaju gidisnjicu od NATO agresije u Srbiji, a danas to isto oni rade u Ukrajini!
gde su "braća" bila '99. kad su 3 meseca pljustale bombe po Srbiji? cutali k'o p*čke, nisu smeli da pisnu! hvala im sto obelezavaju gidisnjicu, ali mozemo mi i sami...

Kako gde su bili? Pa na Kosmetu, npr.
 
Kako gde su bili? Pa na Kosmetu, npr.
da, da... kad se zavrsilo bombardovanje usli demonstrativno sa 5 tenkova na kosovo, pa ih jos brze najurili nego sto im je trebalo vremena da dodju!
 
da, da... kad se zavrsilo bombardovanje usli demonstrativno sa 5 tenkova na kosovo, pa ih jos brze najurili nego sto im je trebalo vremena da dodju!

Sa 5 tenkova? Ajde proveri ti to malo bolje. I niko ih nije najurio.
 
Sa 5 tenkova? Ajde proveri ti to malo bolje. I niko ih nije najurio.
to sa "5 tenkova" je bilo figurativno, jer takva "bratska sila" je mogla mnogo vecu podrsku da nam pruzi... da su imali m*da!
 
a ovo je komentar tipicnog rusofilskog trola sa 2 gr. mozga, koji nema argumente za raspravu pa onda krece da vredja.
Не, друшкане, не. Љути се колико хоћеш а ли у пар реченица описао си себе до детаља. И Дучић би ти позавидео.
 
Šta je pogrešno rekao?

Od kad su počeli agresiju na Ukrajinu,rusi često spominju Srbiju i bombardovanje 99.
Jesmo im mi izgovor,opravdanje ili šta?NATO je 99 razorio Srbiju,sad možemo i mi Ukrajinu.....ma nemoj.
I sad su se setili Srbije i da smo braća.

Istina boli znam.
Још један русофоб који и да му црташ неће разумети!
И ти књигу у руке.
 
to sa "5 tenkova" je bilo figurativno, jer takva "bratska sila" je mogla mnogo vecu podrsku da nam pruzi... da su imali m*da!

Ti zaista hoćeš da kažeš da je Rusija trebala da ratuje za nas? Pa, mi smo ti koji smo povukli vojsku i policiju sa Kosmeta, zašto bi Rus vodio naše ratove? Posle toga Rusi ulože veto u SB UN, a mi im damo praktično legitimitet. Očekivati da slaba Rusija '99-te godine vodi naše ratove, pa to je neozbiljno u najmanju ruku.

A i to mi se dopada, vi u svakoj diskusiji pričate figurativno, juče bole priča kako sve zna, a onda završi diskusiju sa možda i verovatno, ti napišeš pet tenkova, ja ti dam nepreglednu kolonu kao samo jedan deo, a ti kažeš figurativno.

Pa, hajde pre nego što donesete neke zaključke i pričate nešto proverite malo o čemu se radi.

Rusi bili na Kosmetu zvanično od '99-te do 2003, ako je to brže nego što su došli, onda ok.
 
Poslednja izmena:
Ti zaista hoćeš da kažeš da je Rusija trebala da ratuje za nas? Pa, mi smo ti koji smo povukli vojsku i policiju sa Kosmeta, zašto bi Rus vodio naše ratove? Posle toga Rusi ulože veto u SB UN, a mi im damo praktično legitimitet. Očekivati da slaba Rusija '99-te godine vodi naše ratove, pa to je neozbiljno u najmanju ruku.
pa sto se onda lozimo da smo mi neka "braca", ako njih u sustuni boli .l. za nas?
 
pa sto se onda lozimo da smo mi neka "braca", ako njih u sustuni boli .l. za nas?

Ako neko istovari na drugom delu Evrope toliku ratnu tehniku i dođe tu da brani tvoje položaje, ne možeš baš reći da ih boli za nas, zar ne?

Isto tako, ne možeš očekivati od Rusa da budu veći Srbi od Srba i da ratuju dok se mi povučemo, zar ne?

Saberi dva i dva, prosto je. Braća smo po kulturi, nasleđu, veri, jeziku, pismu, po hiljadu stvari, ali moraš da razumeš i interese nekad, u životu samo te majka i otac vole bezuslovno. Na kraju krajeva, nismo ni mi baš kao Belorusi jasno i glasno rekli za koga smo, nego se malo kurvamo ovamo, malo onamo i molimo Boga da nas ne sastavi niko, tako da nije to tako jednostavno. Prosto značajno su nam bliži nego Ameri ili Francuzi, Nemci po svemu.
 
Не, друшкане, не. Љути се колико хоћеш а ли у пар реченица описао си себе до детаља. И Дучић би ти позавидео.
opet trolujes
 

Back
Top