Quantcast

BRACA I SESTRE

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Imam stariju sestru.Stariju 3 godine.Mnoooogo smo razlicite,pocev od fizickog izgleda,preko ambicija,zavrsno sa potpuno razlicitim pogledom na zivot.Ali se lepo slazemo.U stanju smo da se zakrvimo pa da za 5 min. pijemo kafu zajedno.Mislim da izmedju ostalog sluzimo jedna drugoj za izbacivanje negativne energije!:)
Kad smo bile mladje bilo je isto.Uvek me je vukla sa sobom na zurke njenog drustva i to svojevoljno!Ma super mi je seka!

Poruka
16.108
Joooooooj uh...Imam nazalost maldjeg brata od sebe 3 godine..ako nekoga zanima kakav je moj brat neka ode na HELLEN-inu temu :"uh ako ih sad nisam...." pa tamo sve pise o mom smotanom i razmazenom bratu..
Uopste se ne slazemo i skroz smo razliciti...cak ima i neku devojku koja ga zavlaci ali ja ne zelim da se mesam u to jer ce njoj poverovati nego meni...ali ok
ON skorpija ja BIK trebalo bi da se slazemo ali NIKAKO e NIKAKO....nemam nista zajednicko osim roditelja...Valjda :?:?:?:?

Kedi

Zainteresovan član
Poruka
304
Ja imam stariju sestru, 3 godine, i dva smo sveta razlicita...I ja njoj dodjem kao starija sestra, malo cudno, ali nju su mnogo stitili, prvo dete, mamina i tatina mezimica. Pa je tako postala i moja mezimica...
Postale smo bliske u trenutku kada je obolela od hipertireoze, ali spontano, ne kao kad znamo da nekoga gubimo...I pocele smo dosta da razgovaramo, obe sa spustenom loptom, jer ona ni u kojem slucaju nije smela da se nervira i bude pod stresom...
I sad kad se ne vidimo u toku dana, smsujemo se, cujemo, i ujutru obavezno sumiramo jucerasnji dan...

Poruka
7.935
Samantha Jouns:
Joooooooj uh...Imam nazalost maldjeg brata od sebe 3 godine..ako nekoga zanima kakav je moj brat neka ode na HELLEN-inu temu :"uh ako ih sad nisam...." pa tamo sve pise o mom smotanom i razmazenom bratu..
Uopste se ne slazemo i skroz smo razliciti...cak ima i neku devojku koja ga zavlaci ali ja ne zelim da se mesam u to jer ce njoj poverovati nego meni...ali ok
ON skorpija ja BIK trebalo bi da se slazemo ali NIKAKO e NIKAKO....nemam nista zajednicko osim roditelja...Valjda :?:?:?:?
pa dobro al' opet brat ti je................ne mozes reci -nazalost!

Poruka
7.935
webhanuma:
Dobila me sestra kad je imala preko 8 ;-P Nije podnosila gubitak reflektora pozornice ostatka familije olako, pa me kinjila do neke 10te, onda do tipa 15te nemamo nikakav kontakt,kada na zalost dobija majcinski nagon i pocne da ga ispoljava na meni.
Bliske jesmo... dakle protok informacija je neogranicen, ali toliko je nepremostiva barijera koju su nasi karakteri izgradili da je to zalosno. Ne znam vise kome da se zalim... pisala sam i Deda Mrazu ove godine ;-P
jel ti ozbiljno ili...........?