Quantcast

Boziji zapisi

moca77

Aktivan član
Poruka
1.661
Nalaze se u biblioteci u kojoj su zapisana sva nasa dela, sve sto ste znali i sve sto ste osecali je tamo. I sva nasa dela su tamo.
"Ni vatra ni vetar, ni rodjenje ni smrt, ne mogu izbrisati nasa dobra dela."

To jeste tacno i jedan deo toga sto si rekao covek ne moze sa preciznoscu demistifikovati tako da to cak i mozes nazvati kao sto si rekao pomalo arhaicno "Boziji zapisi" ako uzmemo da je Bog energetsko polje koje povezuje sve.

Sve to funkcionise kao nasa informatika, sustina je ista.

• Kako funkcionisemo mi - lokanlni kompjuter :

Po neuropsihologiji covek poseduje operativnu memoriju kao sto kompjuter ima RAM radnu memoriju. Ona ima ogranicen kapacitet i dugorocnu predsvesnu memoriju kao sto kompjuter ima hard disk koja ima ogroman kapacitet. Dugorocna memorija jednog coveka sve belezi sto mu se desava u zivotu. Jedan deo dugorocne memorije ono sto mislimo da je nevazno odlazi u nesvesno to jest u "zaborav" ali se moze raznim metodama vrati u dugorocnu pa i u operativnu memoriju.

• Kako funkcionise kolektivna memorija - Bog ili globalni internet :

Kao sto sam naslav kaze ona funkcionise kao internet a internet funkcionise uz pomoc mreze ili povezanosti. Povezanost je naravno bezicna uz pomoc kvantnog polja koje ima karakteristike talasa znaci nije materijalno. Tako cesto mozemo osetiti pozitivnu ili negativnu vibraciju druge osobe a da nam ona verbalno nista ne kaze o tome. Najbolji dokaz da postoji kolektivna memorija, u sta sam se i ja licno uverio, je psihoterapeutska metoda koja se zove "porodicna konstalacija" ili drugi naziv "poredak ljubavi". Pri tim radovima prisutna osoba moze da oseti senzacije i osecanja koje su u vezi sa osobom koja nije prisutna fizicki u prostoriji. Osoba koja radi rad moze da oseti nesto sto zna samo ta osoba koja nije prisutna. U tim radovima osoba koja nije prisutna ne mora biti ziva. To sve znaci da se informacija koja je nematerijalne prirode belezi u neku vrstu energetskog ili kvantnog polja. Bilo bi malo pretenciozno od mene ako bi poceo da govorim o detaljima, to jest pod kojim sve to mehanizmima funkcionise jer se o tim detaljima ne bave cak ni oni koji vode te psihoterapeutske radove. A jedan deo i treba da bude prekriven tajnom jer u suprotnom zivot ne bi bio interesantan.

Poslednja izmena:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.