Božija volja

Zašto roditelj želi da dete njegovo bude njegovo ogledalo? Zašto majstor želi da njegova rukotvorina bude njegovo ogledalo?
Ja ne želim da moja deca budu moje ogledalo.
Želim da budu poštene, dobre, samosvesne i nezavisne, snalažljive osobe spremne za veliku arenu zvanu Život.
I želim da ne počine iste greške koje sam ja u svom životu počinio.

Zapravo, kada se pogledam u ogledalo ne bih želeo da baš previše liče na ovo što vidim.

Ja ne želim da moja deca budu moje ogledalo.
Želim da budu poštene, dobre, samosvesne i nezavisne, snalažljive osobe spremne za veliku arenu zvanu Život.
I želim da ne počine iste greške koje sam ja u svom životu počinio.

Zapravo, kada se pogledam u ogledalo ne bih želeo da baš previše liče na ovo što vidim.

Znači ipak želiš da budu Tvoje ogledalo. Kažeš ne bi želeo da prave greške koje si Ti pravio i kažeš da bi želeo da budu pošteni, dobri, samosvesni i nezavisni.

Ovo drugo, kada se pogledaš u ogledalo, hteo to Ti ili ne, Tvoja deca fizički liče na tebe jer si ih Ti pravio. ;)

Y:
A, jok... nisi ti fanatik. :)
Aj sad, dosta spama... :mrgreen:

:cmok: evo:)
moze covek kada da sve od sebe i opet ne uspe da postigne zeljeno ,da se pozove na Bozju Volju--tj da kaze da je bila BOzja Volja da ne uspe--ali samo u tom slucaju--ako je sam uradio sve sto je potrebno....Ne moze da se opravdava Bozjom Voljom ako nije ni probao:)

Back