bozicne sms poruke...

Dali su se jos nekome smucile prepisane sms poruke za bozic koje nemaju preterano veze sa mozgom a sa verom jos manje?

mozda bi trebalo da napravimo top 10

Meni se one ne svidjaju samo iz razloga sto osoba koja salje takvu poruku salje automatski to, bez iskrene zelje u tome sta pise. Ne koncentrise se na odredjenu osobu sa tom zeljom nego stavi na sand all i udri.....
 
Meni se one ne svidjaju samo iz razloga sto osoba koja salje takvu poruku salje automatski to, bez iskrene zelje u tome sta pise. Ne koncentrise se na odredjenu osobu sa tom zeljom nego stavi na sand all i udri.....

Da. I mene to najvise nervira,
Vise volim kad dobijem poruku koju znam da se neko potrudio sam da smisli, za NG ili rodjendan, umesto sto samo prosledi neku "poeziju"...ptice cvrkucu,potok zubori...z:hm:
 
"Domaćine dobre kuće seci badnjak u svanuće,nek se vidi srbi da smo i da veru održasmo ne klečimo,nit se klanjamo nego boćič proslavljamo." ???
"Neka badnjak sveto drvo udovolji mojoj želji da u sreći i bogatstvu žive moji prijatelji,srećan badnjak,badnji dan a i Božić sutradan!" A gde su u toj želji ljubav i zdravlje...
Ima ih mnogo,svake godine neki stihoklepac doda još neku i one se vrte u krug,od jednog do drugog,iste se i pošalju ,iste se dobiju.
Kao da se svi utrkuju ko će lepšu da pošalje.Ne volim poruke u stihu.
Meni je najbolje da se kratko napiše "Mir Božji,Hristos se rodi!"
 
Kakav mir božiji kad ti 200 puta zazvrči telefon za veče...z:((

Pa i to.Kad bi bar malo ranije pisali,ili na Božić pre ili posle ručka,ovako,desi mi se da dobijem poruku,a još ni oči nisam otvorila,ili u vreme ručka neznaš šta je gore.Jedino što isključim telefon pre nego što udjem u crkvu,pa se osećam pošteđnom...A da kažem nekome,uvrediće se smrtno.
 

Back
Top