Božanski i satanski raspored duginih boja

Slap888

Primećen član
Poruka
926
Da se ne sablazni srce vaše na moj avatar - cvijetić u duginim bojama. Kao prvo taj "cvjetić" avatar nećete nigdje naći na gogle tražilici, on je prosto moj izum i važan simbol u mojoj radnoj knjizi o Duhu Svetom i Drvetu života.

Raspored boja je gore ljubičasta a dole crvena, dakle niža frekvencija boja prema gore, višoj frekvenciji. To je simbol uzlaznog puta ka Bogu. Duga je inače Božji simbol. Takav raspred boja poznat je i u bojama čakri gdje je najniža čakra u crvenoj boji a najviša u ljubičastoj.

Satanski raspored boja je obrnut i mogli bi reći da se radi o udaljavanju od Boga...jer je Očeva ljubičasta boja dole a prema gore dolazi se do crvene boje koja je najniže frekvencije u tom spektru. Taj raspored je simbol pada i takav raspored koriste predstavnici "parade ponosa" na ulicama; njima je dakle crvena boja gore a ljubičasta dole.

Taj simbol "cvjetić" je zapravo simbol Davidove zvijezde sa šest krakova. To je Kristovo Drvo života na kojemu počiva šest duhova ili darova (Izaija 11:2). Središte Davidove zvijezde je središnji krug ili Kristov duh, sedmi duh Duha Svetog jer se Duh Sveti sastoji od 7 duhova ( informacija kod Otkrivenja 1:4). U Davidovoj zvijezdi taj sedmi duh je prikriven ali ga ja svojim preciznijim simbolom razotkrivam. Židovska minora svjećnjak sa sedam svijeća je također "razotkrivanje" Davidove zvijezde jer taj simbol također prikazuje sedam duhova Duha Svetog - Boga. I kad se kaže da je Čovjek stvoren "na Božiju sliku i priliku" onda se može reći da je to izvedeno na sliku i priliku Duha Svetog jer čovjek ima na svojoj duši sedam svjetiljki ili čakri. Na takvu sliku i priliku stvoren je i duhovni svijet, Nebo sa sedam neba ili nebesa.

Znamo iz Pisma da je čovjekovo tijelo "Božija kuća" a također možemo doznati da je i Nebo Božija kuća, dok mu je zemlja "podnožje".

Ovo je još jedan dokaz da je i Duh Sveti Bog jer smo stvarani na Njegovu strukturalnu sliku i priliku jer smo tom slikom "hram Božji" ili hram Duha Svetog.

Oni koji negiraju Duha Svetog kao Boga ovo ne mogu opovrći...pa neka se grizu. Ja sam na ovom forumu da donosim novoga u kršćansku teologiju. To što sam najbolji teolog na svijetu nije baš nešto veliko...Bog je nepregledno polje spoznavanja a ja sam još daleko od veeelikog znanja i spoznaja.

čisto da se zna šta ti je bilo na avataru kad si ovo pisao

1695573330327.png

Da bi se borili protiv "duginih boja" onih koji su Božiju dugu izokrenuli i prigrabili sebi pobjeda u tom filozofskom,političkom i teološkom duelu bila bi afirmacija duge sa obrnutim rasporedom boja nego što se to vidi na zastavama "parade ponosa".

Točno je da duga na nebu ima "njihov" raspored Boja...ali to je zato jer je Bog u tom luku onaj koji se spušta na zemlju i hoće sa ljudima savez pa je u luku ljubičasta boja dole. Ali kad se čovjekov put prema Bogu (gore) uspravi onda je raspored boja obrnut - ide se gore kao Bogu. Silazni put simbolizira spuštanje goluba a uzlazni put simbolizira uzdizanje božanske zmije ili kundalinija iz najdonje čakre. Nije li Isus u tom smislu rekao da budemo mudri "kao zmija" ukazujući na uzlazni put !?

Da bi se borili protiv "duginih boja" onih koji su Božiju dugu izokrenuli i prigrabili sebi pobjeda u tom filozofskom,političkom i teološkom duelu bila bi afirmacija duge sa obrnutim rasporedom boja nego što se to vidi na zastavama "parade ponosa".

Točno je da duga na nebu ima "njihov" raspored Boja...ali to je zato jer je Bog u tom luku onaj koji se spušta na zemlju i hoće sa ljudima savez pa je u luku ljubičasta boja dole. Ali kad se čovjekov put prema Bogu (gore) uspravi onda je raspored boja obrnut - ide se gore kao Bogu. Silazni put simbolizira spuštanje goluba a uzlazni put simbolizira uzdizanje božanske zmije ili kundalinija iz najdonje čakre. Nije li Isus u tom smislu rekao da budemo mudri "kao zmija" ukazujući na uzlazni put !?
vidim objasnio si ono što me interesovalo...nego čini mi se da samo fantaziraš....Isus i Kundalini,,,,ako se kaže Kundalini je zmija ne bi li to trebalo da asocira na nešto satansko?

evo slika duge....na dnu je ljubičasta a na vrhu crvena...kod tebe i u čakrama je obrnuto...da li to znači da ste ti i oni koji su odredili boje za čakre satanisti?
Pogledajte prilog 1416203 Pogledajte prilog 1416204
Hvala na slikovnim prezentacijama...pogledaj moj drugi post gore gdje sam objasnio raspored boja u luku i na čovjekovom drvetu života. Tvoja slika iz prirode desno je fantastična.. Ako je tvoje autorsko djelo onda bih te zamolio da mi je ustupiš /odobrenje/ za moju radnu knjigu. Ne bih htio gaziti nečija autorska prava...

Hvala na slikovnim prezentacijama...pogledaj moj drugi post gore gdje sam objasnio raspored boja u luku i na čovjekovom drvetu života. Tvoja slika iz prirode desno je fantastična.. Ako je tvoje autorsko djelo onda bih te zamolio da mi je ustupiš /odobrenje/ za moju radnu knjigu. Ne bih htio gaziti nečija autorska prava...
nije moja slika...ukucao na googleu rainbow i odabrao sliku gde se najbolje vidi duga...

ima logike tvoje objašnjenje zato što ljubičasta ima najvišu frekvenciju a crvena najnižu...rast je ka višim frekvencijama

1695574342726.png

zanimljivo je koliko je spektar boja veoma uzan deo fekvencijskog spektra
1695574450478.png

šta misliš da li nam EM smog od WiFi uređaja i mobilne telefonije snižava frekvenciju jer je u opsegu ispod infracrvene?

Poslednja izmena:
vidim objasnio si ono što me interesovalo...nego čini mi se da samo fantaziraš....Isus i Kundalini,,,,ako se kaže Kundalini je zmija ne bi li to trebalo da asocira na nešto satansko?

Ne nužno...skupčana zmija simbolizira nešto podlo, u zasjedi. Tako je i u indijskoj yogi ta skupčana zmija u najnižoj čakri simbol neznanja i griješnog stanja čovjeka. Da je zmija (ispružena) kao simbol apsolutno zlo ne bi je Isus uspoređivao sa mudrošću. Osim toga zmija nije prokleto stvorenje jer na Novoj zemlji Izaija (mislim) spominje da će se djeca igrati sa lavovima i zmijom.

I drugo, nešto veličanstveno možeš zamjetiti u četvrtom simbolu ili četvrtoj čakri, slici koju si ti postavio. Ajde prijatelju sagledaj taj drevni stari indijski simbol i reci što vidiš !?

Ne nužno...skupčana zmija simbolizira nešto podlo, u zasjedi. Tako je i u indijskoj yogi ta skupčana zmija u najnižoj čakri simbol neznanja i griješnog stanja čovjeka. Da je zmija (ispružena) kao simbol apsolutno zlo ne bi je Isus uspoređivao sa mudrošću. Osim toga zmija nije prokleto stvorenje jer na Novoj zemlji Izaija (mislim) spominje da će se djeca igrati sa lavovima i zmijom.

I drugo, nešto veličanstveno možeš zamjetiti u četvrtom simbolu ili četvrtoj čakri, slici koju si ti postavio. Ajde prijatelju sagledaj taj drevni stari indijski simbol i reci što vidiš !?
Davidova zvezda...nego ja ne volim taj simbol...
1695574805514.png

1695574897905.png

ima simboliku Saturna koji ima večnu oluju u obliku heksagona...

1695575061671.png

Saturn se smatra za crno Sunce odnosno za mesto odakle se kontroliše matriks na Zemlji

Davidova zvezda...nego ja ne volim taj simbol...
Pogledajte prilog 1416223
E nije samo zvijezda šestokraka...ima toga još na tom simbolu a najvažnije je i pozicija tog simbola. No neću ti sve otkrivati.....ipak ja u svojoj radnoj knjizi iznosim gomilu važnih i univerzalnih teoloških činjenica.

A ovo gore sa tri zvijezde je glupa igrarija...kao prvo - ne može šestica biti unutar krakova i u sredini-...u sredini je sedmica i to sam rekao gore u svom početnom postu.

E nije samo zvijezda šestokraka...ima toga još na tom simbolu a najvažnije je i pozicija tog simbola. No neću ti sve otkrivati.....ipak ja u svojoj radnoj knjizi iznosim gomilu važnih i univerzalnih teoloških činjenica.

A ovo gore sa tri zvijezde je glupa igrarija...kao prvo - ne može šestica biti unutar krakova i u sredini-...u sredini je sedmica i to sam rekao gore u svom početnom postu.
što se pozicije tiče...srčana čakra...tu je verovatno pozicija duše u telu...

što se pozicije tiče...srčana čakra...tu je verovatno pozicija duše u telu...

Davidova zvijezda je Sinov, Kristov simbol. Možeš također vidjeti da ta čakra ima i 12 latica...12 učenika,12 plemena Isusvog Izraela.
Za poziciju duše...sad mi pamet staje...zasad mi se sviđa ideja da duša zastupa svih sedam čakri ... svijest i umnost čovjekova je trenutno izražena u 6-7 čakri ali to nije nužno objašnjenje...

U sredini zena da bude kakve 7 i 6 i da bude bas lepa zvezda.

Back