БОТОВСКА ПЕСМИЦА „Ауто-пут“ у част председника Вучића (ВИДЕО)

Ne znam ti i misoglu to najbolje znate.

Pa ako si pro zapadna ili atlantistička opcija , valjda ti je ono super što je AV tako često kod najodanijeg USA saveznika

Ovima ovde sve smeta - kad se liže sa NATO džamogladijom dreče - eno ga izdaje , kad se liže sa Rus i Kina opet dreče - eno ga njihov ...

Mislim koja je to politika njihova ? Ili je jedino bitno i važno sluđivati Srbe i pljuvati po njima a tu mu maneken AV dobro dođe kao vreća za istresanje .
 
Znaš ti dobro da nisam atlantista,to je tvoj vučići,a i ti podržavajući njega.Dok ti brineš o manekenu AV on Srbiju uništava i prazni.

Svet nije crno beo ... ne podržavam AV ... o pražnjenju Srbije se kroji politika na drugom mestu, ne u Bgd ... jer AV nije precednik u croatia ili bih ili Bugarska (ovo nije njegova odbrana, već lociranje problema, da nam ne prodaju više mu.a za bubrege ) Postave nam neku njušku i onda kažu , evo ga , udrite njega, dok oni odrađuju svoje planove

Aj ti sedi pa promisli ... a ne ovde da ponavljaš kao Švaba tra la la koje kakve baljezgarije netalentovanih agencija za propagandu

Uzgred toliko toga ima da se opljune AV, ali te teme niko ne pokreće ... bitnije je opljunuti nekih par hiljada mučenika ...
 
Mnogi od tih istih su marširali za Đinđića 2003 jer je to tad bilo na TV.

Sutra ćemo pustiti na TV da je Đilas bog, i tako će i biti.
Па он је већ био Бог само што је тај Бог заборавио да нахрани народ па народ гласао стомаком. Дакле ако се врати нека више храни народ као Алекса сендвичима, нека сваком да, не један него пет комада. Проблем опозиције је у томе што су приче да је народ гладан изгледа обичне гласине јер да је заиста гладан као што је код Ђиласа и Тадића био и Аца би ко Ђилас и Тадићи са власти одлетео.
 
јер да је заиста гладан као што је код Ђиласа и Тадића био и Аца би ко Ђилас и Тадићи са власти одлетео.
Мој утисак је да је једнако "гладан", само схвата да ће бити још "гладнији" ако жути опет зајашу, а субститут за "ситост" добија у овим инфраструјтурним улагањима ове власти, која то лукаво представља као некакав општи прогрес, који ће се "сутра" претворити у лични. :lol:
Просто- народ, од два зла изабере мање.
А жути 'оће да цркну од муке, јер су их сви провалили...:mrgreen:
 
Па он је већ био Бог само што је тај Бог заборавио да нахрани народ па народ гласао стомаком. Дакле ако се врати нека више храни народ као Алекса сендвичима, нека сваком да, не један него пет комада. Проблем опозиције је у томе што су приче да је народ гладан изгледа обичне гласине јер да је заиста гладан као што је код Ђиласа и Тадића био и Аца би ко Ђилас и Тадићи са власти одлетео.
Nije gladan al je sve jedno štrokav i gadan za videti , a AV mu to alali u zamenu za glasove , mislim vidiš tačno u faci da ih se on gnuša i gadi ,al pošto mi ovde nemamo obavezu da jurimo glasove mi ne moramo da im podilazimo i da im pričamo kako su lepi , uspešni i pametni i kako je vrlina biti klošar i gologuzan .
To je jedino što mi realno smeta kod AV taj debilni diskurs veličanja retarda , klošara , imbecila ,krezavaca,nepismenih kromanjonaca sa magistratima stečenim u pedesetim i sl . DJV,Marića i sličnih ,a ovo što se ugradjuju i otimaju to je njihova stvar , ja te pare ionako ne bi video , tj. to su i drugi pre njih radili .
 
Poslednja izmena:
ne znam je li slatka, mene oni ne plaćaju, moraćeš da pitaš musliua juniora... :D

Znači ti si volonter , pa ti dosadilo, da samo vučići dobija lovu

Ti kad bi malo uključila mozak shvatila bi da meni u ovoj priči smeta pljuvačina po ljudima , a vučić je tu kolateral

Neko ovde prodajući pljuvačinu po Vučiću prodaje priču o Srbima kao nižoj rasi ... klasičan nacizan i fašizam na delu
 
Nije gladan al je sve jedno štrokav i gadan za videti , a AV mu to alali u zamenu za glasove , mislim vidiš tačno u faci da ih se on gnuša i gadi ,al pošto mi ovde nemamo obavezu da jurimo glasove mi ne moramo da im podilazimo i da im pričamo kako su lepi , uspešni i pametni i kako je vrlina biti klošar i gologuzan .
To je jedino što mi realno smeta kod AV taj debilni diskuurs veličanja retarda , klošara , imbecila ,nepismeih kromanjonaca sa magistratima stečenim u pedesetim i sl . ,a ovo što se ugradjuju i otimaju to je njihova stvar , ja te pare ionako ne bi video , tj. to su i drugi pre njih radili .

Kakav je ovo nacizam ...

Ko je tebe vaspitavano, da li zna šta je napravio ?
 
Па он је већ био Бог само што је тај Бог заборавио да нахрани народ па народ гласао стомаком. Дакле ако се врати нека више храни народ као Алекса сендвичима, нека сваком да, не један него пет комада. Проблем опозиције је у томе што су приче да је народ гладан изгледа обичне гласине јер да је заиста гладан као што је код Ђиласа и Тадића био и Аца би ко Ђилас и Тадићи са власти одлетео.
Da, ali istina glasi da su Vučić i njegove devedesete donele glad

A Đilas je samo sinonim za ponovnu integraciju zemlje u svet i Eurosong.
 
Kakav je ovo nacizam ...

Ko je tebe vaspitavano, da li zna šta je napravio ?
Ti si beše "engleska grofica " po tazbini , zamisli kada bi u UK kao najveću vrlinu promovisali one klošare ,pijandure , fudbalske huiligane , narkose , socijalu iz Nelson Mendela blokova ,naduvane jamajčane iz Južnog Londona .... otišli bi u pizdu materinu kao društvo još odavno .
 
Ti si beše "engleska grofica " po tazbini , zamisli kada bi u UK kao najveću vrlinu promovisali one klošare ,pijandure , fudbalske huiligane , narkose , socijalu iz Nelson Mendela blokova ,naduvane jamajčane iz Južnog Londona .... otišli bi u pizdu materinu kao društvo još odavno .

Mani me toga , ono što si ti napisao je klasičan nacizam

U osnovi ova tema i jeste nacistička ... jer iza pljuvačine AV pljuju se Srbi.

Tako, da realno , mogla bi da vam poverujem da je AV izdajnik jer ovakvim performansima zapravo daje povoda tebi i sličnima da širite nacističke ideje prema Srbima , a time dogledno i nacistička rešenja ... jer očigledno je po tebi "oni zagađuju ovaj prostor"

Tvog posta ne bi se postideo ni jedan nacista u Nemačkoj 30-tih, naprotiv , prepisao bi ga od reči do reči , samo stavio jevreji i sloveni

Neverovatno, ko se ovde sve toleriše . Ali neverovatno ...

(
 
проблем у ствари не постоји. вучић има преко 50% и ту се не може ништа.
треба пазити да га не замене ђилас и слични, то је дужност нових генерација политичара.

Mišljenja sam da uopšte nije problem vlast, jer ni Đilas ne bi vodio neku politiku bitno drugačiju spram nacionalnog interesa , ono što je problem njima je srpski identitet i srpska država , čak i da nosi samo simbolička obeležja

Njima je cilj da to ne postoji, ko je na vlasti ; Milošević, Đilas, Đinđić , Vučić , pa gotovo je nebitno , dok god on i simbolički vlada nečim što se zove Srbi i Srbija .

To je srž .. a ljuštura je da pecaju ljude nezadovoljne (s razlogom , što zaslugom vlasti, što kreiranjem uslova da oni tako vladaju ,) da se kao bore protiv osobe koja je personifikacija vlasti

Lično i da sutra pobedi Đilas on će biti moj predsednik, moje države i mog naroda i moje je da stanem iza njega u ostvarenju našeg interesa a iz obaveze prema predhodinim generacijama a i budućim.
 
Mišljenja sam da uopšte nije problem vlast, jer ni Đilas ne bi vodio neku politiku bitno drugačiju spram nacionalnog interesa , ono što je problem njima je srpski identitet i srpska država , čak i da nosi samo simbolička obeležja

Njima je cilj da to ne postoji, ko je na vlasti ; Milošević, Đilas, Đinđić , Vučić , pa gotovo je nebitno , dok god on i simbolički vlada nečim što se zove Srbi i Srbija .

To je srž .. a ljuštura je da pecaju ljude nezadovoljne (s razlogom , što zaslugom vlasti, što kreiranjem uslova da oni tako vladaju ,) da se kao bore protiv osobe koja je personifikacija vlasti

Lično i da sutra pobedi Đilas on će biti moj predsednik, moje države i mog naroda i moje je da stanem iza njega u ostvarenju našeg interesa a iz obaveze prema predhodinim generacijama a i budućim.
ја уз ђиласа никад не бих могао да станем, нисам стао ни уз вучића и његов мини шенген а како би тек уз ђиласа.
ја знам да су сви ђиласи род и повезани су као свињска црева, а један од њих, милован, је цртао авнојевске границе које су узрок рата деведесетих. нема шансе да бих икад могао да подржим ту породицу.
 

Back
Top