Quantcast

БОТОВСКА ПЕСМИЦА „Ауто-пут“ у част председника Вучића (ВИДЕО)

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.821
ја уз ђиласа никад не бих могао да станем, нисам стао ни уз вучића и његов мини шенген а како би тек уз ђиласа.
ја знам да су сви ђиласи род и повезани су као свињска црева, а један од њих, милован, је цртао авнојевске границе које су узрок рата деведесетих. нема шансе да бих икад могао да подржим ту породицу.
Moje je viđenje da se svaka politika da korigovati ... 2017/18 sam bila ubeđena da će AV potisati nezavisnost Kosova ... a još nije i izgleda ni da neće

tako i taj mini šengen, koji je budalaština ... reče AV da će to možda neko i pokvariti ... pa nadajmo se da hoće

Tako i sa Đilasom ... ipak pritisak javnosti navede koliko toliko na neki željeni put

Da onaj AV -u nije mahao vešalima ko zna šta bi bilo

Poslednja izmena:

crnicrnja

Poznat
Poruka
7.825
ја уз ђиласа никад не бих могао да станем, нисам стао ни уз вучића и његов мини шенген а како би тек уз ђиласа.
ја знам да су сви ђиласи род и повезани су као свињска црева, а један од њих, милован, је цртао авнојевске границе које су узрок рата деведесетих. нема шансе да бих икад могао да подржим ту породицу.
ustav iz 1974. je pisao kardelj

Artur-II

Domaćin
Poruka
4.332
Da, ali istina glasi da su Vučić i njegove devedesete donele glad

A Đilas je samo sinonim za ponovnu integraciju zemlje u svet i Eurosong.
Деведесете су Слобине године. Године рата и санкција. Када је Ђилас одлетео са власти Слоба је политички био мртав дванаест година а физички шест. Након дванаест година смо имали опет глад,само без полутки, шећера , уља, брашна што је стизало преко синдиката, него цркни без посла. Држава изгубила море, према Косову постављена граница ...

Artur-II

Domaćin
Poruka
4.332
Nije gladan al je sve jedno štrokav i gadan za videti , a AV mu to alali u zamenu za glasove , mislim vidiš tačno u faci da ih se on gnuša i gadi ,al pošto mi ovde nemamo obavezu da jurimo glasove mi ne moramo da im podilazimo i da im pričamo kako su lepi , uspešni i pametni i kako je vrlina biti klošar i gologuzan .
To je jedino što mi realno smeta kod AV taj debilni diskurs veličanja retarda , klošara , imbecila ,krezavaca,nepismenih kromanjonaca sa magistratima stečenim u pedesetim i sl . DJV,Marića i sličnih ,a ovo što se ugradjuju i otimaju to je njihova stvar , ja te pare ionako ne bi video , tj. to su i drugi pre njih radili .
Са овим ставом нема шансе да се добију избори у Србији.Ја о томе овде и пишем. Немој те тучи народ у главу убеђујући га да сва та његова мизерија нема везе са колонијализмом већ са његовом генетиком. Само молим да не позивате у помоћ Запад не би ли организовали пуч о очигледно је да опозиција о томе размишља.

al bundy

Legenda
Poruka
61.125
Са овим ставом нема шансе да се добију избори у Србији.Ја о томе овде и пишем. Немој те тучи народ у главу убеђујући га да сва та његова мизерија нема везе са колонијализмом већ са његовом генетиком. Само молим да не позивате у помоћ Запад не би ли организовали пуч о очигледно је да опозиција о томе размишља.
Pa ja i nisam opozicioni aktivista, čak ne verujem da bi i glasao za njih da izlaze na izbore, mozda za Boleta Ljotića i SerGeja jer su relativno mladi i ne jebu živu silu, pankeraj pravi, mada ni od njih nemam nikakva očekivanja,više iz sprdnje.

Jami19

Elita
Banovan
Poruka
19.499
Vi nećete ništa manje biti Anti-elita time što organizujete proslavu 10 godina smradikalne stranke.

Tenkre

Elita
Poruka
24.565
jer iza pljuvačine AV pljuju se Srbi.
Netačno.Samo težak srbomrzac može ovo da napiše.Tebi je AV=Srbija+Srbi.Normalnima nije.Još uvek želim da verujem da su AV i njegovi samo anomalija i uljezi u Srbiji.Kada ih ne bi bilo,nadam se da bi imali šansu da se pokažemo u pravom svetlu

Tenkre

Elita
Poruka
24.565
Vučicevci i jesu štrokavi.Koga bole patka za dobijanje izbora.Štrokavac ostaje štrokavac

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.821
Netačno.Samo težak srbomrzac može ovo da napiše.Tebi je AV=Srbija+Srbi.Normalnima nije.Još uvek želim da verujem da su AV i njegovi samo anomalija i uljezi u Srbiji.Kada ih ne bi bilo,nadam se da bi imali šansu da se pokažemo u pravom svetlu
Ako ti je onaj post o narodu koji smrdi al bundy-ja ili pobedonodceva napad na AV a ne čist nacizam onda ne znam sta da ti kažem.
Zapravo ti dozvoljavas da svako po nama urinira zbog AV, ja ne.
To je razlika između nas. Sram te bilo

Jami19

Elita
Banovan
Poruka
19.499
проблем у ствари не постоји. вучић има преко 50% и ту се не може ништа.
треба пазити да га не замене ђилас и слични, то је дужност нових генерација политичара.
Na šta paziš ako se ne može ništa

Izgleda da i ti shvataš da 2020. dolazi nova vlada.

Tenkre

Elita
Poruka
24.565
Ako ti je onaj post o narodu koji smrdi al bundy-ja ili pobedonodceva napad na AV a ne čist nacizam onda ne znam sta da ti kažem.
Zapravo ti dozvoljavas da svako po nama urinira zbog AV, ja ne.
To je razlika između nas. Sram te bilo
Nije to narod i ne odnosi se na sav narod,već na Vučićeve štrokavce-poturice 21. veka.Oni koji prodaju veru za večeru.Po njima i treba urinirati.To što se ti osećaš prozvanom kada neko proziva AV-a i njegove,to je već tvoj problem.Ja se ne posistovećujem sa njima.
Već sam pisao da nam se svi ismevaju zbog AV-a i njegove politike.Tek će.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.821
Nije to narod i ne odnosi se na sav narod,već na Vučićeve štrokavce-poturice 21. veka.Oni koji prodaju veru za večeru.Po njima i treba urinirati.To što se ti osećaš prozvanom kada neko proziva AV-a i njegove,to je već tvoj problem.Ja se ne posistovećujem sa njima.
Već sam pisao da nam se svi ismevaju zbog AV-a i njegove politike.Tek će.
Ovo je slobodna zemlja i ako neko želi da podržava nekoga šta je to tvoj problem?
Ko si ti da postavljas norme šta je dobro ili loše?
Od kuda taj kao osećaj superiornosti, potpuno neitemeljen.
I sa kojim pravom?

Tenkre

Elita
Poruka
24.565
Ovo je slobodna zemlja i ako neko želi da podržava nekoga šta je to tvoj problem?
I sa kojim pravom?
Loše je kada neko nema svoje mišljenje i ideale nego mu se isti usade litrom ulja,kilom brašna,sendvičom,radnim mestom.Uvek je loše biti na prodaju.Ako ne veruješ meni pitaj nekoga drugoga da li je to loše.Možda za tebe nije.Takođe, istorija nas je naučila da je to loše.Opet ću da pomenem poturice.
Osećaj superiornosti nastaje kao posledica superiornosti.Ne znam šta ti tu nije jasno?Mene niko ne voda kao kuče na uzici po mitinzima,ne zavisim ni od čijih sendviča,niti radnih mesta u nekakvim JP.Bacivši oko na slike ustanovio sam i da sam drastično jači i lepši od svih prisutnih na skupu,a verovatno sam i pametniji i obrazovaniji.Jasnije? :D

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.821
Loše je kada neko nema svoje mišljenje i ideale nego mu se isti usade litrom ulja,kilom brašna,sendvičom,radnim mestom.Uvek je loše biti na prodaju.Ako ne veruješ meni pitaj nekoga drugoga da li je to loše.Možda za tebe nije.Takođe, istorija nas je naučila da je to loše.Opet ću da pomenem poturice.
Osećaj superiornosti nastaje kao posledica superiornosti.Ne znam šta ti tu nije jasno?Mene niko ne voda kao kuče na uzici po mitinzima,ne zavisim ni od čijih sendviča,niti radnih mesta u nekakvim JP.Bacivši oko na slike ustanovio sam i da sam drastično jači i lepši od svih prisutnih na skupu,a verovatno sam i pametniji i obrazovaniji.Jasnije? :D
Mislim da ti ovo nije pravo mesto za oživljavanje kompleksa.
Superiornosti sam pomenula u tvom kontekstu kao budale koja misli da je pametna.

Jami19

Elita
Banovan
Poruka
19.499
I sa kojim pravom?
Smatraš one pokretne stepenice sasvim Ozbiljnom situacijom

Tenkre

Elita
Poruka
24.565
Mislim da ti ovo nije pravo mesto za oživljavanje kompleksa.
Superiornosti sam pomenula u tvom kontekstu kao budale koja misli da je pametna.
Ja nisam mislio da sam posebno pametan,dok nisam naleteo na vučićevce.Ima dosta i onda sam shvatio od koliko sam ljudi pametniji i superiorniji.Izvinjavam se ako si ti ili neko iz tvoje porodice među vučićevcima.Više sreće drugi put.U sledećem životu možda i vi budete pametniji od nekoga :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.