Quantcast

БОТОВСКА ПЕСМИЦА „Ауто-пут“ у част председника Вучића (ВИДЕО)

al bundy

Legenda
Poruka
61.155
Добро је да има будних грађанки које демаскирају нас ЦИА плаћенике и остале Шиптаре.

Таква мајчинска скрб за овај народ и његове демократски изабране лидере тера сузе на очи и најокорелијем Шиптару.
OVO JE GORE OD VELIKE ALBANIJE! Opkoljavaju NAŠU ZEMLJU! Albanci spremaju pakt PROTIV SRBIJE i nove mere!
Foto:
I onda kao Nataša blesava ,jedino fali u naslovu JEZIVO! na početku

Обилић

Ističe se
Poruka
2.225
Uskoro: Đilasova.
Добар је он био као градоначелник,
клинац ми таман пошао у школу, и добисмо два комплета уџбеника !
Баш сам га тада ценио
и беше ми криво што није наставио даље са овом влашћу,
ал' ето, не даде ђаво да се Срби сложе ...

Jami19

Elita
Banovan
Poruka
19.499
Добар је он био као градоначелник,
клинац ми таман пошао у школу, и добисмо два комплета уџбеника !
Баш сам га тада ценио
и беше ми криво што није наставио даље са овом влашћу,
ал' ето, не даде ђаво да се Срби сложе ...
Daćemo ti mi 1 semenku od jabuke kad dođemo na vlast.

Ima da budeš najsretniji pristalica DS na svetu

Обилић

Ističe se
Poruka
2.225
Daćemo ti mi 1 semenku od jabuke kad dođemo na vlast.

Ima da budeš najsretniji pristalica DS na svetu
Јесам ти рекао да не стављаш плавуше за аватара,
твоје писање ми огади женски род ...

Неку баба рогу нађи, па окачи !

• Haha
Reactions: BG5

savasavanovic

Poznat
Poruka
8.424
Ja i dalje ne mogu da se otmem utisku da Vučića autori ovakvih pesama na suptilan način zajebavaju, i da i on to isto kapira, ali ne sme da se usprotivi jer su njegove pristalice ubeđene da je to prava stvar...
Не, овакве ствари Вучић лично одобрава.Овако он мало јебуцка своје присталице, показује да им презире и да су обични телетабиси за њега.

savasavanovic

Poznat
Poruka
8.424
Ma seljačine nepristojne, nevaspitane i neinformisane! :zcepanje:Današnjih 10 km autoputa je po kvaliteti i ceni kao barem 100 km onoga što se zvalo 'autoput', a gradilo u doba bravara! Mi stariji se sećamo kako je izgledao 'glavni' nazovi autoput Beograd-Zagreb, uz koji su zbog lošeg stanja 'iljade Turčina ostavili svoje kosti! Moja ulica je šira od toga 'autoputa'! :zcepanje:
Јесте, а данашњи телевизори су много квалитетнији од оних што су се производили у ЕИ Ниш пре 40-50 година.

Једини проблем је што је од Брозове смрти прошло 40 година, и што је изградња једне деонице ауто-пута и даље за нас неко велико достигнуће, као да нигде у свету нема ауто-путева.

3BEP

Poznat
Poruka
8.401
Jbt on svakih mesec dana u Tirani ,a njegvovi aktivisti po forumu se upljuvaše od prozivanja i pljuvanja šiptara , to je taj mali šengen u praksi .
:hahaha: sutra da im kaže odsad ste šiptari a ne Srbi,ovi bi poskakali ko će pre da nas popljuje..Takvi su to smrdljivi nemoralni odvratni goblini..

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
25.944
Da , do jaja je AV itan da bilo kome osim Slini daje inbstrukcije , ustvari više ni Slini ne može jer puca tikva zbog tata Branka , ostaomu je samo Vulin .
Šta si se odmah razjario ... zapenio :lol::lol::lol::lol:

Tako to izgleda ... mo'š onda misliti kakvi su ovi u Tirani kad im AV dođe kao instruktor

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.