Bošnjaci ili BiH muslimani željno očekuju dolazak migranata iz muslimanskih zemalja u Bosnu i Hercegovinu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Njihova "politika" je do sad "uspjela" jedino u izboru idiota Komšića, što im je veći uteg nego dobitak.

Hrvati u BH ih iskreno mrze, više nego 1995. Nisu ostvarili ništa što su pokušali (blokada Pelješkoga mosta, promjena lokalne demograije,..).

Oni su totalno dezorijentrani, slabi i glupi.

Da su iole pametniji, dogovorili bi se s Hrvatima i Srbima. No nisu.

Politika im je glupa, ali to nije naš problem.
 
AUTORSKA TEMA:

Na razmišljanje da otvorim novu temu me je motivisao poziv Ivana Pervana (hrvatskog publiciste i političara) Bošnjacima ili bosanskohercegovačkim muslimanima, da im etničko poreklo bude iznad religijske pripadnosti, što bi u svojoj osnovi i trebalo biti tako, barem ja držim tako, da je etnicitet iznad religijske pripadnosti, tako da uvek na prvo mesto postavljam srpski etnički koren i nacionalno srpstvo u odnosu na religiju kao sekundarni činilac.

https://www.facebook.com/pernari/posts/braćo-bošnjaci-obraćam-vam-se-izravno-jer-u-vama-vidim-ljude-koji-su-dio-moje-et/2621107301548370/

Ali nisu svi takvog razmišljanja, gotovo 99,99 odsto BiH muslimana ili nacionalno opredjeljenjnih Bošnjaka žele migrante iz muslimanskih zemalja, jer ih poistvećuju sa "islamskim ummetom". Mnogi to "zadržaju u sebi", ne iskazuju u javnosti, ali tako misle. Istina ima javnih aktivista "koji su protiv migranata", ali to je "predstava za javnost" kao i u ratu "o građanskoj državi" ali istina je da se vesele migrantima.

Takođe na to ima veliki ili presudni uticaj "ratno iskustvo" ili savezništvo Arapa i drugih naroda iz islamskih zemalja u ratu protiv Hrvata i Srba, tako da se kod njih pogled na to "nije promenio ni za milimetar", mada istini za volju, mnogi to neće javno reći, ali unutar "kućnog ili džamijskog ambijenta" svi misle isto, te žele da muslimanski migranti nasele Bosnu i Hercegovinu, da bi "demografski nadjačali Srbe i Hrvate" i u pogodnom trenutku pokušali ostvariti svoje strateške religijske i nacionalne ciljeve. Koji su ti ciljevi, opšte je poznato.

Čak su i u ratu imali planove da će posle rata naseliti u BiH dva, tri miliona Arapa i drugih muslimana, radi ostvarenja strateških ciljeva. E sad planeri migracija očigledno imaju tu činjenicu u vidu, između ostalih i sam Redžep Taip Erdogan ili Turci.

To je tako, te ovi krajnje dobronamjerni pozivi Ivana Pernara neće naići ni na najmanje razumevanje kod Bošnjaka ili BiH muslimana i biće shvaćeni kao "podvala" koja ima za cilj "zavađanje sa braćom muslimanima". Nažalost, tako stoje stvari.
Malo je ljudi kojima je etničko i nacionalno iznad religijskog kao što sam i ja ovaj.

Pernarov apel, link

https://www.facebook.com/pernari/posts/braćo-bošnjaci-obraćam-vam-se-izravno-jer-u-vama-vidim-ljude-koji-su-dio-moje-et/2621107301548370/
to se zove SPAJANJE FAMILIJA.
 
Bosanski Brod
|

Uhapšeno pet službenika Granične policije BiH: Omogućavali prelazak državne granice za novac




Dž. P.
29min

28
komentara
5

dijeljenja


Granična policija BiH hapšenje


Uhapšeno pet službenika Granične policije BiH: Omogućavali prelazak državne granice za novac
Foto: F. K./Klix.ba
U Bosanskom Brodu jutros je uhapšeno pet službenika Granične policije Bosne i Hercegovine, potvrdila je za Klix.ba Franka Vican, glasnogovornica GP BiH.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Oni su uhapšeni tokom interne kontrole te će tokom dana biti provedeni u Sarajevo. Kako saznajemo, osumnjičeni su da su omogućavali nezakonit prelazak državne granice za novčanu nadoknadu i to preko graničnog prijelaza.

Akciju su proveli policijskih službenici Odsjeka za istrage pri Centralnom istražnom uredu Granične policije BiH u saradnji s Tužilaštvom Bosne i Hercegovine.

Saznajemo da je istragom bila obuhvaćena cijela smjena na Graničnom prijelazu Bosanski Brod, a novac su granični policajci uzimali, kako od stranih tako i od državljana BiH.

Više informacija o hapšenjima službenika GP BiH i sumnjama na koruptivne radnje bit će poznato tokom dana.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hr...i-prelazak-drzavne-granice-za-novac/200306029
 
To je njihova gluma za hriššćane i Zapad ko i ratu gluma "o građanskoj i evropskoj BiH" a u duši primaran im je islam, bio i ostao. Po onoj narodnoj "da se vlasi ne dosete", šta su im pravi ciljevi i želje. Takva im pozicija "da u javnosti jedno, privatno mišljenje u džamiji , kućnom ambijentu i u zatvorenom prostoru, strogo kontrolisano "da ne čuju svačije uši".
Eto ti si cuo i sada ce svi znati, ono sto mi mislimo.......naebali smo...:D
 
Eto ti si cuo i sada ce svi znati, ono sto mi mislimo.......naebali smo...:D

Najebali ste već, 23 posto je vaša sudbina, odatle vam nema izlaza, a okruženi ste Srbima. Dobro, sa jedne strane i Hrvatima koji ne da vas mrze, nego jedan od vas ne bi pretekao da su oni kojim slučajem u poziciji moći. Mi bismo možda i ostavili ponekog u životu, ali oni jok :kafa:
 
Ma ta je priča gotova i prije nego što je počela.

Ova kavanska naklapanja su možda zgodna, no realno bezvezna.

Za Hrvatsku i ostale zemlje ti Arapahosi nisu ništa, nikakva realna prijetnja i gnjavaža.

Realna gnjavaža za koju se još ne vidi rješenja su Cigani.
Jasenovac instalirat u Medjimurju.

Gde od 10 obitelji pre 70 g danas su većina pučkoškolske djece. Vaše KIM.
 
Najebali ste već, 23 posto je vaša sudbina, odatle vam nema izlaza, a okruženi ste Srbima. Dobro, sa jedne strane i Hrvatima koji ne da vas mrze, nego jedan od vas ne bi pretekao da su oni kojim slučajem u poziciji moći. Mi bismo možda i ostavili ponekog u životu, ali oni jok :kafa:

Koji si ga ti "mislilac"? I opet oni s njima pravili NDH 1941-1945, ušli u vojni i politički savez 1991-1992, nakratko prekinut savezom sa Srbima 1993 (sporazum Karadžić-Boban), zatim obnovljen 1994-1995 , da bi 1995 godine zajedno protiv Srba išli na Banjaluku, te ih je Dejton zaustavio na 12 km od Banjaluke. Baš si "mudar".
 
Koji si ga ti "mislilac"? I opet oni s njima pravili NDH 1941-1945, ušli u vojni i politički savez 1991-1992, nakratko prekinut savezom sa Srbima 1993 (sporazum Karadžić-Boban), zatim obnovljen 1994-1995 , da bi 1995 godine zajedno protiv Srba išli na Banjaluku, te ih je Dejton zaustavio na 12 km od Banjaluke. Baš si "mudar".

Super, samo što je u međuvremenu bio muslimansko - hrvatski rat u kojem je svaki Hrvat koji nije uspeo da pobegne završio na sve četiri strane sveta, a one koji su uspeli da pobegnu zbrinuli smo mi. Posle toga je došla majorizacija Hrvata i Komšić, ne da će vam se najebati mile mame oni ako dobiju priliku za to, nego ti nisi svestan šta te čeka :kafa:
 
Super, samo što je u međuvremenu bio muslimansko - hrvatski rat u kojem je svaki Hrvat koji nije uspeo da pobegne završio na sve četiri strane sveta, a one koji su uspeli da pobegnu zbrinuli smo mi. Posle toga je došla majorizacija Hrvata i Komšić, ne da će vam se najebati mile mame oni ako dobiju priliku za to, nego ti nisi svestan šta te čeka :kafa:

Možda će se tebi Hrvati najebati mame, pošto te administrator nije upoozorio na rečnik na forumu, pa ne bi trebalo ni mene zbog istog.
 
Super, samo što je u međuvremenu bio muslimansko - hrvatski rat u kojem je svaki Hrvat koji nije uspeo da pobegne završio na sve četiri strane sveta, a one koji su uspeli da pobegnu zbrinuli smo mi. Posle toga je došla majorizacija Hrvata i Komšić, ne da će vam se najebati mile mame oni ako dobiju priliku za to, nego ti nisi svestan šta te čeka :kafa:

Željko Komšić = Emil Vlajki.
 
Možda će se tebi najebati mame, pošto te administrator nije upoozorio na rečnik na forumu, pa ne bi trebalo ni mene zbog istog.

Pa nisam ja tebi lično psovao majku, zna se šta znači u srpskom jeziku kada se neko nekom najebe mile mame, baš kao što će hercegovački Hrvati vama čim dobiju priliku. Završićeš nabijen na kolac k'o ražnjić :kafa:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top