Бошњаци хоће да у Сребреници укопавају неидентификоване посмртне остатке: И Срби би могли да заврше у Меморијалном центру Поточари

Ko je odgovarao za ubistvo 6 članova srpske porodice u Sarajevu?
Je li neko osumnjičen ? Masa je pojedinačnih zločina koji nisu procesuirani.
Vi ste i za masovne zločince prikrivali zločince, Srbija im je bila sigurna kuća,
trebalo je da godine prođu i zločinci ostare da konačno dospiju pred lice pravde,
DrDabić 13 godina poslije rata, a Sratko 16 godina. Sratko u nikakvom stanju,
poslali ga na oporavak, da nije izručen u Hag danas ne bi bio živ.
A u Srebrenici zvjeri pobile odraslije dječake.
 
Je li neko osumnjičen ? Masa je pojedinačnih zločina koji nisu procesuirani.
Vi ste i za masovne zločince prikrivali zločince, Srbija im je bila sigurna kuća,
trebalo je da godine prođu i zločinci ostare da konačno dospiju pred lice pravde,
DrDabić 13 godina poslije rata, a Sratko 16 godina. Sratko u nikakvom stanju,
poslali ga na oporavak, da nije izručen u Hag danas ne bi bio živ.
A u Srebrenici zvjeri pobile odraslije dječake.

Zašto mene pitaš je li neko optužen za ubistvo srpske porodice pa vi ste trebali da nađete i osudite ubice.

Ali niste jer su ubijeni Srbi. Lažete kao i za navodni napad na predsjednišvo koji se nikada nije desio.
 
Za Žepu je na pregovore o evakuaciji civila išao pukovnik Armije BiH Avdo Palić.
"Na pregovorima o evakuaciji civila iz tzv. zaštićene zone Žepa 27. jula 1995. godine, u ukrajinskom kampu UNPROFOR-a na Bokšanici kod Žepe, zajedno s Palićem, su na prevaru zarobljeni i Mehmed Hajrić i Amir Imamović, članovi ratnog Predsjedništva Žepe. " https://sh.wikipedia.org/wiki/Avdo_Palić

Sva trojica su ubijeni.

Palićevi posmrtni ostaci su ekshumirani iz masovne grobnice u novembru 2001. godine u Vragolovima kod Rogatice, zajedno sa ostacima još osam žrtava.

Osim Palića, nemate priču kao za Srebrenicu..zašto? Zna se zašto, već je bilo namireno koliko je trebalo za manipulacije posle rata.
Sam Palić je sigurno stradao jer ga Sarajevo nije htelo živog, znao je neke stvari koje nisu odgovarale Oriću i ekipi.
O tome najbolje da pitaš ovog, on zna 100%:

1582310499245.png
 
Да, али кога боли кита ко је сад сахрањен у Поточарима.

Прошло је четврт века. Реално та тема није била интересантна ни пре десет година.

Морате мало да макнете напред у тој смрди-Босни.

Nije ništa prošlo, zaludna Srbija istrajava na propalom četničkom velikosrpskom projektu.
 
Osim Palića, nemate priču kao za Srebrenicu..zašto? Zna se zašto, već je bilo namireno koliko je trebalo za manipulacije posle rata.
Sam Palić je sigurno stradao jer ga Sarajevo nije htelo živog, znao je neke stvari koje nisu odgovarale Oriću i ekipi.
O tome najbolje da pitaš ovog, on zna 100%:

Pogledajte prilog 652942
Nije Palić bio sam na pregovorima, sa njim su ubijena još dva čovjeka.
Zato što ste u Žepi napravili "samo" etničko čišćenje. Završna operacija genocida u Podrinju koji se sudski zove Genocid u Srebrenici.
 
Nije Palić bio sam na pregovorima, sa njim su ubijena još dva čovjeka.
Zato što ste u Žepi napravili "samo" etničko čišćenje. Završna operacija genocida u Podrinju koji se sudski zove Genocid u Srebrenici.

Nakon što si uhvaćena u laži trebalo bi da se odvučeš u pećinu iz koje si se dovukla na ovaj forum.

Da imaš imalo obraza i stida naravno ali nemaš.
 
Zašto mene pitaš je li neko optužen za ubistvo srpske porodice pa vi ste trebali da nađete i osudite ubice.

Ali niste jer su ubijeni Srbi. Lažete kao i za navodni napad na predsjednišvo koji se nikada nije desio.

Pa vi ste prikrivali GENOCIDAŠE a kamoli pojedinačne zločince.
I istovremeno pisali lažne optužnice i pravili potjernice, čak i Interpolove.
 
Zato što ste u Žepi napravili "samo" etničko čišćenje. Završna operacija genocida u Podrinju koji se sudski zove Genocid u Srebrenici.

Žepa je oslobođena posle Srebrenice. Nemaš pojma, samo lupetaš.
To je sve vrlo precizno dogovarano. Kao što je dogovarano oko slabljenja otpora u RSK, tako je dogovarano i oko svih stvari vezano za istočnobosanske enklave.
To se vidi iz aviona, uostalom, to ljudi govore. Nema tu više nikavih teorija, nema tu više nešto da se KOSi sa dokazima.
 
Pa vi ste prikrivali GENOCIDAŠE a kamoli pojedinačne zločine.
I istovremeno pisali lažne optužnice i pravili potjernice, čak i Interpolove.

I ovaj slučaj kada ste ubili cijelu porodicu je laž? Koga ste optužili za taj zločin?
 
Nakon što si uhvaćena u laži trebalo bi da se odvučeš u pećinu iz koje si se dovukla na ovaj forum.

Da imaš imalo obraza i stida naravno ali nemaš.

Ja ne znam koga ti pokušavaš obmanuti ? Imate sudske presude, zvi zločini su dokumetovani,
ispitano ko, kad, gdje, ko su žrtve.
 
Žepa je oslobođena posle Srebrenice. Nemaš pojma, samo lupetaš.
To je sve vrlo precizno dogovarano. Kao što je dogovarano oko slabljenja otpora u RSK, tako je dogovarano i oko svih stvari vezano za istočnobosanske enklave.
To se vidi iz aviona, uostalom, to ljudi govore. Nema tu više nikavih teorija, nema tu više nešto da se KOSi sa dokazima.
Malo se digla frka poslije egzekucija stanovnika UN "zaštićenenog" geta Srebrenice, pa ste se zadovoljili "samo" etničkim čišćenjem Žepe.
Žepa po popisu 1991. stanovnici : 91,74% Bošnjaci, 7,91% Jugosloveni, 0,35% Srbi.
 
Malo se digla frka poslije egzekucija stanovnika UN "zaštićenenog" geta Srebrenice, pa ste se zadovoljili "samo" etničkim čišćenjem Žepe.
Žepa po popisu 1991. stanovnici : 91,74% Bošnjaci, 7,91% Jugosloveni, 0,35% Srbi.

1991, Ozren, od Vozuće do Kraljice: 100% Srbi.
 
Malo se digla frka poslije egzekucija stanovnika UN "zaštićenenog" geta Srebrenice, pa ste se zadovoljili "samo" etničkim čišćenjem Žepe.
Žepa po popisu 1991. stanovnici : 91,74% Bošnjaci, 7,91% Jugosloveni, 0,35% Srbi.
Samo što se 1991ve niko nije izjasnio kao Bošnjak, nego kao Muslimani. Tek kasnije, zarad što kvalitetnijeg manipulativnog poteza prezentovanja tobožnjih autoktonih, starosedelačkih muslimana, uzet je naziv Bošnjaci. ;)
Srbi su u Žepi činili na tom popisu oko 8% stanovništva, Jugosloveni oko 1%.
 
1991, Ozren, od Vozuće do Kraljice: 100% Srbi.

Sa Ozrena ste granatirali Tuzlu. Odatle ste ispalili granatu koja je 25.05.1995. ubila tuzlansku mladost, 71 mladi život izgubljen,180 ranjeno.
Novak Đukić osuđen na 20 godina robije, zbog retroaktivne primijenjene Krivičnog zakon BiH umjesto zakona SFRЈ, drugostepena presuda poništena, on nakon toga pobjegao u Srbiju odakle se rugate žrtvama.
Evo ga sad nesposoban sa suđenje http://detektor.ba/novak-djukic-i-dalje-zvanicno-nesposoban-za-sudjenje/
Dok bude za staračkog doma pa onda, da ima bolju njegu.
 
Nije Palić bio sam na pregovorima, sa njim su ubijena još dva čovjeka.
Zato što ste u Žepi napravili "samo" etničko čišćenje. Završna operacija genocida u Podrinju koji se sudski zove Genocid u Srebrenici.
Ђенеесаааајд! :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Samo što se 1991ve niko nije izjasnio kao Bošnjak, nego kao Muslimani. Tek kasnije, zarad što kvalitetnijeg manipulativnog poteza prezentovanja tobožnjih autoktonih, starosedelačkih muslimana, uzet je naziv Bošnjaci. ;)
Srbi su u Žepi činili na tom popisu oko 8% stanovništva, Jugosloveni oko 1%.

Musliman sa veliko 'M' nam je bilo nacionalno ime.
Ne znam zašto misliš da ste vi bili Jugosloveni, možda su neki Muslimani kojima nije odgovaralo nacionalno ime Musliman.
Uglavnom, preko 90 % Bošnjaci muslimani, a tebe nije sramota da napišeš "oslobodili". Eto kakva si ti sorta, đon obraz.
 
Sa Ozrena ste granatirali Tuzlu. Odatle ste ispalili granatu koja je 25.05.1995. ubila tuzlansku mladost, 71 mladi život izgubljen,180 ranjeno.
Novak Đukić osuđen na 20 godina robije, zbog retroaktivne primijenjene Krivičnog zakon BiH umjesto zakona SFRЈ, drugostepena presuda poništena, on nakon toga pobjegao u Srbiju odakle se rugate žrtvama.
Evo ga sad nesposoban sa suđenje http://detektor.ba/novak-djukic-i-dalje-zvanicno-nesposoban-za-sudjenje/
Dok bude za staračkog doma pa onda, da ima bolju njegu.
ГОВЕДО,
Не постоји артиљеријска граната која може убити 70 људи! М'РШ СТОКО ЛАЈАВА!
 
Musliman sa veliko 'M' nam je bilo nacionalno ime.
Ne znam zašto misliš da ste vi bili Jugosloveni, možda su neki Muslimani kojima nije odgovaralo nacionalno ime Musliman.
Ne mislim da su Srbi bili ti Jugosloveni sa tog popisa, nego sam popis jasno govori o 8% Srba i 1% Jugoslovena, ne obrnuto (kao što ti tvrdiš).

U nedostatku nacionalnog imena, koje ste, silom prilika, zarad promocije u svetu, morali da smislite 1991ve, koristile ste ime cele jedne verske zajednice... ;)
A u doba Kraljevine Jugoslavije, na primer, muslimani su se izjašnjavali ili kao Srbi, ili kao Hrvati. Nikad zasebno. ;)
 
Sa Ozrena ste granatirali Tuzlu. Odatle ste ispalili granatu koja je 25.05.1995. ubila tuzlansku mladost, 71 mladi život izgubljen,180 ranjeno.
Novak Đukić osuđen na 20 godina robije, zbog retroaktivne primijenjene Krivičnog zakon BiH umjesto zakona SFRЈ, drugostepena presuda poništena, on nakon toga pobjegao u Srbiju odakle se rugate žrtvama.
Evo ga sad nesposoban sa suđenje http://detektor.ba/novak-djukic-i-dalje-zvanicno-nesposoban-za-sudjenje/
Dok bude za staračkog doma pa onda, da ima bolju njegu.

Ето доказа колико си као плитак поток..
Није са Озрена испаљена граната. Бар не та о којој ти причаш. Како је прогоњен Ђукић, тако се прогоне и многи други-недужни људи.
То је све доказано како је било, а ти и даље тераш по свом. Нећете ви да признате истину, јер се зна да су у томе учествовали и ваши кадрови.
Опет:
1582312546915.png
 
Ne mislim da su Srbi bili ti Jugosloveni sa tog popisa, nego sam popis jasno govori o 8% Srba i 1% Jugoslovena, ne obrnuto (kao što ti tvrdiš).

U nedostatku nacionalnog imena, koje ste, silom prilika, zarad promocije u svetu, morali da smislite 1991ve, koristile ste ime cele jedne verske zajednice... ;)
A u doba Kraljevine Jugoslavije, na primer, muslimani su se izjašnjavali ili kao Srbi, ili kao Hrvati. Nikad zasebno. ;)

Mi smo imali nacionalno ime . Musliman , razumiješ, Musliman sa velikim slovom 'M'.
Zato što je u nas bh Srbin=Pravoslavac, a bh Hrvat=Katolik.
 
Ето доказа колико си као плитак поток..
Није са Озрена испаљена граната. Бар не та о којој ти причаш. Како је прогоњен Ђукић, тако се прогоне и многи други-недужни људи.
То је све доказано како је било, а ти и даље тераш по свом. Нећете ви да признате истину, јер се зна да су у томе учествовали и ваши кадрови.
Опет:
Pogledajte prilog 652959

Lažete šta zinete, naplaćali ste ste lažomanske propagande samo tako.
 

Back
Top