Quantcast

Босна и Херцеговина, стање и перспективе.

Колико ће "трајати" Босна и Херцеговина?

• До 2030 године.

glasova: 4 44,4%
  • До 2040 године.

glasova: 1 11,1%
  • До 2050 године.

• До 2060 године.

glasova: 0 0,0%
  • До 2070 године.

• До 2080 године.

• До 2090 године.

• До 2100 године.

• До 3000 године.

glasova: 2 22,2%
  • До 10 000 године.

• Ukupno glasova
    9
Poruka
242
Размишљам о тој земљи која је опевана у песми, некако овако "ко је та да простиш Босна и гладна и жедна и пркосна...".
Познато је да је то данас (а кад није била?) једна "ровита земља", земља несрећних људи, политички "поцепана", територијално "подељена" на Федерацију БиХ, Републику Српску, Брчко Дистрикт, десет кантона, општине и др.
Познато је да је то данас економски, привредно упропаштена земља, земља из које свако ко то може гледа да побегне, да ли на Запад, да ли Исток, како ко може и уме, само да побегне што даље од "тмурне БиХ свакодневнице".
Поставља се оправдано питање, колико и докле ће то стање трајати, шта се може очекивати у "земљи колективне депресије", земљи "колективног пропадања".

250px-Bih_cantons_sr.png

Poruka
242
Размишљам о тој земљи која је опевана у песми, некако овако "ко је та да простиш Босна и гладна и жедна и пркосна...".
Познато је да је то данас (а кад није била?) једна "ровита земља", земља несрећних људи, политички "поцепана", територијално "подељена" на Федерацију БиХ, Републику Српску, Брчко Дистрикт, десет кантона, општине и др.
Познато је да је то данас економски, привредно упропаштена земља, земља из које свако ко то може гледа да побегне, да ли на Запад, да ли Исток, како ко може и уме, само да побегне што даље од "тмурне БиХ свакодневнице".
Поставља се оправдано питање, колико и докле ће то стање трајати, шта се може очекивати у "земљи колективне депресије", земљи "колективног пропадања".

Pogledajte prilog 623971
Морталитет по неком моме сазнању је - 15 хиљада људи годишње.

Poruka
242
Vahadine,možeš da se reinkarniraš koliko god hoćeš,dzabe ti je.
Vahadine,možeš da se reinkarniraš koliko god hoćeš,dzabe ti je.
Оо

Ти си Хрват. Знам поуздано да си Хрват, имам информације. Тачније "мешанац" од мајке Хрватице и оца Србина по имен Мустафа који је напусти жену и децу, па и тако одрастао у разорених породици у сталној патњи што те отац напустио, па се док по азујеш да си "велукоСрбин", не би ли те отац "препознао као сина".

Poslednja izmena:
Poruka
242
Isprovaljivao sam te ko vola i sad si otvorio novi profil.
Ти си син Хрватице, остављен од оца Србина по имену Мустафа, који патиш што си одбачен, па се доказујеш да су већи Србин од Србина.

Poslednja izmena:
Poruka
242
Ти си син Хрватице, остављен од оца Србина, који патиш што си одбачен, па се доказујеш да су већи Србин од Србина.
Истина је да је говорио да је Србин али звали су га Мустафа.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.979
Ти си син Хрватице, остављен од оца Србина по имену Мустафа, који патиш што си одбачен, па се доказујеш да су већи Србин од Србина.
Ti si mujaga od oca mujage i majke Fate koji pokušava da glumi Srbina.

Poruka
242
Оо

Ти си https://forum.krstarica.com/members/darth-vader.240763/ Хрват. Знам поуздано да си Хрват, имам информације. Тачније "мешанац" од мајке Хрватице и оца Србина по имен Мустафа који је напусти жену и децу, па и тако одрастао у разорених породици у сталној патњи што те отац напустио, па се док по азујеш да си "велукоСрбин", не би ли те отац "препознао као сина".
G

Poslednja izmena:
Poruka
242
Poslednja izmena:

Babalj

Aktivan član
Poruka
1.009
BIH ce trajati onoliko dugo koliko traje Rostildova imperija SAD i NATO pakt ipak se radi o marionetsko satelitsko kvislinskoj drzavi kakve su u drugom svjetskom ratu naprimjer bile NDH ili Visijevska Francuska i takve drzave su trajale dok su trajali njihovi mocni pokrovitelji
Ako ova dominacija vladara iz sjenke i SAD potraje pevise dugo nekoliko decenija i ostvare planove o formiranju SAD u Evropi takozvanoj EU onda jedno je sigurno da stanovnici tih prostora to nece preziviti.Taj prostor ce biti izpraznjen ,stanovnici ce se preseliti bogatije djelove Evrope a prostor BIH ce biti prostor odakle ce multinacionalne kompanije crpiti prirodne resurse

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.979
BIH ce trajati onoliko dugo koliko traje Rostildova imperija SAD i NATO pakt ipak se radi o marionetsko satelitsko kvislinskoj drzavi kakve su u drugom svjetskom ratu naprimjer bile NDH ili Visijevska Francuska i takve drzave su trajale dok su trajali njihovi mocni pokrovitelji
Ako ova dominacija vladara iz sjenke i SAD potraje pevise dugo nekoliko decenija i ostvare planove o formiranju SAD u Evropi takozvanoj EU onda jedno je sigurno da stanovnici tih prostora to nece preziviti.Taj prostor ce biti izpraznjen ,stanovnici ce se preseliti bogatije djelove Evrope a prostor BIH ce biti prostor odakle ce multinacionalne kompanije crpiti prirodne resurse
Onda neka bude tako.Idemo do kraja.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.979
Јурице, Мустафице, вратиће се бабо, чуће за тебе колико си велиоСрбин порастао.
Što si se klonirao jadniče?To je taj muslimanluk koji curi iz svakog muslimana.
Šta si mislio da ćeš time da rešiš?
Pao si oba testa.
I sad kao da ništa nije bilo idemo novi nick i teraj dalje priču.Time misliš da dobiješ unitarnu BiH?Predmet ste sprdnje.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.979
Јурице, Мустафице, вратиће се бабо, чуће за тебе колико си велиоСрбин порастао.
Lepo ti reče onaj forumaš.Pa valjda ti štitiš slobodu a ne kriješ se iza slobode.
Tvom zakržljalom mozgu sa metastaziranim islamom unutra to svakako nije jasno.
A ja te evo pitam.Ko se krije iza štita slobode koji neko drugi bolji čuva?
:per:
Nakazni pripadnik gadne niže vrste koji je slab i štiteći se iza štita kao tumor čeka da poraste i zabije toj istoj slobodi nož u vrat.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.979
Читаш ли ти из својих коментара колилико си луд човек. Такве коментаре пишу луђаци и несхватљиво ми је да те администрација форума не блокира..
Obrazloži.Nije lepo da sam lud a da to ne znam.

Poruka
242
Obrazloži.Nije lepo da sam lud a da to ne znam.
Веруј ми да начин на који ти пишеш, је луђачки начин писања. Много пута до сада си блокиран на хрватским Херцег-Босанским порталима, због луђачких коментара, јављаш се и коментарима на српским порталима, под ницком "ТОПОЉ", јављаш се и као "АНАЛИТИЧАР", јављаш се и на сарајевском кликсу али те ту одмах блокирају јер си у коментарима тако увредљиви луд , невероватно. Свугде "просипаш толико негативну енергију" да те људи избегавају, јер делујеш као луђак. Извини неко ти мора рећи то. На овом форуму имаш десетак профила. Овде на теми си променио четири профила и мењаш их. Пишеш и сам себи одговараш са другог профила.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.