Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Pred Amerikom klece i mnogo, mnogo vece sile od Srbije, a pogotovo od bosanskih Srba.
Bosanski Srbi su u svetskim okvirima nesto...gotovo nevidljivo.
Pred Amerikom klece i mnogo, mnogo vece sile od Srbije, a pogotovo od bosanskih Srba.
Bosanski Srbi su u svetskim okvirima nesto...gotovo nevidljivo.
Koje sile, libija, irak, avganistan? Smesno, smesno, smesnooooo!
I evo jedan podatak kako su se Srbi plasili na Kosovu.
Neprijateljske snage (albanci, nato i teroristi) su u vise navrata pokusavali da pomere liniju odbrane ali ih je odlucna borba Srba odvratila u svakom pokusaju.
Amerika nije sila, to su babe, na kopnu su nula pa koriste avione. eee silo silo...
Smanji dozivljaj i molim te - ne lupetaj!
Nisam ni povecao dozivljaj, samo pricam istinite podatke... I naravno ne lupetam kao neki...
da je NATO dosao sa kopnenim snagama zgazili bi nas za dva dana kao bubasvabu.
da je NATO dosao sa kopnenim snagama zgazili bi nas za dva dana kao bubasvabu.
što bi...

naravno da će biti ratova jer veliki imaju interes da bude ratova pa zato i drže bosnu ovakvu kakva je.
da hoće da ne bude rata, ne bi terali "tri naroda" koja se najiskrenije moguće mrze da žive zajedno.
naravno da će biti ratova jer veliki imaju interes da bude ratova pa zato i drže bosnu ovakvu kakva je.
da hoće da ne bude rata, ne bi terali "tri naroda" koja se najiskrenije moguće mrze da žive zajedno.
Zapadne sile, prvenstveno SAD ne dozvoljavaju raspad BiH jer se plase osnivanja muslimanske drzave u Evropi, koja bi bila pogodno tlo za terorizam.
Zbog toga nisu dopustili da se operacija "Oluja" dovrsi do kraja, a pri tome su dopustili pokolj Bosnjaka u Srebrenici.
Zapadne sile, prvenstveno SAD ne dozvoljavaju raspad BiH jer se plase osnivanja muslimanske drzave u Evropi, koja bi bila pogodno tlo za terorizam.
Zbog toga nisu dopustili da se operacija "Oluja" dovrsi do kraja, a pri tome su dopustili pokolj Bosnjaka u Srebrenici.
Zapadne sile, prvenstveno SAD ne dozvoljavaju raspad BiH jer se plase osnivanja muslimanske drzave u Evropi, koja bi bila pogodno tlo za terorizam.
Zbog toga nisu dopustili da se operacija "Oluja" dovrsi do kraja, a pri tome su dopustili pokolj Bosnjaka u Srebrenici.
Zbog straha od osnivanja muslimanske drzave u Evropi su BiH uveli embargo na uvoz oruzja, istovremeno dok su Srbi imali naoruzanja da ratuju 20 godina. Zapadne sile su se nadale da ce Srbi istrijebiti Bosnjake u BiH ili da ih svedu na mizernu cifru, a posto to Srbi nisu uspjeli, Amerikanci su nametnuli Daytonski sporazum kako bi sprijecili osnivanje muslimanske drzave.
A čemu služi onda Kosovo, tamo ima više terorista nego u Bosni 
da je NATO dosao sa kopnenim snagama zgazili bi nas za dva dana kao bubasvabu.
Nema to nikakve veze sa naoruzanjem, jednostavno Srpska vojska pod ministrom Stukom je izgubila ono sto je nekad imala.
Ja nisam za bilo kakve sukobe, jednostavno nisam za to da se BIH odrzava kao mala yugoslavia jer Srbi i Hrvati nece vise tako pa nije ni cudno sto je situacija tako uzavrela.
Avioni su dosli kasnije, kad nisu uspeli kopneno da upadnu, bombardovali su vojne i CIVILNE ciljeve u Beogradu, Nisu i drugim gradovima iako je to dosta daleko od KIM.
AhahaA čemu služi onda Kosovo, tamo ima više terorista nego u Bosni
![]()

Pred Amerikom klece i mnogo, mnogo vece sile od Srbije, a pogotovo od bosanskih Srba.
Bosanski Srbi su u svetskim okvirima nesto...gotovo nevidljivo.