Бошко: Отворено писмо бирачу СНС – Док ви сиромашите и деца вам одлазе они се …

комшија

Stara legenda
Poruka
90.750
https://srbin.info/politika/bosko-o...esignal&utm_medium=push&utm_campaign=web_push

Бошко: Отворено писмо бирачу СНС – Док ви сиромашите и деца вам одлазе они се …

Поштовани грађани Србије који сте своје поверење на изборима дали Српској напредној странци,


1575805576100.png


12:24 08.12.2019.

Сви заједно се добро сећамо да је СНС дошла на власт на предизборним обећањима да ће рашчистити са криминалом и корупцијом у Србији. Сећамо се радне групе МУП-а за испитивање 24 приватизације која је брзо распуштена, најаве Закона о пореклу имовине који никада није донет, бројних хапшења која никада нису завршила судским епилогом… Све је то била лаж и сва ова обећања остала су мртво слово на папиру. Изневерена су Ваша очекивања да ће Србија коначно дочекати правду за све оне којима се докаже да су кршили закон и да су се непоштено обогатили на грбачи народа. Они данас не само да нису у затвору већ су многи од њих – попут Весића, Динкића, Малог… – део власти. Да је само то! Супротно обећаноме, власт СНС наставила је са свим погрешним стварима које су рађене у време претходне власти и усавршила их до неслућених размера.


Управо Вучићева власт, која је заснована на пропаганди о борби против криминала и корупције, данас је до гуше огрезла у криминал и корупцију. Свакога дана избија нова афера, а више од половине министара у Влади Србије умешано је у разна кривична дела. Министар здравља се повезује са „Земунским кланом“, док министар одбране не може да докаже порекло своје имовине, па отворено лаже да му је новац послала „тетка из Канаде“. Четворица министара имају купљене факултетске дипломе (Стефановић, Антић, Ђорђевић и Вулин), а двојица су плагирали докторску дисертацију (Мали и Стефановић). Отац министра полиције се повезује са трговином утицајем и трговином оружјем у корист приватне фирме блиске СНС, а на штету државне фирме „Крушик“ из Ваљева. Брат председника СНС се повезује са највећом откривеном плантажом марихуане у Европи. Брат председника Владе Србије добија бројне послове са државом. Кумови председника Србије су умешани у више сумњивих послова и једни су од најбогатијих људи у Србији. Да ли је то оно за шта сте гласали и што су вам обећавали када су долазили на власт?

За све то време док се они богате – ваше породице сиромаше, имате мизерне плате и деца вам одлазе у иностранство. Док ви радите за 30.000 или 40.000, и не можете да скрпите крај са крајем, они згрћу милионе од намештених тендера, пљачкашких приватизација, трговине оружјем и дрогом… Актуелна власт вас уцењује радним местом, малтретира, тера вас да у радно време ботујете на интернету за њихов рачун, а присиљава вас и да путујете широм Србије по страначким митинзима, где вас често држи у кавезима да не можете да напустите место окупљања пре краја митинга. Да ли је то нормално? Ви то нисте заслужили. Нико то није заслужио. Наша земља не треба тако да изгледа. Србија треба да буде слободна земља, у којој ће свако моћи нормално да се запосли и живи од свога рада, без икаквих притисака и уцена за кога мора да гласа или ће изгубити посао.

Природно је да сте желели да живите боље и да и данас желите боље за себе и своју породицу. Природно је да сте сви који сте били незапослени желели посао. Али, у шта се то претворило? Они не смеју да вас уцењују због тога што сте запослени у јавном сектору, или због обећања да ће вам тај посао обезбедити. Ви треба да живите достојанствен живот, да можете да се запослите без партијске књижице и да нико не може да вам прети да ћете изгубити посао ако на бирачко место не доведете зацртан број људи који су обавезни да гласају за СНС.

То није нормално. Борим се и борићу се до краја да вас и вашу породицу ослободим овог присиљавања и уцењивања. Гласајте слободно за онога за кога мислите да има најбољи политички програм. Гласајте и за СНС ако мислите да вреде. Али, немојте дозвољавати да вас понижавају.

Ових дана од вас траже да на силу присуствујете сулудим митинзима који се организују против опозиције широм Србије, Ово је једина власт на свету која је организовала штрајк глађу против опозиције. И то није нормално. Шта се то дешава и куда то води све нас заједно? Све више нас деле, шире мржњу и сукобе.

Сада ће поново почети да вас терају да правите спискове са сигурним гласовима и да вас уцењују пред наступајуће изборе следеће године. Са тим мора да се престане. Наша је обавеза да вас заштитимо од ове дискриминације и гажења вашег људског достојанства и демократског права на слободу избора.

Навешћу Вам на крају пример наменске индустрије „Крушик“ из Ваљева, где 2069 радника ради на одређено време од 2-10 година, иако Закон о раду јасно налаже да након највише 24 месеца мора бити заснован стални радни однос. Њих није брига за вас нити за било кога другог у овој земљи. Њих је брига само за њихове џепове и за богаћење њихових очева, кумова, браће, жена и деце. Томе морамо да станемо на пут. Заједно. Ово је наша држава, а не њихова прћија за лично богаћење.

Знам да ово моје отворено, искрено и добронамерно писмо неће допрети до већине бирача који подржавају Српску напредну странку. Али, све оне до којих некако дође упркос свим цензура у нашем медијском затвору – позивам да добро размисле и да ово писмо покажу и другима које муче исте ове дилеме. Ово овако више не може. Сви имамо исти проблем са људима који се понашају ненормално и од Србије праве криминалну диктатуру. Нису тако обећавали када су долазили на власт. Заједно можемо то да променимо.

Немојте се више плашити њих, а немојте се плашити ни нас о којима свашта говоре. Знам да међу вама има много поштеног света коме је мука од свега што се у нашој земљи дешава. Као што не желимо ништа лоше себи и својој деци, тако не желимо ни вама. Ми смо један народ и немамо другу отаџбину. Морамо је чувати и градити заједно. Нико други то неће урадити уместо нас.

Није време за нове нерегуларне и унапред намештене изборе. Време је за промене и поштене изборе, а на њима гласајте како ви мислите да треба, без икаквих притисака и уцена. И мењајте брзо и следећу власт ако не ваља. Али да коначно уведемо ред да више нико не може да притиска и уцењује грађане Србије за кога ће гласати. Нити да их краде – са врха власти. Ми то можемо – заједно!


Живела буна Србијанског народа против нео-дахија!

1575805875500.png
 
Nista bez vojske i vojne uprave.
Sablja na kvadrat, pa lustracija , pa onda raspisivanje prvih demokratskih izbora na kojima ce moci da ucestvuju samo lica koja su ispunila vojnu i poresku obavezu prema dzavi.
Izdrzavana lica ne bi smela da se pitaju ni oko cega vezano za upravljanje drzavom.
 
Nista bez vojske i vojne uprave.
Sablja na kvadrat, pa lustracija , pa onda raspisivanje prvih demokratskih izbora na kojima ce moci da ucestvuju samo lica koja su ispunila vojnu i poresku obavezu prema dzavi.
Izdrzavana lica ne bi smela da se pitaju ni oko cega vezano za upravljanje drzavom.

Довољно је прочитати Нушића а он је писао веома давно. Ништа се није променило, имали смо Аписа а богами и црвене, гладне уличаре који су као СНС. Треба им дати плату али да не раде ништа.
 
Nego, da nama Bole objasni kako od bibliotekara i tipa koji vodi intervju sa pokojnim Patrijarhom Pavlom dođe do toga da upada u RTS i vodi neku opoziciju?
Ajde ti nama objasni kako ste vi od velike Srbije i radikala postali evropejci,natovci i perjanice velike albanije?
 
Ajde ti nama objasni kako ste vi od velike Srbije i radikala postali evropejci,natovci i perjanice velike albanije?

Hajde ti meni objasni kako ja postadoh naprednjak, samo zato što ne simpatišem ni pomenutu personu?

Ili ovde još uvek vlada jednoumlje da čim si protiv nekoga, odmah si za ovog drugog?
 
Hajde ti meni objasni kako ja postadoh naprednjak, samo zato što ne simpatišem ni pomenutu personu?

Ili ovde još uvek vlada jednoumlje da čim si protiv nekoga, odmah si za ovog drugog?
Ne vučićari narod nego odgovori...
 
Ajde ti nama objasni kako ste vi od velike Srbije i radikala postali evropejci,natovci i perjanice velike albanije?

Možda to u nečijim očima izgleda kao velika Srbija ... Makedonija i jeste teritorija Srbije , Albanca u toj "uniji" bilo bi oko 3 miliona , pravoslavnih oko 8

Možda to nekome liči na dobru opciju

Sa BiH taj odnos bi bio 9:5 u odnosu na pravoslavne + labavi šiptarski i bosanski islamizam , zapad ih je već dovoljno hristijanizovao

Lično i dalje mislim da je štetno ... mi Šiptare trebamo potpuno slomiti, pa tek onda asimilovati ... još uvek su suviše teški za nas ... ali možda Albanci iz Albanije i nisu tako neskloni da budu Srbi ...
 
A za koga si onda? :D

Za nove ljude, ni za političku elitu, ni za prestolonaslednika koji zna pet svetskih jezika, još samo srpski da nauči.

Kaži mi, tačno, kako se Bole u kariranoj košulji od 500 dinara, koji posle uđe u odelo od 500e, razlikuje od onog koji iz stare Škode uđe u blindirani Audi?
 
Zapravo, ti si taj koji vučićari sa tim podelama na nas i njih.

Mene zanima samo Srbija, navedene protuve ne.

To je to oni veštački stvaraju neke pristalice Vučića ,,,, 100 puta ponavljanje nekima da je za Vučića znači da će bar 50% njih i postati za Vučića
 
To je to oni veštački stvaraju neke pristalice Vučića ,,,, 100 puta ponavljanje nekima da je za Vučića znači da će bar 50% njih i postati za Vučića

Mislim da nikada neće biti normalnih odnosa među Srbima, dokle god se ne shvati da nisi za neke, samo zato što si protiv onih drugih.

Ne daju ti ni vremena da kažeš nešto i protiv njih...
 
Za nove ljude, ni za političku elitu, ni za prestolonaslednika koji zna pet svetskih jezika, još samo srpski da nauči.

Kaži mi, tačno, kako se Bole u kariranoj košulji od 500 dinara, koji posle uđe u odelo od 500e, razlikuje od onog koji iz stare Škode uđe u blindirani Audi?
Bole još vozi staru astru od 1000 evra.Vi što pričate da ste za ''nove'' ste plaćenici sns-a.Šatro ne znate da je to nemoguće da se neko novi probije sa ovakvim medijima,i idete na ruku režimu.Ako i nisi plaćen za ovo onda si koristan idiot.
Naš čuveni borac za socijalnu pravdu i bolji život građana na svojim licemernim susretima sa njima, nosi „Loro Piano“ jaknu u vrednosti od 3.000 evra i sakoe „Cesare Attolini” u vrednosti od 2.700 evra. Da napomenemo da predsednik Vučić ima platu od 147.000 dinara!

tasnas1.jpg


Njegova savetnica za medije Suzana Vasiljević koja ga prati na svim putovanjima prednjači u svom glamuru! Ona svakodnevno nosi najskuplje modele ručnih tašni kao što su: „Louis Vuitton” (1.300 evra), „Celine“ (2.700 evra), „Givenchy“ (2.100 evra), naravno uz adekvatnu garderobu i odeću! I sve to sa platom od oko 100.000 dinara!

Otac Anđelko Vučić svakodnevno nosi ručno šivena „Brioni” odela u vrednosti od 3.500 do 9.000 evra! Takođe nosi i „Monclair” jakne u vrednosti od 1.800 do 3.200 evra!
 
Bole još vozi staru astru od 1000 evra.Vi što pričate da ste za ''nove'' ste plaćenici sns-a.Šatro ne znate da je to nemoguće da se neko novi probije sa ovakvim medijima,i idete na ruku režimu.Ako i nisi plaćen za ovo onda si koristan idiot.

Znam da novi nisu mogući, ali zato i ne potpisujem pakt sa đavolom, to nam je i dovelo naprednjake na čelo.

Upravo zato što ljudi ne veruju više ni u kakvu promenu, pa je onda bilo bolje i Nikolić nego Tadić, a onda dođe ovo. I šta sad? Treba opet da glasam za manje zlo koje će sutra postati veće zlo?

Ljudi, shvatite, ne morate me ubeđivati da naprednjaci ne valjaju, vidim to i sam.
 
Mislim da nikada neće biti normalnih odnosa među Srbima, dokle god se ne shvati da nisi za neke, samo zato što si protiv onih drugih.

Ne daju ti ni vremena da kažeš nešto i protiv njih...

Srbi su žrtve manjine koja nameće taj obrazac komunikacije preko medija i drušvenih mreža do nekih lokalnih žbirova

I zato nikada nema slaganja , jer kad bi se počelo raspravljati o problemu i rešenju i kada bi ljudi koji imaju različita viđenja i problema i rešenja (što je dobro i što je prednost, jer se dolazi do najboljeg ) uskaču takvi sa sličnim doskočicama, dosetkama , sabotiranjima . deljenjima, defetizmom, floskulama

Stvaranje magle, zamajavanje , kreiranje podela to je cilj ... treba samo naći način kako to sprečavati ....
 
Bole još vozi staru astru od 1000 evra.Vi što pričate da ste za ''nove'' ste plaćenici sns-a.Šatro ne znate da je to nemoguće da se neko novi probije sa ovakvim medijima,i idete na ruku režimu.Ako i nisi plaćen za ovo onda si koristan idiot.
Da se nešto razumijemo. Vučić i njegovo okruženje ne valja. Ali ni ovi što bi da ih sklone nisu ništa bolji. I to je činjenica.
 
Srbi su žrtve manjine koja nameće taj obrazac komunikacije preko medija i drušvenih mreža do nekih lokalnih žbirova

I zato nikada nema slaganja , jer kad bi se počelo raspravljati o problemu i rešenju i kada bi ljudi koji imaju različita viđenja i problema i rešenja (što je dobro i što je prednost, jer se dolazi do najboljeg ) uskaču takvi sa sličnim doskočicama, dosetkama , sabotiranjima . deljenjima, defetizmom, floskulama

Stvaranje magle, zamajavanje , kreiranje podela to je cilj ... treba samo naći način kako to sprečavati ....

Apsolutno, kao, hoće promene, a sami sebi pucaju u nogu...

Da se bar jednom zastane, razmisli pre nego što se neko optuži, uvredi, napadne, gde bi nam kraj bio.

Veruj mi da se ovde u Srbiji u 80% situacija proklinju i vređaju ljudi koji misle isto, samo na drugačiji način.
 
Verovatno zato što je primitivno vređanje i etiketiranje ljudi, kao i ono tvoje naprednjački glupak.

Ljudi, shvatite da vređanjem ljudi nikada nećete ni promeniti ništa, samo zato što ne možete da shvatite da nisu naprednjaci svi kojima se gadi i opozicija.

Oni shvataju da se neće time ništa promeniti i zato to i koriste ... njima odgovara ovakva Srbija , podeljena i oni na tome rade ..svaki njihov post nije u funkciji rešenja, već problema
 

Back
Top