Quantcast

Бошко: Отворено писмо бирачу СНС – Док ви сиромашите и деца вам одлазе они се …

miso6207

Elita
Poruka
17.132
Taj hleb koji si jutros jeo i to ulje koje si dobio preko stranke i tu paštetu koju si mazao na hleb...sve sam ti ja to zaradio.Red je da se obraćaš sa više poštovanja svom paštetodavcu
Upoznat si odlično sa sadržajem paketa, a ovamo nešto anonimno kenyaš...Ako nisi zadovoljan, reci njima, a nemoj meni da seruckaš!

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.338
Upoznat si odlično sa sadržajem paketa, a ovamo nešto anonimno kenyaš...

Zašto ne nađeš neki posao?Pošten.Može da se zaradi na svakom ćošku.Samo potpuno nesposobni ljudi i osobe sa posebnim potrebama biraju da budu botovi vlasti.Tako su nekada neki ljudi birali da budu poturice

miso6207

Elita
Poruka
17.132
Zašto ne nađeš neki posao?Pošten.Može da se zaradi na svakom ćošku.Samo potpuno nesposobni ljudi i osobe sa posebnim potrebama biraju da budu botovi vlasti.Tako su nekada neki ljudi birali da budu poturice
Eto, opet sve znaš. Autoprojekcijaa je čudo. lako je kad sam o sebi govoriš jer onda mora da deluje istinito.

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.338
Argumentovano kako i dolikuje malim sledbenicima velikog bibliotekara....I dopunite kolekciju smajlića. Ništa se ne menjate, a godine prolaze. Žalosno, brateeeee.
Žalosno je da se neko prodao za litar ulja i da nove poturice nisu naučile na grešškama starih.Mišo turčine...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.