Бошко и Ћута прегазили Брнабић на РТС: Срамото Србије, где су рачуни Јованкине виле, док ти живиш у свили и кадифи Срби гладују!

brnabicka je sef vlade, koja radi vredno 24 sata, non stop. i ekonomija srbije pokazuje da ne radi lose, naprotiv, sve ide na bolje

cuta ili kako se vec zove, je jedna zenturaca, a ne muskarac. laje, laze, izvrce i klevece

oblik njegove demagogije je vrlo prizeman, niko on nece pridobiti takvim govorima.

pa duvao jeon u vuvuzelu usred skupstine, skako na klupu, drao se i setao, sve u vreme zasedanja skupstine.

mi nazalost moramo da istrpimo ove likove, jos smo u nato demokratiji. kad dodje sloboda ode cuta za tri minuta

Кад је брнабићка дошла на власт мојој жени била плата 53.000 а бурек коштао 60 динара

Данас јој плата 67.000 а бурек кошта 3 пута више 180 динара

Реално за њену плату може да се данас купи 2.37 пута мање бурека него кад су Вучић и Брнабић дошли на власт

Живимо никад горе.

Pa naravno da živimo nikad gore..danas je plata realno nikad manja i pare danas nemaju vrednost kao pre..umesto da sredi sistem i partijsku državu i stranačko zapošljavanje koje nas ubija jer na jednog radnika dolaze 5 neradnika sa izmišljenim radnim mestima i kupljenim diplomama on misli da samo povećavanjem plata će se nešto promeniti a to je katastrofalno i nezrelo infantilno razmišljanje na nivou deteta

zaista ne mogu da verujem da je vučić toliko lud..sve ono za šta je kritikovao tadića i na osnovu toga dobio izbore 2012 kao reformisani radikal koji se zalaže za zapadne vrednosti i ulazak u EU..on je sve nastavio da radi ali u mnogo gorem obliku..umesto da menja sistem .partijska država nas ubija starnačko zapošljavanje nikad veće starleta nikad više čak i u diplomatiji mediji nikad gori i prostiji za zaglupljivanje naroda rijaliti cveta nasilje takođe cene i inflacija su najveći u evropi..dovoljno da se vide cene hrane i goriva

A ko ti dao? Sistem...
Uvek će biti ko se kako snađe, ali neko se bolje nađe pre nego što se i snađe....

Sistem vrednosti je takav.
I sve dok državu mogu da koriste do tada će i da budu kakvi jesu, zasluženi...
Može biti jednako bezbedna i u kući, ne mora u vili na Dedinju. Ali danas je to Zakonski prestiž, i kako je objasnila da je čuvaju da nešto ne ukrade od države...

Učlaniš se u stranku, laktaša se, uspneš se na hijerarhiji, dobiješ važnu državnu funkciju, ovde te na krsti pljujemo, pišemo svašta po mrežama i tačno i netačno, belosvecki mufljuzi te vrbuju, neki hoće i da ucenjuju, nisi siguran za porodicu, nikad ne znaš šta će ti konstruisati, da ti ćaća nije ćaća, da su te našli kraj birtije pa usvojili, da ti je đed/ujak/čiča bio neopevani krvnik pa ti bujrum u državnu vilu.

Još nam i dobar premijer kakav bi mogao da bude...

Svi su tragikomedija...
Ovaj napad na duvansku industriju mislim da joj neće biti zaboravljeno, Srbija je poznata po tome...

Ne znam ko njima dostavlja te priče, jer to nisu ni podaci..
Onaj Ćuta u rangu de_sisti-ja ovde

Pitaš ga za nešto a on prospe neku priču koju smo do sada čuli milion puta

Ali od svih za mene je otkrovenje onaj što se izlupetao za RT
Ono je da mu zabranio javne nastupe, ponavljam ne zato što je protiv, ima pravo na to, već što su mu argumenti takve nebuloze da služe za zaglupljivanje ljudi

Što se tiče Brnabić zlo i naopako kad je ne bi koliko toliko spremili mada par puta je tako kiksala i ostavila da onaj "karbonatna stena" poentira sa budalaštinom da sam se zapitala i za nju ..

Pusti tu priču..

Suviše smo dugo izloženi propagandi da bi verovali u svakakve priče

Šnajder like this
Па кад смо окружени Пинком и Хепијем нема горе пропаганде од тога.

Па кад смо окружени Пинком и Хепијем нема горе пропаганде од тога.

Šta bi tek bilo da nema te dve TV pa mi bi bili teletabisi

Nama bi ovde ladno mogli dovesti svakakvim džukelu na vlast

Valjda zato i vrište na te TV

Što se tiče ostalih sadržaja pa svuda i svagde je "hleba i igara"
Ništa oni ne prikazuju što nema u svetu

Učlaniš se u stranku, laktaša se, uspneš se na hijerarhiji, dobiješ važnu državnu funkciju, ovde te na krsti pljujemo, pišemo svašta po mrežama i tačno i netačno, belosvecki mufljuzi te vrbuju, neki hoće i da ucenjuju, nisi siguran za porodicu, nikad ne znaš šta će ti konstruisati, da ti ćaća nije ćaća, da su te našli kraj birtije pa usvojili, da ti je đed/ujak/čiča bio neopevani krvnik pa ti bujrum u državnu vilu.
Zaslužila, šta ćeš...

Moraš joj priznati da ima lepu ženu, barem...

Zaslužila, šta ćeš...

Moraš joj priznati da ima lepu ženu, barem...

Nije to samo za nju ..
Za mnoge to važi ..možda da naučimo da budemo manje ostrašćeni i mi sami

To za ženu, meni to baš nije normalno i bolje ostati sama u životu ili se sama boriti ako već ne nađeš partnera nego tako ..znam za jednu koja je ušla u takvu vezu da bi izašla iz finansijskih problema
Ali opet ko sam da sudim i sad svatih da ne ocenjujemo izgled već okolnosti ..a izgled ..možda je žena samo dobro stilizovana ...da radi u nekom marketu bila bi obična

Nije to samo za nju ..
Za mnoge to važi ..možda da naučimo da budemo manje ostrašćeni i mi sami

To za ženu, meni to baš nije normalno i bolje ostati sama u životu ili se sama boriti ako već ne nađeš partnera nego tako ..znam za jednu koja je ušla u takvu vezu da bi izašla iz finansijskih problema
Ali opet ko sam da sudim i sad svatih da ne ocenjujemo izgled već okolnosti ..a izgled ..možda je žena samo dobro stilizovana ...da radi u nekom marketu bila bi obična
Za premijera je savršena...

Kad je Srbija imala normalnog premijera?

Za premijera je savršena...

Kad je Srbija imala normalnog premijera?

Podcenjujemo mi te likove na vlasti vrlo često

Država je ozbiljna rabota i uvek je bitnije ko je iza nego ko je ispred

Ali recimo onaj Mirko Marjanović je bio ozbiljna faca

Naj

Naj ozbiljnija...

Gde je sada? Skuvao kafu?

Kad bude 6 država na svetu, onda možda...

Ovako, kad svaka fufa misli da je državnik i službenik
.. Ti službenica?

Svi ti ispod onih ispred uglavnom rade i za osnovnu sferu interesa, koliko ih je danas?

Чале је прегажен

Бошко и Ћута су прегазили Чалета ко шлепер жабу!!! :klap:

Нажалост, домаћинске приче причају жене,
а мушкарци "лете мозгом" !

Све се побркало, Србија има менструацију !

Šta bi tek bilo da nema te dve TV pa mi bi bili teletabisi
То није одговор на пропагандно гласило у шта су се претвориле ове телевизије.
Nama bi ovde ladno mogli dovesti svakakvim džukelu na vlast
У време док је Вучић био опозиција, могао је да гостује на доста медија и да га нико за то не осуђује и да га нико не пљује јер је ишао овде или онде.
Valjda zato i vrište na te TV
С обзиром да је и Б92 партијско гласило, све је отишло тамо где не треба да оде.
Što se tiče ostalih sadržaja pa svuda i svagde je "hleba i igara"
Ništa oni ne prikazuju što nema u svetu
У свету су медији мало отворенији него код нас. Жељка Митровића не сме нико да казни, ради човек шта хоће.

Kakve veze ima Mirko Marjanović sa naslovom teme :worth:

Ovo stalno radiš po nalogu sns uprave, skrećeš temu na neke nebuloze.

Zaista nestvarno, sad daj nešto o Radomanu Božoviću

Мени се тај Ћута нимало не допада.
Јуче је 3 пута у дискусији са шешељем на Хепију поновио како "ОН НЕ ЗНА"..ОН НЕ ЗНА,да ли се догодио Геноцид у Сребреници???
...
Јеси Србин или ниси Србин?

Ако већ хоће да буде поштени Европејац из бајке (то у стварности не постоји),
треба да одговори:
"Био геноцид или не, за њега су одговорни они који су га починили, а не ја и цео српски народ !"

А не:
"Ја не знам, ја будала, ја корисни идиот ..."

Jeste čuta ima jezik ko krava rep

Само му не препоручујем да више иде у дуеле са Крлетом,
овај баш прави будалу од њега !

Pazi ovo

Uhapšen predsednik opštine Palilula i još sedam osoba

" u njegovom stanu pronađeno i 350.000 evra u kešu. "

ovaj je u stanu držao nešto sitno od pokradenih para a nije čak ni kum nekom od prvih 1000 SNSovaca.

Та банда је присвајала станове преминулих
који нису имали наследнике.

Умре мени једна познаница и зову ме из Палилуле (нека службеница),
да ли бих ја платио њену сахрану.

Не бих, реко,
каже добро, платиће држава.

И завршимо разговор.

Син од преминуле који није живео са њом касније у покушају да укњижи стан утврди
да је пар дана раније неки потпуно непознат тип то већ учинио ! :eek:

Како ?
Тако што је њему као покојница продала стан још пре 20 година,
са клаузулом да стан буде његов по њеној смрти.
И у том уговору о купопродаји стоји позамашна сума.

Па ко младој жени даје огромну лову и чека да она умре ?!
Буде мени то сумњиво и утврдим и докажем да је цела ствар исконструисана,
тј. да је стан буквално украден !

Ствар је сада на суду,
али суд изгледа не функционише ...

Шта се десило уствари ?
Службеница која је мене звала је звиждач.
Обавестила је одмах председника општине да је неко умро,
а да нема чак ни ко да га сахрани.

Председник општине је одмах алармирао своју екипу
- неког судију
- неког полицајца
- некога у Републичком геодетском заводу
- неког у архиви суда (битно је поцепати стране у неким евиденционим књигама ... да не објашњавам)

То су све одговорна лица на моћним функцијама.
Повезало се друштво и краде ли краде !

Наравно да на лагеру имају и ситну вуцибатину која ће да се представи као наследник.
На крају ће му дати 1000 евра и ногу у дупе.
Стан ће продати за 70, 80 хиљадарки.

Нашао сам им међутим слабу тачку и растурио их ко дете звечку.
Али суд не ради ...

Први истражни судија је одмах видео о чему се ради,
понудио дрипцу две године робије,
али овај довео адвоката.

Вероватно је било: "Ако паднем ја пашће сви !"
Неки су видим пали, али не сви јер би случај био закључен.

Случај закочен, истражни судија промењен ...
Циркус.

То није одговор на пропагандно гласило у шта су се претвориле ове телевизије.
Daj, a kao N1 i NovaSS nisu propagandistička glasila i to ona bez imalo srama, samo što oni kažu kako su objektivni

Dok sam gledala N1 mogu ti reći da sam imala baš bolesne poglede na svet oko sebe..
У време док је Вучић био опозиција, могао је да гостује на доста медија и да га нико за то не осуђује и да га нико не пљује јер је ишао овде или онде.
Nikome ne verujem .. ko kaže da neki ljudi neće da idu na neke TV da bi kao pričali kako ih neko ne zove
Možda to što neko kao nije dobrodošao na neke TV je takođe takrika da se prikaže kako eto nema slobode
Neki vala ni ne treba da balave sa TV ekrana
С обзиром да је и Б92 партијско гласило, све је отишло тамо где не треба да оде.

I taj B92 najobičnije glasilo slovenalkog SDB-a, jer oni su ga i napravili a sva ona "divna i dobroćudna lica" su bila ili svesni izdajnici i agenti uticaja strane službe ili samo korisni idioti

Ma kakve njihove face bile odvratni su mi kao ljudi
У свету су медији мало отворенији него код нас. Жељка Митровића не сме нико да казни, ради човек шта хоће.

Dogovori se ako su nam mediji "zatvoreni" kako ŽMitrović kao vlasnik medija može da radi šta hoće

Kakve veze ima Mirko Marjanović sa naslovom teme :worth:

Ovo stalno radiš po nalogu sns uprave, skrećeš temu na neke nebuloze.

Zaista nestvarno, sad daj nešto o Radomanu Božoviću

Lik je pitao da li smo ikada imali ozbiljnog premijera , pa se setih te face koja je izgleda baš bila vešta

Kako je taj sa zdravljem, skoro je pao sa krova?

Back