Борко изнео нове доказе: Весићев Кокеза опљачкао Београд за 65 милиона евра?!

2.5.jpg


8.jpg
 
Za Vučića se zna, ali Boško se kleo u svoj moral i poštenje u upravo ga je sahranio.

Aj okači i ti neku sliku. Ovo je najbolje što sam ja našao za Boška i Tocila gde su zajedno, nisam siguran, ali mislim da je fotomontaža. Mislim, fali telo, tu je samo glava...

1.jpg
 
Aj okači i ti neku sliku. Ovo je najbolje što sam ja našao za Boška i Tocila gde su zajedno, nisam siguran, ali mislim da je fotomontaža. Mislim, fali telo, tu je samo glava...

Pogledajte prilog 623349

A i Boško mi je nešto mnogo rumen u licu pitam se od čega? :think:
 
Inače, ja još uvek čekam rasplet ove priče. Počinjem da se brinem da SNS nije u stanju da se izbori sa narko mafijom. Ne znam gde je Kosmajac, ne smem da izgovorim celo njegovo ime, to samo jedan čovek ovde ima hrabrosti da uradi.

ŽESTOK NAPAD SNS NA ŽENU VUKA JEREMIĆA: Nataša Jeremić je ŠEFICA NARKO TRŽIŠTA, tvrdi Milenko Jovanov!

- Najveća kriminalna banda u Srbiji danas je u okruženju Vuka Jeremića, a braćom Burgije, Paucima i drugim kriminalcima, kao i celokupnim narko tržištem u Srbiji upravlja njegova žena, Nataša Jeremić - stoji u saopštenju SNS

https://www.espreso.rs/vesti/politi...je-sefica-narko-trzista-tvrdi-milenko-jovanov
 
Mogu ti reći da kad čekam u redu 1 sat i 20 minuta s Penzosima, oni su "flush with cash" (kako mi kažemo "ima se para" na globanskom).

To bi išlo u predlog tvojoj tezi da je Beograd najimućnija opština SRJ.
kakva si ti to riba svetskog kalibra kada stojis sa penzosima u redu osamdeset minuta ?
 

Back
Top