Борис Тадић признао да је за поделу српског Космета!

Poruka
19.903
Између осталог о чему је govorio окупациони представник, коначно је признао да је за ПОДЕЛУ спрске земље у интервјуу који је дао ХРТ-у!

Tadić: Interes Srbije da Hrvatska što pre uđe u EU

Takođe je istakao da je politička realnost na Kosovu koju će "svi pre ili kasnije morati da prihvate" da Albanci ne žele da žive pod suverenim srpskim krovom kao što Srbi na severu ne žele da žive pod suverenim albanskim krovom.

*************************************************************************************************

Борис Тадић , поред дела, коначно и речима доказује да ради против државе Србије.
 
Albanci bi se slozili sa podjelom Kosova jer bi automatski trazili Presevsku dolinu u zamjenu za sjeverni dio Kosova.U Presevskoj dolini spadaju gradovi Presevo i Bujanovac tako da bi to bila jedna divna zamjena teritorije za te dijelove koje Albanci zele staviti pod svoju drzavu.

Neka njima to.

Presevska dolina je tolika beda da nama ne treba.
 
Podela je najbolje resenje.

Pravo Tadicu.

pa nije bas pravo resenje.....a iz kog razloga....pa nije pravo da nacionalna manjina dobije nezavisnost....ako je to pravedno kao sto vi zutaci kazete onda i madjarska nacionalna manjina ima pravo na nezavisnost......i svako kome se digne ima pravo na nezavisnost.....
 
То што Шиптари и ЕУ договарају са Тадићем је једна ствар. Питају се Срби и искључиво Срби.Нико више.
Ако Срби наставе да ћуте и буту мутави и неспособни, као и до сада, биће поделе,али не окупираног Космета, него остатка Србије.
 
pa nije bas pravo resenje.....a iz kog razloga....pa nije pravo da nacionalna manjina dobije nezavisnost....ako je to pravedno kao sto vi zutaci kazete onda i madjarska nacionalna manjina ima pravo na nezavisnost......i svako kome se digne ima pravo na nezavisnost.....

Samo sto Madjara nigde nema u vecini.

Koja opstina u Srbiji je pretezno madjarska.
 
meni ovo vise lichi da je za predaju srpskog kosmeta i to tuto-kompleto.

ako se uzme u obzir da je ova izjava dosla posle manje od nedelju dana od kad je MMF odobrio kredit, ochigledno se radi o trgovini, tadic samo pokusava da ublazi poraz pokazujuci ga kao da se radi o nekoj podeli kosova.
posle toga ce da prica o drugoj realnosti i zeljama medjunarodne zajednice o celovitosti kosova
 
meni ovo vise lichi da je za predaju srpskog kosmeta i to tuto-kompleto.

ako se uzme u obzir da je ova izjava dosla posle manje od nedelju dana od kad je MMF odobrio kredit, ochigledno se radi o trgovini, tadic samo pokusava da ublazi poraz pokazujuci ga da se radi o nekoj podeli kosova

Kakav srpski kosmet.

Nase vojske i politcije tamo nema.
 
За комуњаре, којима и ти припадаш, отимање од Срба је увек било "једино решење".

Srbi mogu ziveti na nebesima, odvojeni od REALNOSTI.

Valjda su zbog necega prozvani "nebeski narod".

Ima Italijana koji jos i dan danas sanjaju rimsko carstvo.
 

Back
Top